Zobacz wyniki ankiety: Kupiłbym dywaniki typu

Głosujących
526. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • CLASSIC

    18 3.42%
  • PREMIUM

    483 91.83%
  • bez róznicy mi to

    25 4.75%
Strona 30 z 173 PierwszyPierwszy ... 20212223242526272829303132333435363738394080130 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 1725

Temat: Dywaniki samochodowe

  1. #291
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    to jest rozumiem porównanie dywanika ze 147-ki z dywanikiem klubowym tak? no jest różnica w długości, trudno się nie zgodzić. tylko że ja tez mam 147-kę, zamontowałem dywanik tak jak zamontowany był poprzedni i mi pedał po maksymalnym wciśnięciu opiera się już o dywanik /nie o krawędź tylko już materiał/ więc no nie ma prawa się nic w tym układzie zablokować bo nie ma o co się zablokować. przypuszczam że problem pojawi się właśnie wtedy kiedy podsuniemy dywanik maksymalnie pod fotel kierowcy, wtedy odsuwa się on mocniej od pedału i po maksymalnym wciśnięciu może wadzić o krawędź. Ale u mnie leży normalnie bez jakiegoś specjalnego odsuwania do przodu czy do tyłu i o nic sie nie blokuje...
    tak czy siak poinstruuję producenta o tym co tu piszemy choć ja osobiście nie mam żadnego problemu z dywanikiem w swojej 147 i nie pisałbym tego gdyby tak nie było

  2. #292
    Hanys Romeo Avatar george11
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    slask
    Auto
    GT, Lancia Ypsilon 1,3 JTD 03'było jest BMW 225xe, Ford Custom 2.0 2018.
    Postów
    2,252

    Domyślnie

    nie no luz...
    niech go tylko w jednym miejscu podetnie i bedzie git, wiecej zdjec moge na e-mail przesłac


    pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez george11 ; 29-07-2011 o 18:49

  3. #293
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

    Domyślnie

    i co robimy z dywanikami do 147 ?
    Dywaniki to tanich nie należały, miały być dopasowane to mojego samochodu. Jak wyszło sam widzisz i też masz taki sam problem.
    I nie myśl, że robię to specjalnie, bo naprawdę wilkie słowa uznania z mojej strony za włożony Twój trud, czas prywatny i pieniądze w organizację dywaników ale wykonawca powinien wywiązać się z OBIECANEJ roboty.. niewywiązał się do końca.

  4. #294
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    w sensie że kto ma problem? bo ja nie mam z nimi żadnego problemu i ja osobiście nie planuje nic z nimi robić bo u mnie po normalnym prawidłowym zamocowaniu pedał się o nic nie blokuje tylko normalnie opiera na dywaniku może sie zablokować jak sie maksymalnie podciągnie pod fotel kierowcy ale wtedy to już nie jest wg mnie normalne zamontowanie dywanika więc proponowałbym go zamocować odpowiednio i nie będzie żadnego problemu z blokującym sie pedałem dla chcącego nic trudnego to na prawdę się da tylko musi kolega chcieć spróbować to zrobić po odpowiednim zamocowaniu nie ma żadnego zagorzenia - powtarzam to po raz setny

  5. #295
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

    Domyślnie

    odpuszczam na temat do soboty w przyszłym tygodniu jak założę dywanik do Siebie..
    ogólnie zamawiałem "DOPASOWANY" dywanik więc pedał ma sie opierać na plastiku pod pedałem a nie na dywaniku.. i nie mam zamiaru nic podciagać, naciągać ani nic tym podobnego.. wykonawca dał dup*, niech więc teraz poprawia.

  6. #296
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    aaa bo dalej jeszcze nie założyłeś....... tak?
    "dał dupy"? no to w takim razie pisz już do niego a nie do mnie bo ja Ci tego przecież nie poprawie
    autodywaniki.pl

  7. #297
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    no to w takim razie pisz już do niego a nie do mnie
    troszkę nieładnie
    jak coś kupuję i okazuje się złe to idę do miejsca zakupu z reklamacją a nie jadę do fabryki w chinach

    eot








  8. #298
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

    Domyślnie

    tak nie założyłem, george11 to mój ojciec, na moją prośbę poprosił acrowa aby przyjechał przymierzyć dywanik do 147 3d czyli takiego samego samochodu jak mój. Przymierzyli i było to samo co w GT czyli gdy dywanik był dopasowany tuż przy fotelu to pedał gazu mógł się zablokować!
    Tobie to może odpowiadać, mi i innemu użytkownikowi tego forum nie odpowiada bo ja wydaję na coś 1xx zł to oczekuję ze będzie to warte te 1xxzł. Taki nie wypał mogłem Sobie kupić za 60zł w norauto.. chciałem mieć DOPASOWANE dywaniki PREMIUM, więc kupiłem je tu. A co mam ?

    Bocian ma rację. TY załatwiałeś sprawę więc piszę do Ciebie..
    Z tego co widzę/słyszę itd dywaniki które kupiłem po prostu nie pasują do mojego samochodu więc składam reklamacje tutaj.
    Pozdrawiam

  9. #299
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    słowo 'dał dupy' tez nie jest jest ładne panie Boćku i stąd ta moja reakcja ale teraz już rozumiem czemu go bronisz bo po znajomości chyba hehe

    poza tym irytuje mnie już to rozdmuchiwanie sprawy bo gdyby rzeczywiście to był taki problem potężny to na 20 parę zamówionych dywaników do AR 147 byłoby więcej skarg. ja po prostu uważam że jak ktoś chce to sie czepi wszystkiego, to jest kwestia natury. co innego gdyby to rzeczywiście zagrażało życiu ale wiem po sobie że tak nie jest bo sam użytkuje to w swojej 147mce i gdyby rzeczywiście zagrażało życiu to bym zareagował bo sam bym swojego nie narażał przecież nie? dla mnie to nie jest problem że sie pedał opiera na dywaniku a nie 4 mm niżej na plastiku.. 4 mm milimetry w skali około 10cm /czyli w pełnym zakresie pracy pedału/ to chyba nie powód żeby robić szum na forum, tym bardziej że się jeszcze samemu tego nie przymierzało. dla pozostałych 20paru osób to nie jest żaden problem bo nie robią z igły widły. i jeżdżą i jest ok. ja ogólnie nie szukam problemów tam gdzie ich nie ma bo po co sobie życie komplikować na siłę skoro i tak samo w sobie jest już skomplikowane. ale jeśli komuś ten drobny fakt przeszkadza to już odsyłam do producenta i niech jemu to wytłumaczy.

    i to nie jest tak że jestem ślepy na wszelkie uwagi i tylko bronie producenta bo w 166 był problem z dopasowaniem dywanika pasażera i tam zareagowałem bo to co zobaczyłem na zdjęciach wyglądało źle.

    generalnie to fajnie mnie mobilizujecie do dalszej przy gadżetach pracy

    ----

    Doba nie chce mi się z Tobą dalej dyskutować omen. Twoje dywaniki zaproponuje osobie która zamówiła w 2 turze komplet do AR 147 i ten ktoś przeleje Tobie kasę i po problemie ok? po protu znajdę kupca na te Twoje

  10. #300
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    słowo 'dał dupy' tez nie jest jest ładne panie Boćku i stąd ta moja reakcja ale teraz już rozumiem czemu go bronisz bo po znajomości chyba hehe
    nie nie !! - absolutnie znajomość tutaj nie ma znaczenia dla mnie
    ja zwróciłem tylko uwagę na pewną prawidłowość i tyle ( miejsce reklamacji )
    w dywaniki nawet nie wnikam bo ich nie mam








Podobne wątki

  1. Dywaniki samochodowe gumowe.
    Utworzone przez Sysek w dziale 147
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-05-2015, 16:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory