Zobacz wyniki ankiety: Kupiłbym dywaniki typu

Głosujących
526. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • CLASSIC

    18 3.42%
  • PREMIUM

    483 91.83%
  • bez róznicy mi to

    25 4.75%
Strona 27 z 173 PierwszyPierwszy ... 17181920212223242526272829303132333435363777127 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 1725

Temat: Dywaniki samochodowe

  1. #261
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    dolnośląskie
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.8 TS DOBRY ROCZNIK 2000
    Postów
    46

    Domyślnie

    Tez o tym myślalem,z dużym logo i podpisem.

  2. #262
    ViP Maniak resoraków Avatar maciekk
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    brzesko
    Auto
    156 2.5V6 i 147 1.6 Ts
    Postów
    733

    Domyślnie

    hehe dywanik w bagaznik... flatbeet to chyba juz wiesz co bedzie po penach szlo nie urlop od gadzetow tylko dywany do bagznikow w sumie to sam bym taki kupil
    o co k'mon???

  3. #263
    maly_swd
    Gość

    Domyślnie

    chcialem do Ciebie wyslac wiadomosc PW, ale cos mi sie wysypuje przegladarka;/ Wiec pisze tutaj

    Czesc.
    Ostatnio kupilem od Ciebie dywaniki do mojej A166, jesli chodzi o jakosc itp, to sa super... Ale niestety nie pasuja do mojego modelu.
    1. Mocowania sa inne (wkrecane w podloge), u mnie sa inne - jeszcze to da sie obejsc..
    2. Rozstaw mocowan w dywaniku jest na maxa inny niz u mnie, nie zgadzaja sie mocowania, przez co dywanik zapierdziela po calym samochodzie.

    Pytanie, czy jest opcja wymiany na dywaniki bez zrobionych dziur i mocowan? Widze, ze teraz znowu robisz zamowienia, wiec chyba nie bedzie problemu aby producent nie dziurawil ich dla mnie

    Mam nadzieje ze sie dogadamy, bo to nie chodzi o kase, tylko chcialem miec te dywaniki.

    Jesli mozesz, to podaj tel do siebie to zadzwonie i ustalimy ewentualne szczegoly. Ps jesli chodzi o koszt przesylki to nie ma problemu, pokryje przesylke w 2 strony.

    pozdro. Ps. teraz jade na urlop i bede po 1.08

  4. #264
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar barat
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Czerniejewo/Września/Gniezno i czasem Konin
    Auto
    Była [A147 1.9JTD 115KM], jest [E39 530i 231KM]
    Postów
    402

    Domyślnie

    Mocowania nie są uniwersalne, więc gwarancji nie podlegają Ja bym na Twoim miejscu po prostu wyciągnął te mocowania co masz i wkręcił te nowe. TO nie jest rzecz przymocowana na stałe - ja też tak robiłem
    @ Mój ALF

  5. #265
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    jest dokładnie tak jak mówi barat. do dywaników był dodawany komplet czyli wkręt i stoper i to się ma nijak do tego co kto miał do tej pory zamontowane w aucie ja też miałem jakieś stare mocowania i je usunąłem trochę się z tym namęczyłem ale usunąłem stare wkręty

  6. #266
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    dolnośląskie
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.8 TS DOBRY ROCZNIK 2000
    Postów
    46

    Domyślnie

    Zrobiłem przelew kilka dni temu,a na liście jestem "czarny".Jutro jade na tydzień do Mielna i moge nie mieć dostępu do neta aby to wyjaśniać.

  7. #267
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał dylak Zobacz post
    Zrobiłem przelew kilka dni temu,a na liście jestem "czarny".Jutro jade na tydzień do Mielna i moge nie mieć dostępu do neta aby to wyjaśniać.
    jest już kolegi przelew tylko nie mogę edytować posta z zapisami boooo..... coś tam wieczorem będzie już kolega na zielono także wszystko jest ok

  8. #268
    Użytkownik Rowerzysta Avatar dawid_007_04
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Tucze
    Auto
    Była Alfa 155 2,5 TD 1994r. Alfa 166 3.2 V6 , Alfa 166 2,4 JTD 2000 r
    Postów
    327

    Domyślnie

    Cytat Napisał maly_swd Zobacz post
    1. Mocowania sa inne (wkrecane w podloge), u mnie sa inne - jeszcze to da sie obejsc..
    2. Rozstaw mocowan w dywaniku jest na maxa inny niz u mnie, nie zgadzaja sie mocowania, przez co dywanik zapierdziela po calym samochodzie.
    POTWIERDZAM! Widzę, że jednak temat dywaników do 166-ki nie jest rozwiązany. Tu chodzi o to, że dywaniki do tego modelu ni jak się mają do oryginalnych po pierwsze ze względu na kształt a po drugie ze względu na mocowania i nie chodzi tu tylko o kształt mocowań ale o miejsca montażowe! Jak byk wrzuciłem zdjęcia ( post 243 tego tematu) na potwierdzenie tych rzeczy, proponuję dokładnie zobaczyć zdjęcia żeby później nie było nieporozumień. Tak więc:
    - dywanik kierowcy jeszcze by uszedł no ale miejsca na zatrzaski są nie w tych miejscach co powinny.
    - dywanik pasażera wiadomo nie zakrywa plastiku w nogach no i znowu miejsca montażowe nie pokrywają się z tymi w podłodze samochodu.
    - dywaniki tylne mają zupełnie inny kształt od tych co powinny być.

    Wszystko to widać na zdjęciach wiec proszę o sprostowanie sprawy przed nowymi zapisami. Pozdrawiam Dawid.

  9. #269
    Użytkownik Rowerzysta Avatar skopek
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Legnica, Poland
    Auto
    AR 146 1.4 TS (sold) / AR 166 2.4 JTD 10V / AR Spider 2.0 TS / AR 159 2.4 JTDm
    Postów
    253

    Domyślnie

    Widzę, że jeśli chodzi o dywaniki do 166 to robi się coraz ciekawiej. Mam nadzieje, że producent mocno weźmie sobie do serca tekst z pierwszego posta ("dopasowane do danego modelu samochodu - nie ma tu mowy o wymiarach uniwersalnych pasujących do wszystkich modeli") i nie spier..li sprawy tak jak można tutaj wyczytać. Niby proste rzeczy, a jednak nie dla wszystkich.


    TED - diagnostyka pojazdów grupy FCA
    Oględziny: 737 744 979
    https://www.facebook.com/TEDznaFCA

  10. #270
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Do żadnego modelu dywaniki nie są idealnym odwzorowaniem oryginału - to po pierwsze. Nigdzie też nie było napisane że mocowania dywaników będą pasowały do tego co kto ma wkręcone aktualnie w podłogę bo mocowanie to jest osobna sprawa, do każdego dywanika jest komplet - wkręt ze stoperem i tak one miały być mocowane. Dywaniki tylne mają inny kształt, z tego co wiem są o 30% większe i są robione na podstawie indywidualnych pomiarów podłogi a nie dywanika. Z tego co zrozumiałem oryginalne dywaniki z tyłu nie pokrywały całej podłogi a producent zrobił je większe by lepiej pasowały. Jeszcze się nie spotkałem z czymś takim żeby komuś przeszkadzało to że dostał więcej/lepiej niż w oryginale. Natomiast faktem jest że dywanik pasażera nie pasuje do wersji podłogi z plastikiem. Ale nie zwalałbym całej winy na producenta - pomiary robił w Alfie, która nie miała takiego panelu plastikowego i skąd miał wiedzieć że są 2 wersje podłogi w tej Alfie? Ja też tego nie widziałem. Ale kształt dywanika pasażera zostanie poprawiony. Również miejsca mocowania stoperów zostaną poprawione tak by można było bez problemu zamocować wkręty w podłodze i tyle.

    Skopek@ jak nie chcesz dywanika to nie musisz zamawiać, to jest proste. Nie rozumiem takich kąśliwych uwag. Jak by producent był taki lipny jak Ci sie wydaje to by było więcej reklamacji a nie tylko dwie na 102 komplety.
    Ostatnio edytowane przez flatbeet ; 22-07-2011 o 19:27

Podobne wątki

  1. Dywaniki samochodowe gumowe.
    Utworzone przez Sysek w dziale 147
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-05-2015, 16:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory