Zobacz wyniki ankiety: Kupiłbym dywaniki typu

Głosujących
526. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • CLASSIC

    18 3.42%
  • PREMIUM

    483 91.83%
  • bez róznicy mi to

    25 4.75%
Strona 86 z 173 PierwszyPierwszy ... 36767778798081828384858687888990919293949596136 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 851 do 860 z 1725

Temat: Dywaniki samochodowe

  1. #851
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    UWAGA

    PIERWSZA TURA DYWANIKÓW ZAMÓWIONA

    Powinniście się ich spodziewać pod koniec przyszłego tygodnia
    Komplety zamówione dla osób które na liście oznaczone są na pomarańczowo

  2. #852
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

    Domyślnie

    Cytat Napisał george11 Zobacz post
    te dywaniki sa ponizej krytyki, kupiłem do Gt, ale od poczatku

    miałem oryginalne dywaniki ale juz ztarte, tu w dziale pojawił sie projekt aby zrobic nowe i szukali wzoru, posłałem swoje na wzór, było potem kilka rozmów via fon i uzgodnien z producentem
    jakiez było moje zdziwienie jak przyszły zupełnie inne, blokowały pedał gazu, i słabo trzymały klipsy, tak ze ostrzegam przed dywanikami, o trwałosci napisu niewspomne, kasa w błoto
    lepiej jechac do sklepu z wykladzina, kupic 1m bierzacy wyciac samemu i poprosic o obszycie.

    pozdrawiam.

    takie sa moje doswiadczenia z klubowymi dywanikami.
    potwierdzam tą opinię.
    Zresztą zaraz po zakupie owych dywaników jako 1 zgłosiłem tą sprawę. Zostałem zlany ciepłym moczem, bo jak se podwinę to będzie ok. Ale nie po to płacę xxx zł żeby sobie podwijać jak dywaniki miały być dopasowane do mojego samochodu. Skończyło się na tym, że musiałem przycinać dywaniki o dobre 5cm u góry żeby nic nie haczyło o pedały. Po 2 latach wreszcie z uśmiechem na twarzy się ich pozbyłem na rzecz idealnie dopasowanych dywaników nie wiele droższych od tych forumowych.




    Cytat Napisał garret Zobacz post
    ehh .. szkoda. Jak coś robić to robić porządnie. K... chałtura na każdym kroku - nie wiem czy tak jest wszędzie czy to tylko nasza Polska specyfika
    flatbeet pewnie sporo czasu, pracy i dobrych chęci w to wkładasz - nie lepiej zmienić producenta na rzetelnego? Jeden taki komentarz jak george11 i kiszka.. - a przecież raczej nie wyssał tego z palca. Fajnie byłoby mieć naprawdę top-quality dywaniki klubowe, nawet gdyby miały kosztować 50% więcej - ja bym dopłacił. Przecież to tylko durny dywanik - da się go chyba zrobić porządnie? Blokowanie pedału gazu to cholernie poważna sprawa - nawet jedna taka opinia skutecznie odstrasza (i prawidłowo).
    nie chciałbyś widzieć miny mojej partnerki gdy w mieście w korku pedał gazu mi się zablokował.


    Nie będę już wspominał o tym, że producent ma nas w d.. Czego przykładem jest to, że george11 wysłał swoje prywatne oryginalne dywaniki od GT aby dla GT powstały już te na pewno pasujące. Widzieliśmy dywaniki do GT w kolejnych turach i popraw nie było. A własność george11 do niego nie wróciła.

  3. #853
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    chcialem zamowic te dywaniki ale po tym co tu widze to naprawde sie zastanawiam nad tym zakupem

  4. #854
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał Czarny_28 Zobacz post
    chcialem zamowic te dywaniki ale po tym co tu widze to naprawde sie zastanawiam nad tym zakupem
    kolego tu nikt nikogo nie zmusza na siłę, na prawdę nie chcesz to nie kupuj dla mnie oznaką dobrej jakości jest ponad 200 zadowolonych kupujących a to że jeden ojciec z synem mają z goła odmienne zdanie to ok, mają do tego prawo. zapewne w życiu są perfekcjonistami i nic innego ich nie interesuje, spoko rozumiem swoją drogą zawsze mnie zastanawia dlaczego omen o swoim ojcu zawsze wypowiada sie w tym temacie tak... oficjalnie po nick'u jakby chciał ten fakt ukryć przed światem

  5. #855
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    ale ja wiem ze nikt mnie nie zmusza tylko widze dziwne opinie.Wiesz to robi robote i ludzie zaczynaja sie zastanawiac.Moze nieslusznie pisza koledzy.ja jeszcze nie wiem,moze sie zdecyduje

  6. #856
    Użytkownik Ogier Avatar Aleks_K
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Wałbrzych
    Auto
    Alfa Romeo GT 2.0 JTS
    Postów
    175

    Domyślnie

    Ja zamówiłem, powinny być do końca tygodnia więc jak tylko dostanę i założę to na pewno wrzucę zdjęcia żeby rozwiać wątpliwości

  7. #857
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    kolego tu nikt nikogo nie zmusza na siłę, na prawdę nie chcesz to nie kupuj dla mnie oznaką dobrej jakości jest ponad 200 zadowolonych kupujących a to że jeden ojciec z synem mają z goła odmienne zdanie to ok, mają do tego prawo. zapewne w życiu są perfekcjonistami i nic innego ich nie interesuje, spoko rozumiem swoją drogą zawsze mnie zastanawia dlaczego omen o swoim ojcu zawsze wypowiada sie w tym temacie tak... oficjalnie po nick'u jakby chciał ten fakt ukryć przed światem
    wiele osób już nam to na spotach potwierdziło
    piszę, po nicku bo nie każdy wie, że george11 to mój ojciec.
    Cóż będę znów w PL weznę o ojca dywanik i zrobię zdjęcia jak to spasowanie wygląda.

  8. #858
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Ty zrobisz zdjęcia w ułożeniu że sie blokuje a ja zrobię u siebie w ułożeniu że sie nie blokuje i co, będziemy sie tak licytować ? ja nie twierdze że te dywaniki nie blokują, ja tylko twierdze że jak sie je poprawnie zamontuje to sie nie blokuje, wiem to po sobie. Ty z kolei wiesz po sobie że sie blokuje bo masz je tak właśnie zamontowane, dobrze wiesz że jak byś je przesunął 3 cm w górę lub w dół to nic by nie blokowało. wiesz to a mimo tego cały czas siejecie z ojcem postrach jakoby nasze dywaniki były.. hmmm.. śmiercionośne tego waśnie nie rozumiem, jaki w tym macie cel.

  9. #859
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    swoją drogą zawsze mnie zastanawia dlaczego omen o swoim ojcu zawsze wypowiada sie w tym temacie tak... oficjalnie po nick'u jakby chciał ten fakt ukryć przed światem
    Wytłumaczyć to można w najprostrzy z możliwych sposobów - jakby napisał "ojciec" to niezbyt wielu wiedziałoby o jakiego użytkownika chodzi. Jak ja bym napisał "moja dziewczyna" to też niewielu wiedziałoby na forum o kogo chodzi

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    jest ponad 200 zadowolonych kupujących a to że jeden ojciec z synem mają z goła odmienne zdanie
    Tych niezadowolony było trochę więcej z tego co pamiętam. zastanawiając się nad zakupem miałem możliwość obejrzeć te forumowe dywaniki i niestety mogę potwierdzić to co napisał Omen - wsiadłem do 147, nacisnąłem pedał gazu, który nie wrócił - moje zdziwienie było duże. Tu chodzi o to jak dywaniki same się układają. Można je przecież przymontować do wykładziny ale chyba dedykowane powinny pasować bez tego typu zabiegów. Szkoda że producent nie podszedł poważnie do sugestii użytkowników i nie zmienił projektu. Zwłaszcza, że mają to być dopasowane dywaniki do konkretnego modelu, a organizator akcji ze strony forum musi "świecić oczami" za niestaranność producenta.
    Ostatnio edytowane przez drift-r ; 12-03-2013 o 21:06

  10. #860
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

    Domyślnie

    flat nagram film i zobaczysz jak dla mnie wygląda Twój dopasowany dywanik. Przyłożę go odpowiednio przy fotelu i na 100% będzie problem z pedałami.

Podobne wątki

  1. Dywaniki samochodowe gumowe.
    Utworzone przez Sysek w dziale 147
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-05-2015, 16:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory