Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy 12345678910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 125

Temat: szukam dobrego speca od Alf... Podhale, Nowy Sącz, ew. okolice Krakowa

  1. #31
    Techno
    Gość

    Domyślnie

    Z koleii ja miałem problemy z ABS i ASR i znalazłem porządnego elektryka/elektronika z oryginalnym testerem grupy FIAT. Był polecony przez pana Żyłę i sie nie zawiodłem. Jak ktoś potrzebuje namiarów to podam na priv.

    Wyjechałem bardzo zadowolony.

  2. #32
    ***mach***
    Gość

    Domyślnie

    ja tez polecam alfaserwis bylem tam na razie(odpukac) 3 razy. jeżdze tam z powazniejszymi sprawami i zawsze znajdowali od razu usterke, ceny są naprawde konkurencyjne. moze terminy nie za krótkie ale , ilośc klientów świadczy chyba na plus.
    przy okazji przestrzegam przed serwisowaniem alfy w przypadkowych warsztatach. Ja kilka razy robiłem coś u znajomego mechanika, sprawdzonego jeszcze na poprzednim samochodzie i sie niestety dosyc "drogo" przejechałem. Niby zapłaciłem mniej, ale potem musze zrobic drugi raz.

  3. #33
    Paweł156
    Gość

    Domyślnie klima

    wczoraj byłem odgrzybić i nabić klime w serwisie Gładysek, bardzo profesjonalni i solidni, klima mi jeszcze nigdy tak dobrze nie chłodziła, no i ten miły zapach
    kupilem najdrozszy pakiet 340zł bo dawno nic z klimą nie robiłem i warto było.
    http://gladysek.pl/bs/prom.html

  4. #34
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Cytat Napisał Konrado
    Cytat Napisał mrutyna
    a co myslicie na temat tego warsztatu na ul. saskiej 4??
    ze sie nie znaja i maja w dupie klientow i ich lekcewaza
    Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Jakieś konkrety, przykłady, bo bez tego taka opinia może być krzywdząca niestety.
    Ja na przykład nie zgodzę się z Twoją opinią.
    Dwukrotnie wymieniałem u nich rozrząd. Raz w 146, a w styczniu tego roku w 156 i jestem zadowolony. Ceny przystępne, pomocne rady. Ponadto pracowali kiedyś w ASO, a konkretnie w Polinarze, więc znają Alfy od podszewki.
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  5. #35
    BYKrak
    Gość

    Domyślnie

    A moze ktoś się wypowie o serwisie AUTOCOMPLEX na ulicy Sołtysowskiej 37a (Nowa HUTA-ŁĘG). Wymieniali mi tam niedawno hamulce, oddałem dzisiaj do przeglądu silnika, gdzies wycieki oleju, pierścienie lub wtryski. Mój wujek tam robił Lancie Delte i chwali sobie, podobno jest tam ktos kto sie zna na Lanciach, nie wiem moze na Alfach też... Jak wyjade autem z serwisu pochwale się... za całkowitą wymianę i naprawę hamulców włącznie z ręcznym dałem 1015zł.

    Co do blacharza to mam w rodzinie mechanika i blacharza-lakiernika, nie maja własnych warsztatów robią w domowych warsztatach... Mechanik nie miał dla mnie czasu, ale brat mojego wujka blacharz jest świetny, ostatnio robił garbusa na niebiesko do Niemiec. Jak ktoś chcę namiary dajcie znać, mieszka w miejscowości Brzegi.

  6. #36
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar currahee
    Dołączył
    08 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145 1.6 Boxer 1995 r.
    Postów
    478

    Domyślnie

    Cytat Napisał BYKrak
    za całkowitą wymianę i naprawę hamulców włącznie z ręcznym dałem 1015zł.
    Przewody też wymieniałeś bo nie wiem co może kosztować tak dużo. Jak na hamulce (tarcze, klocki + ręczny) to bardzo drogo.
    FORZA ITALIA !

  7. #37
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.
    Postów
    1,276

    Domyślnie

    Cytat Napisał alces1
    Cytat Napisał Konrado
    Cytat Napisał mrutyna
    a co myslicie na temat tego warsztatu na ul. saskiej 4??
    ze sie nie znaja i maja w dupie klientow i ich lekcewaza
    Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Jakieś konkrety, przykłady, bo bez tego taka opinia może być krzywdząca niestety.
    Ja na przykład nie zgodzę się z Twoją opinią.
    Dwukrotnie wymieniałem u nich rozrząd. Raz w 146, a w styczniu tego roku w 156 i jestem zadowolony. Ceny przystępne, pomocne rady. Ponadto pracowali kiedyś w ASO, a konkretnie w Polinarze, więc znają Alfy od podszewki.
    Pozdrawiam.
    - Rafał
    Już tlumacze

    Bylem z nimi umowiony na dany dzien i na godzine na podpiecie pod kompa. Przyjechalem do tego krakowa calego na ta ich ulice i zglosilem sie do nich. Powiedzieli zeby poczekac 10 minut bo Pan X za chwilke sie mna zajmie... OK, poczekalem... 10, 20, 30 minut i nic... Poczekalem jeszcze 15 i jak po 45 minutach nikt do mnie nie podszedl (stalem przy samym wejsciu do garazu) to po prostu sie zawinalem i wrocilem do siebie. To sie nazywa lekcewazenie klienta.

    Po jakims czasie postanowilem sprobowac jeszcze raz. Zadzownilem, umowilem sie na konkretny dzien i godzine i pojechalem. Przywitalem sie, powiedizalem w jakiej sprawie, ze bylem umowiony itp. Kazali czekac... Poczekalem. Mialem byc nastepny w kolejce. Ale w miedzy czasie przyjechal Pan jakis ich znajomy czerona 145 i zaczeli sobie konwersować i smiac sie i super sie bawic. Przy okazji zrobili Panu w czerwonej 145 przegladzik malutki + wymienili zaroweczki i znowu sie posmial i pozabawiali... (przypominam ze mialem byc nastepny w kolejce a tego typa po znajomosci przyjeli). W koncu zobaczyli ze jeszcze stoje to zawolali jakiegos Pana zeby sie zajal moja Alfa. Pan zapytal co i jak a ja mu zeby wsiadl do Alfy i sie przejechal to poczuje. Dziwnie sie na mnie popatrzyl (no przeciez to cos niezwyklego przejechac sie autem przed diagnoza :| ), ale wsiadl i przejechal sie po placu ze stala predkoscia.... Tak na odwal sie. Po czym powiedzial ze nie czuje nic zlego i ze wszystko jest w porzadku. No to sie wkurwilem, podziekowalem za usluge i pojechalem kolejny raz zawiedziony do domu...

  8. #38
    BYKrak
    Gość

    Domyślnie

    Za samą pompkę płynu policzyli mi 400zł, taki mają cennik z hurtowni, chociaż i tak na tym zarabiają, części są z firmy AD Stachura, mam znajomych w 2 hurtowniach, m. in. tam, jak coś ktoś by potrzebował z części taniej dajcie znać.

  9. #39
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.
    Postów
    1,276

    Domyślnie

    ja pompke kupilem za 35 zl

  10. #40
    BYKrak
    Gość

    Domyślnie

    35?? no co ty, mówimy o tym samym?? nowa?? oryginalna czy podróba?? i gdzie?? oj teraz przypilnuje swojego mechanika...

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 15-08-2023, 21:35
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-12-2015, 12:10
  3. szukam speca od elektromechaniki/////okolice bolków.....legnica....wałbrzych
    Utworzone przez whoocash1984 w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 12-05-2015, 12:54
  4. [146] mechanik Nowy Sącz - okolice ...zna ktoś?
    Utworzone przez krzysiek77 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-10-2010, 10:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory