Zobacz wyniki ankiety: Kupiłbym dywaniki typu

Głosujących
526. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • CLASSIC

    18 3.42%
  • PREMIUM

    483 91.83%
  • bez róznicy mi to

    25 4.75%
Strona 107 z 173 PierwszyPierwszy ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,061 do 1,070 z 1725

Temat: Dywaniki samochodowe

  1. #1061
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał zbynio Zobacz post
    Jak i do czego prawidłowo zamocować stopery ? Pytam bo oryginalne są przymocowane tylko do wykładziny, mają inny system mocowania.
    Wkręcasz w wykładzinę wkręty które dostałeś w komplecie, w miejscach gdzie wypadają Ci w nowych dywanikach stopery i do tych nowych wkrętów wpinasz dywaniki.
    Ot cała filozofia.

  2. #1062
    Użytkownik Znawca Avatar KHOT
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Panzergrau
    Postów
    1,309

    Domyślnie

    Z racji tego że w przeciągu ostatniego miesiąca zainteresowanie dywanikami było znikome /raptem 2 zamówienia/ wstrzymujemy zapisy w okresie zimowym.
    A może zainteresowanie było znikome, bo formularz się spierdzielił i nie działa? Próbowałem zamówić te dywaniki jakoś na początku tygodnia i doopa, formularz wypełniony w 100% i wyrzucał błąd. W końcu dałem sobie siana i kupiłem gdzie indziej, bo znając szybkość reakcji na zgłoszenie błędu, to czekanie nie bardzo ma sens.
    "Aby zrozumieć „paradoks" konia ciągnącego wóz,
    najlepiej wyobrazić sobie co się będzie działo, jeśli koniowi założymy wrotki."

    "Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."


  3. #1063
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał KHOT Zobacz post
    A może zainteresowanie było znikome, bo formularz się spierdzielił i nie działa? Próbowałem zamówić te dywaniki jakoś na początku tygodnia i doopa, formularz wypełniony w 100% i wyrzucał błąd. W końcu dałem sobie siana i kupiłem gdzie indziej, bo znając szybkość reakcji na zgłoszenie błędu, to czekanie nie bardzo ma sens.
    a wyobraź sobie że formularz działa poprawnie bo odnotowałem Twoje zamówienie złożone 3x po rząd tego samego dnia a Ciebie zapewne dziwiło dlaczego nie ma Cie na liście zamawiających i dlatego próbowałeś 3x. tyle że listę, jak zawsze, zmieniam ja ręcznie raz dziennie więc to nie jest tak że od razu po złożonym zamówieniu sie automatycznie aktualizuje.
    a takie uszczypliwości o szybkości reakcji to zachowaj dla siebie bo ja akurat na każde PW odpisuje codziennie jak tylko przeczytam.
    jakoś ponad 200 osobom przed Tobą w przeciągu roku udało sie dywaniki zamówić, jak byś opłacił zamówienie na dane które wyskakują po złożeniu zamówienia to też byś je dostał więc nie wymyślij mi tu o obłędach bo zamówienie Twoje 3x odnotowałem i mogę Ci przytoczyć tu wszystkie Twoje dane jeśli nie wierzysz.

  4. #1064
    Użytkownik Znawca Avatar KHOT
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Panzergrau
    Postów
    1,309

    Domyślnie

    Ależ ja nie mam powodu żeby Ci nie wierzyć, tylko szkoda że zamawiający nie dostaje komunikatu o złożeniu zamówienia, ale o błędzie. A co do uszczypliwości, to sorry, takie życie.
    "Aby zrozumieć „paradoks" konia ciągnącego wóz,
    najlepiej wyobrazić sobie co się będzie działo, jeśli koniowi założymy wrotki."

    "Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."


  5. #1065
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar GrzesiuSiedlce
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Siedlce
    Auto
    AR 166 00r 3.0 busso / Lancia Thesis 02r 2.0tb
    Postów
    214

    Domyślnie

    Da się kupić do 166 sam dywanik kierowcy ?? Bo po roku jest w kiepskiej kondycji. Reszta jak nowa więc całego KPL nie będę kupował

  6. #1066
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał GrzesiuSiedlce Zobacz post
    Da się kupić do 166 sam dywanik kierowcy ?? Bo po roku jest w kiepskiej kondycji. Reszta jak nowa więc całego KPL nie będę kupował
    Zamiast kompletu można kupić tylko parę na przód, innej opcji nie ma. Póki co jednak zapisy zostały wstrzymane na około 2 miesiące, na okres zimowy kiedy zainteresowanie jest praktycznie zerowe

  7. #1067
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2013
    Mieszka w
    Białogard
    Auto
    AR 166 2.0 V6 TB +BRC
    Postów
    97

    Domyślnie

    flatbeet kiedy zamierzacie wznowić zapisy bo byłbym chętny ?

  8. #1068
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar portala
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Gorzów Wlkp.
    Auto
    AR 159 1,9 JTD 150KM
    Postów
    8

    Domyślnie

    Ja również

  9. #1069
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Chcecie to macie - zapisy ponownie otwarte Wiosna w tym roku przyszła szybciej niż sie spodziewałem

  10. #1070
    Użytkownik Świeżak Avatar Bandicoot
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    ALFA ROMEO GT 1.9JTD
    Postów
    148

    Domyślnie

    Jakby coś to zamawiam tylko 1 kpl. Po wypełnienu formularza wywalało mi błąd i dopiero jak otworzyłem go w innej przeglądarce udało się przejść całe zamawianie do końca

Podobne wątki

  1. Dywaniki samochodowe gumowe.
    Utworzone przez Sysek w dziale 147
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-05-2015, 16:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory