Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Temat: Filtry Kabinowe

  1. #11
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    w 145 filtr kabinowy, jest od strony pasazera. zeby sie do neigo dostac musisz sciaganc wycieraczki (przy tym trzeba sie najwiecej pogimnastykowac), a potem wykrecic te plasiki ktore sa przy szybie. potem juz bylo go chyba widac (taki wielki prostokatny), ale pewny nei jestem, bo wymienialem go w wakacje...

    filtr powietrza masz po prawej (jak bedziesz stal od przodu auta, glowa do szyby ofkorz) w takiej czarnej, plastikowej obudowie, trzeba odkrecic dwie sruby i sciagnac gumowa rure... opis ze zdjeciami byl na stronie http://www.fanta-team.org/ ale w tej chwili cos strona nie dziala...

    zeby wymienic filtr oleju i paliwa musisz pojechac na tunel i zabrac ze soba jakies wielkie obcegi, bo rekami ciezko je wyciagnac... tylko czasem nowych filtrow nie dokrecaj obcegami

    a zeby rozkrecic lusterko to chyba bedziesz musial wykrecic 3 sruby na dole lusterka...
    srub w 145 na lusterku w innych miejscach nie pamietam...

    manual do 145 jest na serwerze cuoresportivo.pl - poszukaj na stronie...

  2. #12
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.
    Postów
    1,276

    Domyślnie

    Tuti dzieki, ale jak to nie pamietasz tych filtrow kabinowych?? to sie wymienia czy czysci??
    A jak pisalem te 3 srubki jak odkrece to mi to nic nie daje (

  3. #13
    rafjan
    Gość

    Domyślnie

    mlody filtry sie wymienia czyszczenie nie ma sensu, skocz do sklepu waldi przed wiaduktem i spytaj po ile maja ja placilem kolo 50 zldo mojej a ty masz chyba podobny wiec i cena powinna byc zblizona. mysl braciszku

  4. #14
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.
    Postów
    1,276

    Domyślnie

    Mysle mysle.. Bylem i pytalem braciszku, ale mi chodzi o te kabinowe bo nie wiem co to sa za filtry czy kabinowy = przeciwpylkowy czy jak?? O to mi chodzi.

  5. #15
    Użytkownik Romeo Avatar phantom71
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    AR 156 1.8TS 16V 10.1998
    Postów
    656

    Domyślnie

    Cytat Napisał Konrad
    Mysle mysle.. Bylem i pytalem braciszku, ale mi chodzi o te kabinowe bo nie wiem co to sa za filtry czy kabinowy = przeciwpylkowy czy jak?? O to mi chodzi.
    kabinowy = przeciwpylkowy

  6. #16
    webmaster007
    Gość

  7. #17
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.
    Postów
    1,276

    Domyślnie

    Dzieki wielkie. TO juz wiem ze przeciwpylkowy = kabinowy

  8. #18
    adasco
    Gość

    Domyślnie

    Nie czysci sie... ale doraznie mozna sie ratowac, dmuchajac kompresorem w kierunku przeciwnym do przeplywu powietrza... Pytanie tylko, czy warto. No - ale przyznam sie, ze jak tak traktuje filtr powietrza "dla zdrowotnosci", wymianiajac go jednakze terminowo.
    A pylkowy, to wg. uznania. Jak ktos jest alergikiem, to warto zmieniac.
    I tak BTW spytam o Wasze doswiadczenia z piankami do odkazania klimy. Wiem, ze lepiej jechac na serwis klimy. Ale pomiedzy serwisami moze by tak se psiknac raz w miesiacu? Uzywal ktos pianki?

  9. #19
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    I tak BTW spytam o Wasze doswiadczenia z piankami do odkazania klimy. Wiem, ze lepiej jechac na serwis klimy. Ale pomiedzy serwisami moze by tak se psiknac raz w miesiacu? Uzywal ktos pianki?
    Zapach grzyba zniknal... Ale po jakims czasie znow sie pojawil - 2-3 miesiace chyba

  10. #20
    rysiu145
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tuti
    w 145 filtr kabinowy, jest od strony pasazera. zeby sie do neigo dostac musisz sciaganc wycieraczki (przy tym trzeba sie najwiecej pogimnastykowac), a potem wykrecic te plasiki ktore sa przy szybie. potem juz bylo go chyba widac (taki wielki prostokatny), ale pewny nei jestem, bo wymienialem go w wakacje...

    filtr powietrza masz po prawej (jak bedziesz stal od przodu auta, glowa do szyby ofkorz) w takiej czarnej, plastikowej obudowie, trzeba odkrecic dwie sruby i sciagnac gumowa rure... opis ze zdjeciami byl na stronie http://www.fanta-team.org/ ale w tej chwili cos strona nie dziala...

    zeby wymienic filtr oleju i paliwa musisz pojechac na tunel i zabrac ze soba jakies wielkie obcegi, bo rekami ciezko je wyciagnac... tylko czasem nowych filtrow nie dokrecaj obcegami

    a zeby rozkrecic lusterko to chyba bedziesz musial wykrecic 3 sruby na dole lusterka...
    srub w 145 na lusterku w innych miejscach nie pamietam...

    manual do 145 jest na serwerze cuoresportivo.pl - poszukaj na stronie...
    ja wcale wycieraczek nie sciagalem tylko ustawilem je pionowo czyli wlaczylem stacyjke uruchomilem wycieraczki jak byly na samej goze to wylaczylem stacyjke i robilem reszte jak ty :wink:

Podobne wątki

  1. Filtry
    Utworzone przez szybka w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 09-05-2013, 11:29
  2. filtry kabinowe alfa gt
    Utworzone przez grzegorz041983 w dziale GT
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 24-06-2012, 07:26
  3. [156] JAK ZAMONTOWAC FILTRY KABINOWE W AR 156
    Utworzone przez sciesill w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-07-2008, 13:04
  4. [156 JTD] Filtry
    Utworzone przez mOOn w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-06-2008, 20:29
  5. [164]Elektryka-światła kabinowe-zwara
    Utworzone przez fiergloo w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-10-2007, 14:57

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory