Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43

Temat: [156] GTA nowy democar AlfaClub.pl

  1. #1
    ViP Romeo Avatar robak#21
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Chorzów
    Auto
    coś tam wrzeszczy...
    Postów
    881

    Domyślnie [156] GTA nowy democar AlfaClub.pl

    Co myslicie to dopiero będzie gruby projekt 350 KM i 4.40 s 0-100 km/h :shock: super
    :arrow: http://www.polskajazda.pl/Samochody/.../156,GTA/22278
    [*]


  2. #2
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar alfaholik-Bioły
    Dołączył
    08 2007
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Auto
    147 1.9JTD, Lybra 1.9JTD, Delta 1.6JTDm
    Postów
    423

    Domyślnie

    Jeżeli skonczą to chetnie bym poprosił żeby mnie właściciel nią przewiózł :mrgreen:

  3. #3
    grzelutek
    Gość

    Domyślnie

    Oj będzie się działo,oj będzie :mrgreen:

  4. #4
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Wiedziałem, że coś kombinują, ale nie sądziłem, że porwą się na GTA!

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  5. #5
    b.pawelek
    Gość

    Domyślnie

    ciekawe co teraz bedzie ze starym democarem???
    chyba że oni wkłądaja nowe graty do starego democaru??

    Silnik 3.0 był jeszcze ostatnio oceniany jako bardziej podatny na tuning niż 3.2.

  6. #6
    mojax
    Gość

    Domyślnie

    Jeżeli chodzi o moc to z pewnością chłopak da rady to zrobić ale jeżeli chodzi o przyspieszenie, to rzeczywiście ma fantazję, i to ułańską, bo to niestety nie jest realne.
    4,4 sek do setki... uśmiałem się jak to przeczytałem.
    Mimo to życzę mu jak najlepiej, ale dziwie się że co chwilę zmienia zdanie, raz mówi że najlepszy silnik do uturbienia to 3.0 potem zaś czytamy newsy o pracach nad GTA.
    No cóż ...

  7. #7
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Cytat Napisał mojax
    Jeżeli chodzi o moc to z pewnością chłopak da rady to zrobić ale jeżeli chodzi o przyspieszenie, to rzeczywiście ma fantazję, i to ułańską, bo to niestety nie jest realne.
    4,4 sek do setki... uśmiałem się jak to przeczytałem.
    Mimo to życzę mu jak najlepiej, ale dziwie się że co chwilę zmienia zdanie, raz mówi że najlepszy silnik do uturbienia to 3.0 potem zaś czytamy newsy o pracach nad GTA.
    No cóż ...
    W moim przekonaniu wykazał się już niezłym kunsztem tunerskim. Jego plany, to nie sen małolata, który właśnie obejrzał "Mistrz kierownicy ucieka".
    To, że najlepszym w/g niego motorem do założenia turbo jest 3.0, wcale nie znaczy, że nie można popracować nad 3.2, tym bardziej, jeśli będzie to w karoserii GTA, wówczas mamy podrasowany oryginał bez SWAPu.
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  8. #8
    mojax
    Gość

    Domyślnie

    ok Alces, ale skąd wiesz że to będzie własnie w budzie GTA? Ja na razie widziałem tylko zdjęcia silnika i pozostałych części. Nie neguję jego jak to nazwałeś kunsztu tunerskiego, napisałem tylko że dla mnie jest to nierealne żeby zejść z taką mocą i przednim napędem w 4,4 sek do setki. Tu chyba zabrakło mu trochę wyobraźni, tym bardziej że AutoDelta ze swoją GTA posiadającą jeszcze więcej mocy i nie ukrywajmy mającą większe zaplecze i doświadczenie w budowaniu samochodów sportowych uzyskała wynik 5,4. Więc po prostu takie deklaracje mnie śmieszą, co nie znaczy że mu nie kibicuje i nie chciałbym żeby tak się stało.
    Pozdrawiam!

  9. #9
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Cytat Napisał mojax
    ok Alces, ale skąd wiesz że to będzie własnie w budzie GTA? Ja na razie widziałem tylko zdjęcia silnika i pozostałych części. Nie neguję jego jak to nazwałeś kunsztu tunerskiego, napisałem tylko że dla mnie jest to nierealne żeby zejść z taką mocą i przednim napędem w 4,4 sek do setki. Tu chyba zabrakło mu trochę wyobraźni, tym bardziej że AutoDelta ze swoją GTA posiadającą jeszcze więcej mocy i nie ukrywajmy mającą większe zaplecze i doświadczenie w budowaniu samochodów sportowych uzyskała wynik 5,4. Więc po prostu takie deklaracje mnie śmieszą, co nie znaczy że mu nie kibicuje i nie chciałbym żeby tak się stało.
    Pozdrawiam!
    Przyznam się szczerze, że nie zagłębiam się tak mocno w osiągi samochodów przednionapędowych, być może jest to nierealne, a być może będzie to tylko karoseria, koła, kierownica i silnik wówczas może wykręcić taki czas do setki (żartuję oczywiście).
    Natomiast nie twierdzę, że będzie to w karoserii GTA, napisałem tylko przypuszczając, że "tym bardziej jeśli będzie to w karoserii GTA"
    Również pozdrawiam.
    - Rafał
    P.S. czas rozwieje nasze wątpliwości i dywagacje

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  10. #10
    Kosiar
    Gość

    Domyślnie

    no zobaczmy jak to będzie

Podobne wątki

  1. [Temat organizacyjny] POZNAŃ-> alfaclub
    Utworzone przez pokrop8 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 17-05-2009, 20:52
  2. 166 DEMOCAR - założenia - pomysły - propozycje
    Utworzone przez blackalfa166 w dziale 166
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 29-05-2008, 14:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory