Zobacz wyniki ankiety: Kupiłbym dywaniki typu

Głosujących
526. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • CLASSIC

    18 3.42%
  • PREMIUM

    483 91.83%
  • bez róznicy mi to

    25 4.75%
Strona 78 z 173 PierwszyPierwszy ... 28686970717273747576777879808182838485868788128 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 771 do 780 z 1725

Temat: Dywaniki samochodowe

  1. #771
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar FerraEnzo
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta 2.0 jtdm (170cv)
    Postów
    567

    Domyślnie

    Cytat Napisał verbi Zobacz post
    Ja jestem strasznie rozczarowany tymi dywanikami. Po 2 tygodniach wyglądają jak oryginały 4 letnie napisów już praktycznie nie ma( jak rozpakowałem to już nie wyglądały najlepiej) Do tego w 159 musieli brać wymiar z podłogi, a nie z oryginalnego wymiaru, bo są za duże( stopery wychodzą pod szynami fotela, czaem sie klinuje srzęgło, stoper w dywaniku kierowcy koliduje z awaryjnym wyłączaniem paliwa). Po 2 tygodniach u kierowcy juz sie tak ubilo miejsce nóg, że niedługo bd dziura. Może to mi się taki feler trafił. Ja nie polecam, drogo i tandetnie :/
    Nie siej zamętu...

  2. #772
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Tychy -> Pszczyna
    Auto
    ALFA ROMEO 147 1 .9 JTD 8 V 115 KM
    Postów
    118

    Domyślnie

    Potwierdzam kolegę verbi , dywanik się rozłazi , jest zmechacony , trwałość fatalna a cena kosmiczna.

  3. #773
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał izych Zobacz post
    Potwierdzam kolegę verbi , dywanik się rozłazi , jest zmechacony , trwałość fatalna a cena kosmiczna.
    wiadomo że na 200 zadowolonych zawsze znajdzie się 5 którym coś sie nie spodoba ale i tak dziękujemy za wszystkie słowa, nawet te krytyczne

  4. #774
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ArturK
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Jelenia Gora
    Auto
    [156 2,4 JTD SW 2005]
    Postów
    295

    Domyślnie

    Cytat Napisał izych Zobacz post
    Potwierdzam kolegę verbi , dywanik się rozłazi , jest zmechacony , trwałość fatalna a cena kosmiczna.
    Dlatego stare oryginały zostały w piwnicy na wszelki wypadek. U mnie na razie spoko, bez śladów zużycia, ale jeżdżę tylko 2-4 razy dziennie po kilka kilometrów.

  5. #775
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Tychy -> Pszczyna
    Auto
    ALFA ROMEO 147 1 .9 JTD 8 V 115 KM
    Postów
    118

    Domyślnie

    Z czego mam się cieszyć ,dywaniki już wyglądają fatalnie a zapachów nie widzę do dzisiaj. Trzymajmy się obiecanych paramatrów i terminów to nikt nie będzie narzekał.

  6. #776
    Użytkownik Romeo Avatar redek83
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Raszyn
    Auto
    Inny
    Postów
    945

    Domyślnie

    Ja mam dywaniki już kilka miesięcy i co do trwałości nie mam żadnych zastrzeżeń. Natomiast mam DUŻE problemy jeśli chodzi o rozmiar u kierowcy. Ta wystająca część jest zdecydowanie za krótka o jakieś 5 cm i uważam to za naprawdę problem bo potrafi zablokować pedał gazu! Pół biedy jak stoisz na luzie na światłach ale mnie się zdarzyło przy 100 km/h na trasie, człowiek się nie spodziewa takiej głupoty - auto samo przyspiesza a po wciśnięciu sprzęgła obrotomierz leci na czerwoną...
    Więc jak dla mnie dywaniki do GT są do poprawy, ja mogę dopłacić te 5 zł żeby tylko były dłuższe. No i wg mnie te spinki są zdecydowanie za słabe. Przy zwykłym użytkowaniu często się wypinają. Wolałbym żeby były ciężkie do wyjęcia bo co ile się wyciąga z auta... Dodam że mam prawidłowo zamontowane

    Z zakupu jestem zadowolony ale jeśli tego nie poprawią to więcej nie kupie.
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0469.JPG
Wyświetleń:	174
Rozmiar:	280.7 KB
ID:	73146   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0471.jpg
Wyświetleń:	163
Rozmiar:	70.6 KB
ID:	73147   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0472.jpg
Wyświetleń:	153
Rozmiar:	87.5 KB
ID:	73148   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0473.jpg
Wyświetleń:	156
Rozmiar:	66.2 KB
ID:	73149  
    STOP CIOTOM DROGOWYM
    Było>> 166 2.4 JTD '99 >> GT 1.9 JTD '05 >> Jaguar X-Type 2.5 '03 >> Laguna 2 FL 1.9 DCI '05>>
    Jest>> Passat B6 2.0 TSI 200KM '07 ver. USA

  7. #777
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał redek83 Zobacz post
    Ja mam dywaniki już kilka miesięcy i co do trwałości nie mam żadnych zastrzeżeń. Natomiast mam DUŻE problemy jeśli chodzi o rozmiar u kierowcy. Ta wystająca część jest zdecydowanie za krótka o jakieś 5 cm i uważam to za naprawdę problem bo potrafi zablokować pedał gazu! Pół biedy jak stoisz na luzie na światłach ale mnie się zdarzyło przy 100 km/h na trasie, człowiek się nie spodziewa takiej głupoty - auto samo przyspiesza a po wciśnięciu sprzęgła obrotomierz leci na czerwoną...
    Więc jak dla mnie dywaniki do GT są do poprawy, ja mogę dopłacić te 5 zł żeby tylko były dłuższe. No i wg mnie te spinki są zdecydowanie za słabe. Przy zwykłym użytkowaniu często się wypinają. Wolałbym żeby były ciężkie do wyjęcia bo co ile się wyciąga z auta... Dodam że mam prawidłowo zamontowane

    Z zakupu jestem zadowolony ale jeśli tego nie poprawią to więcej nie kupie.
    Powiem tak - u mnie też się kiedyś coś takiego stało że sie pedał przyblokował ale zaraz potem odskoczył. Wtedy wziąłem i przesunąłem dywanik o 1cm do góry i teraz nie ma żadnego problemu, pedał opiera się na dywaniku. Przesunąłem wkręty i zamocowałem na nowo.

  8. #778
    Użytkownik Romeo Avatar redek83
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Raszyn
    Auto
    Inny
    Postów
    945

    Domyślnie

    Ja wiem że tak można zrobić i chyba tym się skończy ale wtedy na "krótsza" (wcięcie) część już się podnosi bo podłoga tam idzie do góry. Jeśli wiesz o co mi chodzi Generalnie wydłużenie dywanika byłoby najlepsze. I mnie się niestety przytrafiło kilka razy a już się boje bo teraz żona jeździ...
    STOP CIOTOM DROGOWYM
    Było>> 166 2.4 JTD '99 >> GT 1.9 JTD '05 >> Jaguar X-Type 2.5 '03 >> Laguna 2 FL 1.9 DCI '05>>
    Jest>> Passat B6 2.0 TSI 200KM '07 ver. USA

  9. #779
    Użytkownik Świeżak Avatar dimasinho
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Lębork
    Auto
    Spider 2.4, GT 1.9, 147 3.0 V6
    Postów
    122

    Domyślnie

    Jakość póki co ok, ale przyznam racje jeśli chodzi o spinki, bardzo łatwo się wypinają.

  10. #780
    AdamOoo
    Gość

    Domyślnie

    czekam na następną turę zapisów

Podobne wątki

  1. Dywaniki samochodowe gumowe.
    Utworzone przez Sysek w dziale 147
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-05-2015, 16:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory