Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39

Temat: GTV awaryjność

  1. #11
    pablo1208
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał punkt Zobacz post
    z Gtvkami jest tak, że kupujesz - jesteś oczarowany. Potem coś Ci padnie i się wkurzasz, denerwujesz. Potem znowu coś padnie albo jest do wymiany (ze względu na zużycie - przecież to nie są nowe auta) to już chcesz sprzedawać. Idziesz do garażu, myjesz samochód... i znowu banan na twarzy )
    ..hah, wyrwałeś mi to z ust


    U mnie było tak.. kupno/ pełne oczarowanie i miłość/ awaria silnika i wQ/ odebranie po kpl. remoncie silnika/
    znowu miłość/ psucie się rzeczy eksploatacyjnych, tzn. zawias, hamulce/ wkurzenie że pojeździłem
    max miesiąc bez awarii/ wymiana zużytych części/ miłość po raz trzeci xD ..ciekawe jak długo


    Kolego.. kupuj i dbaj.. trochę poświęcenia i wyrzeczeń, a będziesz prze szczęśliwym
    użytkownikiem zpierd&^*^$^cej GTVki

  2. #12
    Użytkownik Znawca Avatar kudlaty_bytom
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Alfa Romeo Gtv 2.0 TS
    Postów
    1,607

    Domyślnie

    nie ma aut niepsujących się, a jak się dba, tak się ma
    jak się sypie zawias, to trzeba robić, bo reszta jego elementów cierpi i tak w koło macieja

    verdebiancorosso

  3. #13
    Użytkownik Rowerzysta Avatar seban
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Lędziny
    Auto
    Gtv 2.0 TS
    Postów
    73

    Domyślnie

    W ogóle, co to za frajda mieć samochód, który się nie psuje.
    A tak, to masz możliwość poznać go dosłownie 'od środka' i zżyć się z nim na wieczność.
    Co prawda ma to swoje plusy i minusy.
    Plusy:
    +rozszerzenie horyzontów na temat mechaniki samochodowej,
    +ta wszechogarniająca i przepełniająca duma po każdej przeprowadzonej przez nas naprawie (udanej)
    +poczucie, że mamy kolejnego członka rodziny z duszą, emocjami i 'charakterkiem'
    +Indywidualność - niewiele Gtv porusza się pośród reszty bezdusznych (nie mówię tu o innych perełkach) pojadów na naszych drogach

    Minusy:
    -czas jaki poświęcamy naszej Alfie, zarówno o niej myśląc jak i z nią przebywając moglibyśmy spędzić dźwigając ciężary, czytając książki itp, przez co zapewne zostalibyśmy mistrzami w uprawianych przez nas dyscyplinach
    -z racji zżycia się z naszą Alfą niknie, bądź zbliża się ku zeru szansa na pozbycie się naszego członka rodziny
    -po czasie nie dziwią nas już rozmowy z naszą Alfą, co dla osób trzecich wydaje się być pewnego rodzaju chorobą
    -nasz układ słuchu przetwarza coraz więcej danych z pomruku (rozmowy) naszego silnika, co powoduje kompletną niewrażliwość na otaczające nas dźwięki podczas jazdy
    -za te pieniądze kupisz golfa tdi i możesz cieszyć się bezawaryjną jazdą i zaoszczędzonymi złotówkami w portfelu

    Jak widzać z powyższego zestawienia minusów jest więcej.
    Odpowiedź nasuwa się sama - kup golfa.

    Przepraszam, za te małe dygresje i ironie, ale Alfę jak wiemy kupuje się sercem, nie rozumem.

    Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez seban ; 03-06-2011 o 09:05

  4. #14
    klaudiusz76
    Gość

    Domyślnie

    Kupiłem za kwotę poniżej 10 tysi ..... prawie drugie tyle wsadziłem żeby doprowadzić GTVke to dobrego stanu ..... aktualnie nic się nie dzieje a śmigam nim codziennie, jeszcze kilka spraw zostało ale spokojnie, generalnie fajnie zapierdala i wszystko gra ..... odpukać nic jeszcze nie padło po wielkim Serwisie

  5. #15
    wojtasw007
    Gość

    Domyślnie

    Wymieniłem się za 156, póki co nie włożyłem nic a co mnie czeka? silniczek krokowy ii...nic więcej na dzień dzisiejszy

    A zrobiłem Nią już 2 (dopiero?!) 2 tys km, aaaa ile mnie kosztowała łącznie?...około...bo ja wiem 12?13? Tak by jakoś wyszło jakby policzyć 156 i pieniążki które w nią poszły...a może przesadzam i było to 10

  6. #16
    Użytkownik Znawca Avatar kudlaty_bytom
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Alfa Romeo Gtv 2.0 TS
    Postów
    1,607

    Domyślnie

    2000km przez ile czasu? bo mnie tyle na miesiąc wychodzi
    póki co nie popsuło mi się nic, tylko naprawiłem usterki występujące w momencie zakupu
    Alfa to Alfa, jak ktoś chce lać do baku i jeździć autem dla ludu, to ma szmelcwagena, a jeśli komuś nie straszna jest indywidualność samcohodu i jego usterki, to kupuje największego rodzynka na jakiego ma ochotę i bawi się ile sił i kasy wystarczy

    verdebiancorosso

  7. #17
    wojtasw007
    Gość

    Domyślnie

    Przez ostatnie 2 tygodnie, u mnie też będzie coś koło 2 tys miesięcznie jak sie wszystko uspokoi. Ale niestety drogi są tutaj jakie są, więc jak tylko mogę sięgam po galanta a Bella stoi pod domem coby jej nie tłuc po dziurach.

  8. #18
    jakubjjj
    Gość

    Domyślnie

    Panowie , dzięki za kolejne odpowiedzi. Jak już w końcu doczekam funduszy, to będę szukał tego pięknego samochodu. Póki co wiem z czym trzeba się liczyć.

  9. #19
    Użytkownik Embrion Avatar r0d1
    Dołączył
    02 2012
    Auto
    AR GTV 2.0 TS
    Postów
    13

    Domyślnie

    ja moja gtv'ke kupilem w jeden piatek... i juz w nastepny piatek mi padla... teraz stoi u mechanika jeszcze nie wiem co i jak z nia ale ja naprawie i bede smigal dalej... nie sprzedam za nic w swiecie. wiem ze wydam duzo kasy zeby ja doprowadzic do dobrego stanu ale warto. Frajda z jazdy jest niesamowita. Nie da ci tego zaden golf!!!

  10. #20
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar ROBSON-OKR
    Dołączył
    11 2011
    Auto
    AR SPIDER 2.0 16V TS 97r.
    Postów
    116

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0340.jpg
Wyświetleń:	182
Rozmiar:	113.0 KB
ID:	46816Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0342.jpg
Wyświetleń:	194
Rozmiar:	95.5 KB
ID:	46817Ja swoją kupiłem w takim stanie.....troche pracy i będzie wszystko ok.

Podobne wątki

  1. Awaryjność czujników w 1,9 JTD
    Utworzone przez lukas1983 w dziale GT
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-07-2014, 14:41
  2. Awaryjność ALF - ciag dalszy
    Utworzone przez pragiark w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 23-11-2010, 20:07
  3. Silnik TS czy JTS, awaryjność?
    Utworzone przez tomito w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-04-2010, 12:23
  4. Awaryjność alfy 147
    Utworzone przez Peluspel w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 26-03-2010, 00:40
  5. [156] Awaryjność
    Utworzone przez sivy w dziale 156
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 21-09-2008, 14:14

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory