Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: [147] temat pokrewny...rady kupno alfy 147

  1. #1
    karolass
    Gość

    Domyślnie [147] temat pokrewny...rady kupno alfy 147

    witam, prosilbym o skomentowanie tego autka byc moze interesowal sie juz nim ktos..
    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4494825 i ma jakies informacje na jego temat za bądź przeciw...

    A ogolnie na co trzeba uwazac przy tych alfach co jest awaryjne o co gorąco podpytywac i zwrócic szczegolna uwagę...... pozdrawiammm i z góry dzięki za wypowiedzi

  2. #2
    Korczu
    Gość

    Domyślnie

    spoko furka,tak na odleglosc bez macania to nikt za bardzo cie nic nie powie odnosnie tego autka!

    z autopsji wiem ze spalanie okolo 6 do 7 literkow,trzeba sie liczyc z wymiana rury od intercoolera (koszt ASO 330zł)brak zamiennika juz to przerabialem.moze akurat mnie sie tak trafilo ze mi sie przedziurawil.Ale ogolnie spoko furka tylko w aluski trzeba byloby zainwestowac bo te sa chyba najbrzydzsze z mozliwych(moje odczucie)

  3. #3
    karolass
    Gość

    Domyślnie

    ale mowisz o spalaniu 6-7 po miescie czy poza?? autko ma 163 tys. niby... i zastanawiam sie na co zwrocic uwage zeby po zakupie sie nie wpierdzielic w koszta wieksze

  4. #4
    Korczu
    Gość

    Domyślnie

    wiesz dam ci rade nie szukaj auta zeby miec tylko blisko,aby kupic fajnie autko nalezy poswiecic kilkaset kilometrow np. do sasiedniego wojewodztwa i kupic wlasnie tam a nie liczyc tylko na wybor w okolicach swojego miejsca zamieszkania,bo sam sobie ograniczasz pole do wyboru.

    ja swoje dwie alfy kupilem po okolo 200km od domu a jak trzeba by bylo to i 400km.szczera rada,bo ta alfa jest calkiem spoko ale ja jednak bym szukal po pierwsze z przebiegiem mniejszym co nie opznacza irracjonalnie niemozliwym,po drugie inny kolor moze czerwien :twisted: uklonu do starego kumpla Marcinsa :mrgreen: albo piekna czarna w skorach wybor jest wiec nie ma co oszczedzac na wache!

    mowie o srednimn spalaniu
    miasto 7,0 do 7,5
    trasa 5,5 (110km/h)

  5. #5
    karolass
    Gość

    Domyślnie

    ale czy ja powiedzialem ze chce z okolic? wszystkie auta co patrze są ok 400 km ode mnie... róznicy mi odleglosc nie robi prawie zadnej

  6. #6
    AR_33
    Gość

    Domyślnie

    Jak jesteś zainteresowany tym autkiem to mogę na nie spojrzeć bo jutro będę w Gnieźnie

  7. #7
    karolass
    Gość

    Domyślnie

    będę wdzięczny... moglbys spojrzec jak bedziesz daj znac jakbys cos wiedzial.... gosc przeslal mi nr nadwozia wiec w razie czego we fiacie se sprawce co i jak dokladnie potem.... czekam na odpowiedz..pozdrawiam

  8. #8
    AR_33
    Gość

    Domyślnie

    karolass, sorry ale właśnie wróciłem, nie odzywałeś się więc myślałem że temat już nie ważny i nie zaglądałem do tego komisu ops:
    Ale będę tam we wtorek więc zajrzę i porobie jakieś foty :wink:

  9. #9
    karolass
    Gość

    Domyślnie

    wporzadku, mój bład w sumie, nie mialem jak dac znac wczesniej, fotki jak fotki ale okiem specjalisty danej marki przydala by sie gruntowniejsza opinia

  10. #10
    AR_33
    Gość

    Domyślnie

    Nie ma sprawy, we wtorek lookne i zdam relację

Podobne wątki

  1. Szukam alfy proszę o rady
    Utworzone przez Zuberek w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 30-07-2013, 08:29
  2. Kupno 156 potrzebne swieze opinie i rady
    Utworzone przez setoslavv w dziale 156
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 15-05-2012, 16:14
  3. Kupno alfy 147
    Utworzone przez wrobel w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-09-2011, 13:25
  4. Potrzebuje rady! kupno alfy 166 2.0
    Utworzone przez pawlik83 w dziale 166
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 06-05-2008, 21:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory