Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Temat: Reflektory Carello z czarnym środkiem

  1. #21
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar kwasnybartek
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Werynia, Kolbuszowa,
    Auto
    "Mruczuś" AR 156 2.0 TS, CF2,M3 '98 ECU M1.5.5, AR156 SW '04 1,9 JTD
    Postów
    901

    Domyślnie

    Zdecydowanie lepszym wyjściem jest przerobienie oryginalnych lamp Carello we własnym zakresie niż zakładanie jakichś tanich TYC albo DEPO. Miałem u siebie TYC po prawej stronie a po lewej oryginał i jak tylko dorwałem Carello to wypolerowałem wyczyściłem środek i do auta. Tej lampy TYC to nie dało się nawet zapolerować jakiś shit to był. Jeżeli te z linku to oryginalne Carello za taką cenę to tylko brać.
    1970 cm z sekwencyjnym wtryskiem LPG. Wolę pchać moją Alfę niż jeździć VW!!

  2. #22
    Leniasty
    Gość

    Domyślnie

    jak ktos jest ogarniety w temacie swiatel to bardzo prosze o linki ktore swiatla sa naprawde godne wydania jakiegos hajsu , mi osobiscie bardzo sie podobaja czarne tylko nie chce z mojej fura wygladala jak z wiejskiego tuningu .Bardzo prosze o linki z swiatlami albo jakies foty juz z przerobionymi swiatlami
    POZDRO

  3. #23
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Ceasar07
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Speyer, Germany, Germany, Ząbkowice Śl
    Auto
    Alfa Romeo 156 JTD
    Postów
    226

    Domyślnie

    o gustach sie nie rozmawia, ale jasne pasują do ciemnych alf a czarne do jasnych, czyli takich jak twoje a jeżeli chodzi o wygląd to różnicy nie zauważysz, są to zazwyczaj różnice jakościowe

  4. #24
    Leniasty
    Gość

    Domyślnie

    teraz i tak mam swiatla jak u pijaka jedno nowe jeszcze fajne takie "świeże" a drugie juz troche sie żółte zrobilo niby nie widac ale mnie straszy i tak wlasnie rozkminiam za czarnymi do przodu i czarne laxusowate do tylu ale nigdzie nie moge znalesc takiej foty zeby to obadac na jasnym kolorze

Podobne wątki

  1. GT z nietypowym środkiem. Co myślicie o tym modelu?
    Utworzone przez p1otr w dziale GT
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 29-01-2016, 10:15

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory