Zobacz wyniki ankiety: Kupiłbym dywaniki typu

Głosujących
526. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • CLASSIC

    18 3.42%
  • PREMIUM

    483 91.83%
  • bez róznicy mi to

    25 4.75%
Strona 56 z 173 PierwszyPierwszy ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 551 do 560 z 1725

Temat: Dywaniki samochodowe

  1. #551
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar hitman047
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Siemianowice Śląskie
    Auto
    Bella 156 2.0 TS Niebieska piękność :) - kiedyś. Obecnie -> KIA PROCEED GT 2020,Poszukuje-Stelv
    Postów
    828

    Domyślnie

    Wybaczcie że tak skomentuje, ale ja moje dywaniki kupione na pewnym portalu aukcyjnym, które kosztowały 120 zł - 4 wykładzinki + bagażowa, tak więc w cenie bez porównania (tutaj tyle kosztuje sama do bagażnika) wyglądają jak nowe a były już prane dwa razy, a odkurzane są co tydzień mam je od sierpnia. A materiał naprawdę bardzo fajny, bardzo ładne znaczki Alfa Romeo i każdy myśli że to są ORI Alfa Romeo.. Tak więc producent naszych forumowych ładnie dał d..y niestety.

  2. #552
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał hitman047 Zobacz post
    Wybaczcie że tak skomentuje, ale ja moje dywaniki kupione na pewnym portalu aukcyjnym, które kosztowały 120 zł - 4 wykładzinki + bagażowa, tak więc w cenie bez porównania (tutaj tyle kosztuje sama do bagażnika) wyglądają jak nowe a były już prane dwa razy, a odkurzane są co tydzień mam je od sierpnia. A materiał naprawdę bardzo fajny, bardzo ładne znaczki Alfa Romeo i każdy myśli że to są ORI Alfa Romeo.. Tak więc producent naszych forumowych ładnie dał d..y niestety.
    po pierwsze - jakość materiałowa naszych dywaników uważam że jest bardzo dobra, uważam że są bardzo solidnie wykonane z grubego, nieprzemakalnego materiału choć tu nie każdy musi się ze mną zgodzić. mi sie osobiście dywaniki nigdzie nie przetarły na wylot. jedyne uwagi można mieć do jakości samego nadruku który fakt pod wpływem jakiejś takiej mocniejszej mechanicznej ingerencji może się przetrzeć /ale to też nie jest tak delikatne że się ściera w trakcie odkurzania/. nie wiem jaką techniką wykonane jest logo kolegi i chętnie bym się dowiedział bo może jest to haft? Haft na pewno jest dużo wytrzymalszy ale wyhaftowanie wszystkich wzorów/napisów które są na naszych dywanikach byłoby zbyt kosztowne. Ty zapewne masz tylko samo niewielkie logo Alfa Romeo? więc weź to pod uwagę. poza tym nasz producent nie zgodził się na umieszczenie logo AR na dywaniku bo to znak zastrzeżony. prawdą jest że wykorzystujemy go na wielu gadżetach ale zwróćcie uwagę że głównie na takich które nie wiążą się bezpośrednio, tylko i wyłącznie z motoryzacją. dywaniki samochodowe jak sama nazwa wskazuje są samochodowe i w tym wypadku producent się nie zgodził na logo AR - tak to działa.

    dalej - jeśli chodzi o ceny to wiadomo że z Allegro nie da się konkurować. Zastanawiam się tylko jaki jest cel Twojego postu bo że chcesz zniechęcić do zamawiania dywaników na tym forum to to jest oczywiste. Z tym że chyba nie pomyślałeś że właśnie dzięki takim akcjom jak te dywaniki to forum się utrzymuje i rozwija. Z każdego sprzedanego dywanika jest przeznaczana mała suma na rzecz forum z którego wszyscy korzystamy i chyba każdemu powinno zależeć na tym bo to forum sprawnie działało. Tak jak powiedziałem - z Allegro trudno jest konkurować i na upartego każdy gadżet który sprzedajemy można znaleźć gdzieś taniej kupiony poza forum no ale to chyba nie do końca o to chodzi...

  3. #553
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar hitman047
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Siemianowice Śląskie
    Auto
    Bella 156 2.0 TS Niebieska piękność :) - kiedyś. Obecnie -> KIA PROCEED GT 2020,Poszukuje-Stelv
    Postów
    828

    Domyślnie

    Po prostu chciałem podsumować to że sporo osób nie jest zbyt zadowolonych z tych dywaników. Nie chciałem nikogo zniechęcić, bo całkiem możliwe że sam je kupię jak moje się zużyją Na moich jest haft, to racja. Wiem że z allegro się nie da konkurować, ale po prostu tutaj różnica jest ponad dwukrotna, więc tylko dlatego mówię że jest to trochę nie na miejscu żeby w tej cenie były wpadki pt. znikający nadruk itp. bo wiadomo że tak naprawdę głównie dla tego bajeranckiego napisu naszego forumowego się je kupuje ;]
    Tak więc ja osobiście czekam aż nad tym producent popracuje i wtedy sam sobie chętnie takie sprawie

  4. #554
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Bllondas
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Nierada
    Auto
    ALFA ROMEO 159 2007R 1.9 JTDM 16V 174KM Bez dpf i egr po programie
    Postów
    370

    Domyślnie

    a gdzie je kupiles kolego moze sie skusze ?>
    RAFAŁ ...

  5. #555
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar hitman047
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Siemianowice Śląskie
    Auto
    Bella 156 2.0 TS Niebieska piękność :) - kiedyś. Obecnie -> KIA PROCEED GT 2020,Poszukuje-Stelv
    Postów
    828

    Domyślnie

    Na pewnym portalu aukcyjnym, ale nie będę tu robić anty reklamy naszym dywanikom Tylko cierpliwie czekam na poprawę napisów i sam sobie może zamówię ;]

  6. #556
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Bllondas
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Nierada
    Auto
    ALFA ROMEO 159 2007R 1.9 JTDM 16V 174KM Bez dpf i egr po programie
    Postów
    370

    Domyślnie

    to napisz mi na pw ten portal ....
    RAFAŁ ...

  7. #557
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Sebek2442
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Mistrzewice
    Auto
    147 1.9 JTD
    Postów
    807

    Domyślnie

    pomyłka do kasacji przepraszam
    Ostatnio edytowane przez Sebek2442 ; 09-05-2012 o 20:31 Powód: błąd

  8. #558
    ForAce
    Gość

    Domyślnie

    Ja jakbym się skusił to na wersję PREMIUM. Nie ma co oszczędzać! A 147tka będzie się znacznie ładniej prezentować, niż w jakiś kupczych!

    Szkoda tylko, że te tylne dywaniki są takie puste.
    Ostatnio edytowane przez ForAce ; 16-05-2012 o 13:55

  9. #559
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    prawdopodobnie na dniach ruszymy z kolejną turą zapisów, ostatnia była w styczniu więc chyba najwyższa pora

  10. #560
    ForAce
    Gość

    Domyślnie

    Zdecydowanie

Podobne wątki

  1. Dywaniki samochodowe gumowe.
    Utworzone przez Sysek w dziale 147
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-05-2015, 16:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory