Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Temat: mówi facet z dyrekcji

  1. #11
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Jaworze
    Auto
    AR: 75 Busso/159 1,9Jtdm/ Fiat Coupe 2,0
    Postów
    734

    Domyślnie

    Coś jest na rzeczy
    Fabryka w Pomigliano powstała w dość odległych czasach na potrzeby produkcji Alfy Alfasud (konkurenta golfa I) i była dofinansowana przez rząd włoski w celu zmniejszenia bezrobocia w tym rejonie Włoch. Niestety brak zamiłowania do pracy mieszkańców tego regionu doprowadził do całkowitej klapy (jakościowej) tego samochodu.

  2. #12
    alfa 159
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zbeer Zobacz post
    W sumie to zgadzam się z nim design piękny, och ach, reszta wypowiedzi mało istotna .
    Święte słowa. Alfę kocha się za COŚ( moja trzecia-mam JĄ 2 lata) a te pierdoły....? Do tego jestem przekonany,że weryfikacja bajek na temat alfy i zachwytów nad innymi markami to nie tylko opowieści wujka-szwagra-jednej pani. Myślę,że każdy z nas ma jakieś doświadczenia motoryzacyjne i potrafi sam ocenić. Jest to móje 17-te auto a po dwóch poprzednich alfach 156 nabyłem osławionego,niezniszczalnego japończyka Mazdę 6 2,0 MZR-CD. Nie powiem na to auto złego słowa,ale jeśli ktoś mnie pyta "coś Ty zrobił, japończyka zamieniłeś na alfę"? odpowiadam SZCZERZE: poza większą ilością miejsca w kabinie mazda6 nie jest warta nawet postać przy AR 159. A jeśli smucą Was opowieści o awaryjnośći alfy zapraszam na forum mazdaspeed.pl- dział Mazda 6 diesel.A inni niech dalej opowiadają swoje pierdoły.Pozdrawiam.

  3. #13
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    KRS jak masz Insignie to posprawdzaj czy numery na tych podzespołach elektronicznych nie są identyczne jak w Alfie 159 Pewnie są, a nawet jak nie są to i tak są Boscha, mam rację?

    Chyba, że dyrektorowi chodziło o to, że włosi nie potrafią wpiąć wiązki w odpowiednie miejsce, albo przed montażem ją gryzą z głodu

  4. #14
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    masz racje Tuti. Jak bedzie okazja znów pogadac moze dowiem sie co to za gośc. Moze w tle jest jakis konfikt z firmą? Nie wiem.
    Sergio! Ragazzo! Amore mio! Dove si trova la bella Giulia?

  5. #15
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar R.Y.D.Z.U
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Brzeszcze / Wieliczka / Bieruń
    Auto
    MiTo - dzikie 78KM :)
    Postów
    945

    Domyślnie

    Daj mi nazwisko gościa na PW to Ci powiem co to za gagatek.
    Swoją drogą w Pomigliano d'Arco pracuje więcej pastuchów kóz i innych różnego typu chłopów małorolnych, więc nic mnie nie zdziwi. Ich podejście do pracy jest zaj..biste - jest mecz to 80% załogi ma w pylu robotę. Teraz jeżdżą od nas (FAP) ludzie tworzyć im technologię na Pandę III bo te patałachy nawet tego nie potrafią.
    Ja odpukać na swoją 159 nie narzekam, musiało akurat nie być w TV meczu
    Ostatnio edytowane przez R.Y.D.Z.U ; 28-05-2011 o 16:54

Podobne wątki

  1. Alfa 147 mówi dzien dobry :)
    Utworzone przez Lee-Shu w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-06-2015, 14:11
  2. Wojtek mówi dzień dobry.
    Utworzone przez Reguslav w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-03-2014, 18:15
  3. Uszkodzona przepustnica. Tak mówi komputer. Pytanko.
    Utworzone przez Mankovich w dziale 166
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 22-04-2012, 10:10
  4. Nazwa dla Alfa Romeo, ktoś tak mówi??!?
    Utworzone przez ideally w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 14-10-2009, 11:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory