Zobacz wyniki ankiety: Kupiłbym dywaniki typu

Głosujących
526. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • CLASSIC

    18 3.42%
  • PREMIUM

    483 91.83%
  • bez róznicy mi to

    25 4.75%
Strona 29 z 173 PierwszyPierwszy ... 19202122232425262728293031323334353637383979129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 1725

Temat: Dywaniki samochodowe

  1. #281
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    omen@ w jaki sposób niebezpieczne? jeszcze nie założyłeś a już mówisz o reklamacji... jak sobie bardziej podciągniesz pod fotel kierowcy to nie będzie sie o dywan opierało, ja mam bardziej wysunięte i mi to w niczym nie przeszkadza że opiera sie o dywanik. goerge11 pisał o tym że po założeniu dywaników z 147 do GT był problem z blokującym sie pedałem gazu no ale, jak sam pisze, między dywanikami od GT a 147 jest w tym miejscu lekka różnica w wycięciu tak ?

  2. #282
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

    Domyślnie

    podłoga jest taka sama. nie mam zamiaru nic podciągać, miało byś dopasowane to dopasowane a nie zrobione na hama..
    siostry facet ma 147 3d poproszę go zeby w najbliższym czasie z dzordzem przymierzyli dywniki.. ale to ta sam podłoga!
    w taki sposób niebezpieczne ze przyblokuje mi pedał gazu i załaduje komuś w d... z tego powodu wywaliłem poprzedni dywanik.. bo brakowało może 20 cm..

  3. #283
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    może i podłoga jest taka sama a co powiesz na to że może umiejscowienie pedału gazu w GT i 147 jest w innym miejscu? - to raz. jak ma Ci sie zablokować pedał gazu jeśli będzie się opierał na dywaniku? - to dwa. a trzy to to że jeszcze nikt ze 147ki sie nie uskarżał na to że mu sie pedał gazu blokuje. pedał gazu sie zablokował w GT ale to nic dziwnego jak sie przymierza dywaniki od 147 w GT, które jak sie okazuje, różnią sie wycięciem w tym miejscu - gdzieś to już ktoś tu pisał. nie rozumiem jak można coś krytykować jak jeszcze sie samemu nie sprawdziło. pedał się zablokował w GT a nie w 147 a my do tej pory nie rozprowadzaliśmy dywaników do GT więc wszelkie negatywne opinie o tym jak sie dywaniki w GT sprawdzają nas nie dotyczą bo my nie rozprowadzaliśmy dywaników do GT.

  4. #284
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

    Domyślnie

    ok zobaczymy jak to będzie, nie napisałem ze napewno chyba "chyba".. wszystko wyjdzie w praniu!

  5. #285
    Hanys Romeo Avatar george11
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    slask
    Auto
    GT, Lancia Ypsilon 1,3 JTD 03'było jest BMW 225xe, Ford Custom 2.0 2018.
    Postów
    2,252

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ziz Zobacz post
    Panowie czy tylko ja tak mam, czy też jestem technicznym kretynem. Dzisiaj mocowałem dywaniki i nie umiem za nic prawidłowo ustawić dywanika kierowcy. W czym problem - kiedy przesunę dywanik do samego początku siedzenia - leży idealne zgodne z obrysem, to gdybym miał sytuację żeby władować gaz w podłogę to niestety, ale dywanik przy odbiciu pedała zablokuje go i wiadomo jak się to może skończyć, kiedy dam go wyżej tak że zachodzi troszkę na te gumowe pole gdzie może odpocząć lewa noga to owszem gaz wchodzi i odbija, ale dobija do dywanika a nie tego plastikowego pola - czy jestem więc uboższy o ten cm gazu przy podłodze czy też nie ma to żadnego znaczenia i może tak zostać? Będę wdzięczny za poradę
    Flatbet, nie zrozum mnie zle, jestem wdzieczny Tobie za trud i poswiesenie jakie wkladasz w powiekrzenie asortymentu slepu, niestety nie zawsze wszystko sie udaje, a Ty musisz czasem swiecic oczami za producentów sprzedawanych tam produktów.

    pozdrawiam




    umówiłem sie z userem Acrow na przymierzenie dywaników w jego 147, jutro zdam relacje

    pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez george11 ; 28-07-2011 o 17:46

  6. #286
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Taki mój żywot hehehe szczerze powiem no ja osobiście nie miałem problemu z blokującym się pedałem, zamontowałem dywanik bez jakiegoś specjalnego zastanawiania się i przymierzania i okazało się że mi pedał dotyka dywanika po wciśnięciu max /czyli nie zagraża to życiu bo o nic sie nie blokuje/ ok.. domyślam się że nie jest to 100% otwarcia przepustnicy ale te 8mm /a po dociśnięciu pewnie i z 5mm/ w skali całego dużego kąta pracy tego pedału to chyba nie czyni żadnej różnicy. Z ciekawości mogę to zbadać na FESie bo mam kabelek.. przypuszczam że wynik da jakieś 95% albo i pełne 100%. Jeśli Acrow ma oryginalne dywaniki w swojej AR to porównajcie je w tym miejscu czy sie jakoś różnią bo ja swoich nie porównywałem tylko stare od razu wyrzuciłem, tak byłem zafascynowany nowymi

  7. #287
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    i okazało się że mi pedał dotyka dywanika po wciśnięciu max /czyli nie zagraża to życiu bo o nic sie nie blokuje/
    nam chodziło o zagrożenie w sytuacji gdy wciskasz pedał i on się blokuje w pozycji "wciśnięty" o kant dywanika i to już może być niebezpieczne
    a nie o blokowanie mozliwości wciśnięcia na max








  8. #288
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał bocian Zobacz post
    nam chodziło o zagrożenie w sytuacji gdy wciskasz pedał i on się blokuje w pozycji "wciśnięty" o kant dywanika i to już może być niebezpieczne
    a nie o blokowanie mozliwości wciśnięcia na max
    no ja doskonale rozumiem o co chodzi, w GT sie może tak dziać bo przymierzaliście tam dywanik od 147. na ten temat porozmawiajmy jak przymierzycie dywaniki które będą uszyte na bazie tych co george11 wysłał do producenta na wzór i będą sprzedawane jako dywaniki do GT a nie do 147 natomiast ja pisałem że mi w 147 dywaniki do 147 pasują i nie zagrażają bezpieczeństwu bo w 147 pedał dotyka dywanika i w takim razie nie ma sie jak zablokować o kant

  9. #289
    Hanys Romeo Avatar george11
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    slask
    Auto
    GT, Lancia Ypsilon 1,3 JTD 03'było jest BMW 225xe, Ford Custom 2.0 2018.
    Postów
    2,252

    Domyślnie

    niestety, porównania dzis nie zrobie, wyladowałem w Rzeszowie na awarii
    postaram sie zdac relacje jutro.

    pozdrawiam.

  10. #290
    Hanys Romeo Avatar george11
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    slask
    Auto
    GT, Lancia Ypsilon 1,3 JTD 03'było jest BMW 225xe, Ford Custom 2.0 2018.
    Postów
    2,252

    Domyślnie

    witam

    post pod postem ale cóż...

    jestem po przypasowaniu dywaników do 147 i GT, i sprawa wyglada tak iz:
    podłoga w obydwu autach jest identyczna,
    sytuacja z blokowaniem pedału gazu wystepuje tak w Gt jak i w 147
    oczywiscie mozna dywanik przesunac mocniej pod fotel kierowcy, ale jak juz ktos napisał dywaniki miały byc dopasowane wiec nie widze sensu tak robic.
    na dowód mam zrobiona sesje zdjeciowa w 147 i GT.


    pozdrawiam
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0933.jpg
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	162.5 KB
ID:	31136   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0934.jpg
Wyświetleń:	70
Rozmiar:	185.0 KB
ID:	31137  
    Ostatnio edytowane przez george11 ; 29-07-2011 o 17:53

Podobne wątki

  1. Dywaniki samochodowe gumowe.
    Utworzone przez Sysek w dziale 147
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-05-2015, 16:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory