Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50

Temat: Logo Alfa Romeo na masce

  1. #41
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    albo smutna córka

    EOT








  2. #42
    Użytkownik Romeo Avatar Franek Strzelba
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Audi A6 Avant 3.0 TDI V6
    Postów
    1,183

    Domyślnie

    Powiem szczerze, że zrobiła się jałowa dyskusja na temat "wyższości jednych świąt nad drugimi". Każdy ma to co lubi i jest mu z tym dobrze. Tak jak mówi bocian wszystko jest kwestią priorytetów.

    Nie przesadzajmy z tym otaczaniem naszych samochodów nie wiadomo jak wielkim kultem. Trzeba zachować trochę rozsądku. Dać ok. 150 zł za kawałek emblematu to IMO stosunkowo za dużo - nawet jeżeli chodzi o 159. Gdy W TAK BŁAHEJ SPRAWIE mam alternatywne rozwiązanie za mniejsze pieniądze to zdecydowanie je wybiorę. Co innego jeżeli chodzi np. o wahacze - wtedy decyduję się na droższe TRW zamiast FAST (to jest ten rozsądek, o którym pisze wyżej).

    Na całe szczęście każdy może sam dokonać wyboru...
    AR 147 1.9 JTD 8V (2004)
    AR 159 1.9 JTDm 16V (2007)
    Audi A6 Avant 3.0 TDI V6 (2012)

  3. #43
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Ja swoje logo zdążyłem uratować i mam oryginał.
    Kiedy tylko zauważyłem, że bezbarwna warstwa ochronna zaczyna łuszczyć się (prawdopodobnie od uderzenia kamyka), to zdjąłem ją do końca, a logo polakierowałem kilkoma warstwami lakieru bezbarwnego i wypolerowałem. Jeżdżę już z takim logo przynajmniej 2 lata i nic złego z nim się nie dzieje, nadal wygląda jak nowy.
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  4. #44
    Użytkownik Znawca Avatar SCHNNAZZI
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    Fiat Tipo 2020 bianca
    Postów
    1,720

    Domyślnie

    Cytat Napisał alces1 Zobacz post
    Ja swoje logo zdążyłem uratować i mam oryginał.
    Kiedy tylko zauważyłem, że bezbarwna warstwa ochronna zaczyna łuszczyć się (prawdopodobnie od uderzenia kamyka), to zdjąłem ją do końca, a logo polakierowałem kilkoma warstwami lakieru bezbarwnego i wypolerowałem. Jeżdżę już z takim logo przynajmniej 2 lata i nic złego z nim się nie dzieje, nadal wygląda jak nowy.
    Pozdrawiam.
    - Rafał
    Alces dobre to wrzuć w zrób to sam

  5. #45
    Użytkownik Romeo Avatar Barus91
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Ząbkowice Śląskie / Wrocław
    Auto
    BYŁO: 12xAR BĘDZIE: numer 13 :)
    Postów
    1,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał Franek Strzelba Zobacz post
    Ja w swojej 159 nakleiłem właśnie taką naklejkę i jestem mega-zadowolony. Kosztowała jakieś groszowe sprawy. Przejeździłem tak całą zimę i nie ma z nią jakichkolwiek problemów. Nie straszne jej myjnie automatyczne czy ciśnieniowe, mróz, błoto, wysokie temperatury... Ba, nawet w ASO, o którym pisał marcingoleniow (Auto-Gryf Szczecin) pytali mnie gdzie taką naklejkę można dostać, bo wygląda naprawdę "profesjonalnie".
    Więc głos w stylu "nie wyobrażam sobie naklejki na takim aucie" rozbawił mnie do łez!
    Ja także sobie nie wyobrażam... Miałem to w o wiele tańszej 156 i raziło mnie to (ale chciałem TANIO...). Teraz już do sprawy podszedłem inaczej i kupiłem oryginał Ricambi - błyszczy !

    Pozdrawiam,
    Wojtek

    ---------- Post added at 00:49 ---------- Previous post was at 00:46 ----------

    Cytat Napisał karmal Zobacz post
    Mnie się takie czarne nie podobają. Ale rzecz gustu
    Całe czarne (zaklejone logo) miałem ja (fotki w moim temacie - link poniżej). Wyglądało to beznadziejnie

    Popieram !

    ---------- Post added at 00:50 ---------- Previous post was at 00:49 ----------

    Cytat Napisał Klejek Zobacz post
    a ma ktoś czarne znaczki???bo ciekaw jestem jak to wygląda na samochodzie...
    Zobacz u mnie - link poniżej.

    ---------- Post added at 00:51 ---------- Previous post was at 00:50 ----------

    Cytat Napisał Piotr 30 Zobacz post
    Po swoim doświadczeniu też zapewniam, że to lepsze rozwiązanie! Ja w aso płaciłem ok. 65 zł do tego jakies 2 godz.grzebania, bo jak ktoś to robił przy 156 to wie o czym mówie
    Ja robiłem... Ale 2 godzin mi to nie zajęło

    ---------- Post added at 00:53 ---------- Previous post was at 00:51 ----------

    Cytat Napisał Budyń Zobacz post
    Ja również nabyłem te naklejki od kolegi z forum. Załatwia sprawy rzeczowo więc śmiało można zamawiać. Inna sprawa, że ja finalnie (po przymiarkach) nie nakleiłem z faktu, że dla mnie mimo wszystko trochę podjeżdżało to tandetą (taki piękny samochód a z przodu...naklejka). Zapłaciłem 150 zł i dostałem nowego motyla na przód, który prezentuje się IMHO o wiele lepiej.

    EDYTA:

    A co za tym idzie mam wolne naklejki dla 159. Jakby ktoś był zainteresowany to oddam w dobre ręce
    Prawda !

    Kolega od naklejek konkretny.

    Jeśli ktoś ma słabo wyglądające logo i chce koniecznie szybko i tanio, to nic, tylko brać naklejki...

    Ale zgadzam się za stwierdzeniem: "nie nakleiłem z faktu, że dla mnie mimo wszystko trochę podjeżdżało to tandetą (taki piękny samochód a z przodu...naklejka)."

    Pozdrawiam,
    Wojtek - Baruś91

    ---------- Post added at 00:56 ---------- Previous post was at 00:53 ----------

    Cytat Napisał psylo Zobacz post
    Nie wiem co Wy w tych naklejkach widzicie. Przecież to na żywo wygląda koszmarnie.
    Szczególnie, jak zrobisz coś nieostrożnie i lekko naciągniesz... wtedy 'upchać' tego się nie da w obrys znaczka.

  6. #46
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Klejek
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Białobrzegi/Mińsk Mazowiecki
    Auto
    alfa romeo 159 1,9 JTDM 16V
    Postów
    245

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barus91 Zobacz post
    Całe czarne (zaklejone logo) miałem ja (fotki w moim temacie - link poniżej). Wyglądało to beznadziejnie

    no fakt wygląda beznadziejnie...pewnie nawet jakby tam było srebrne logo to i tak by nic nie ratowało tego znaczka....

  7. #47
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Moim zdaniem te naklejki są OK. Miałem ich kilka w rękach i naklejałem je na logo, więc wiem o czym mówię. By jednak wyglądało to naprawdę dobrze, to nie wystarczy nakleić i już... Trzeba się przy tym trochę namęczyć, odpowiednio przygotować podłoże, zlikwidować nierówności itp, a na końcu by uzyskać blask najlepiej byłoby jeszcze przykryć folią bezbarwną. Wówczas różnica między oryginałem, a nalepką jest niewielka.
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  8. #48
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Budyń, Baruś91 - przywracacie mi wiarę w Alfisti .
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  9. #49
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sebott
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    Była: Alfa Romeo 147 1.6 TS 105KM 2001
    Postów
    491

    Domyślnie

    Barus nawet wyciągnął ze swojej uchwyt na kubek, żeby wiochy nie robić.
    „Własnością człowieka jest zniknąć, śpieszmy się śmiać ze wszystkiego.”

    Blaise Cendrars

  10. #50
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Alfista na 101% .
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

Podobne wątki

  1. Zmiana logo na masce tylko że do alfa 156FL
    Utworzone przez riken w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-03-2013, 20:05
  2. logo alfa romeo dxf
    Utworzone przez misior82 w dziale Tuning
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-10-2012, 16:24
  3. [159] Kołpaczki z logo ALFA ROMEO
    Utworzone przez szyrud1696 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-09-2012, 06:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory