Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Temat: Problem z lakierem (powietrze pod warstwą)

  1. #11
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    01-486 Warsaw PL / 95014 Cupertino CA
    Auto
    Dające Radość z Jazdy
    Postów
    628

    Domyślnie

    U mnie z moimi problemami lakierniczymi sprawa pewnie trafi do sądu. Jest tego sporo w nowym aucie to obniża jego wartość . Cóż zobaczymy.
    Minus jest tylko taki że przez przeżycia z Włoską motoryzacją - niestety nie zbyt miłe, moje kolejne auto nie podniesie już PKB Włoch. Julka to Piekny samochód ale przez niechlujność i niedbalstwo osób go składających, niestety strasznie nierówno jest z jakością.
    Życzę VW by kupił AR choć VW też już nie mam zamiaru kupować
    Ostatnio edytowane przez tygrysio ; 05-06-2011 o 09:02

  2. #12
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar MikoConAlfa
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Czarna jak diabeł Giulietta 2.0 JTDm2
    Postów
    107

    Domyślnie

    Cytat Napisał tygrysio Zobacz post
    Życzę VW by kupił AR VW by kupił AR choć VW też już nie mam zamiaru kupować
    Wracając do super jakości DAS AUTO to oprócz całej listy usterek którą wypisałem w innych postach dokładam lakier o którym zapominałem...
    Od początku miałem problemy z lakierem przy klapie bagażnika (wada lakiernicza przy klamce). A prawdziwy szok przeżyłem na myjni bezdotykowej jak zobaczyłem odpadający klar z prawych drzwi (dosłownie płatami). Wtedy miarka się przebrała i postanowiłem sprzedać to super auto i niemieć więcej nic wspólnego z tą marką.

    Mam nadzieję, że nie dożyję dni w których AR zostanie sprzedana VW tak jak LAMBO...

    Reasumując przykra sprawa, że akurat Tobie przytrafiła się taka AR jak mi Golf...

  3. #13
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    01-486 Warsaw PL / 95014 Cupertino CA
    Auto
    Dające Radość z Jazdy
    Postów
    628

    Domyślnie

    Cytat Napisał MikoConAlfa Zobacz post

    Reasumując przykra sprawa, że akurat Tobie przytrafiła się taka AR jak mi Golf...
    Pewnie masz rację.

  4. #14
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Piotrków Trybunalski
    Auto
    Alfa Romeo MiTo 1.4 78KM Progression
    Postów
    91

    Domyślnie

    Nic, będziemy walczyć, jako że auto wygrałem, tak wiec jest za darmo, liczę że ta zasada 3 razy się sprawdzi, i wówczas otrzymam zwrot pieniędzy, które zapewne przeznaczę na kolejną belle ;]

  5. #15
    lukasz-m
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał blower Zobacz post
    liczę że ta zasada 3 razy się sprawdzi
    Sprawdziłaby się, gdyby usterka zgłaszana 3-krotnie dotyczyła tego samego obszaru oraz niemożliwa byłaby skuteczna naprawa. Czyli prawo to mogłoby przysługiwać, jeśli po lakierowaniu tego obszaru jeszcze kilkukrotnie pojawiały się w tym samym miejscu te same problemy.

    W ASO nie będziesz miał większych problemów z uznaniem tego, jako wady powstałej na etapie produkcji, a nie w czasie eksploatacji.

  6. #16
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Piotrków Trybunalski
    Auto
    Alfa Romeo MiTo 1.4 78KM Progression
    Postów
    91

    Domyślnie

    Tak się tylko zastanawiam, że skoro auta lakierowane są przez maszyny, a auto jest z konkursu to może było gdzieś po drodze walnięte czy coś i lakierowane przez ASO? Takie głupoty przychodzą oto do głowy jak się nie ma co robić

  7. #17
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar MikoConAlfa
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Czarna jak diabeł Giulietta 2.0 JTDm2
    Postów
    107

    Domyślnie

    Cytat Napisał blower Zobacz post
    Tak się tylko zastanawiam, że skoro auta lakierowane są przez maszyny, a auto jest z konkursu to może było gdzieś po drodze walnięte czy coś i lakierowane przez ASO? Takie głupoty przychodzą oto do głowy jak się nie ma co robić
    O ile wierzyć w nie reżyserowanie turbokamery, to był tam przypadek VW JETTY lub PASSATA (nie pamiętam dokładnie) gdzie był naprawiany lewy próg w drzwiach kierowcy.
    Jegomość kupił nowy samochód i zaczął się lakier paprać na progu, odpryskiwać itp. Stwierdzono, że samochód miał mechaniczne uszkodzenie powstałe najprawdopodobniej w czasie transportu które zostało po partacku naprawione... Brrrrr...

  8. #18
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    MiTo 1.4T/ Panda
    Postów
    133

    Domyślnie

    tak z pewnością za odprysk lakieru wielkości milimetra zwrócą Ci kasę za auto, może zbierz od razu 3 usterki np. trzeszczący fotel i jakby mała moc i od razu wystaw wezwanie do zapłaty

  9. #19
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Piotrków Trybunalski
    Auto
    Alfa Romeo MiTo 1.4 78KM Progression
    Postów
    91

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ciastek Zobacz post
    tak z pewnością za odprysk lakieru wielkości milimetra zwrócą Ci kasę za auto, może zbierz od razu 3 usterki np. trzeszczący fotel i jakby mała moc i od razu wystaw wezwanie do zapłaty
    osobiście sądze, że lakier jest na tyle ważnym elementem auta, że po miesiącu użytkowania dające sie zauważyć problemy z nim nie wróżą niczego dobrego.

  10. #20
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    MiTo 1.4T/ Panda
    Postów
    133

    Domyślnie

    no to Cię zmartwię bo gwarant ani nikt inny nie będzie tak uważał, no i milimetrowa kropka to nie jest "problemy" ani nawet problem z lakierem... podjedź do serwisu, naprawią i po kłopocie, to normalne że auto ma usterki od tego jest gwarancja, poza tym nie ma czegoś takiego jak zasada trzech napraw...
    a jak Ci MiTo nie pasuje aż tak bardzo to je sprzedaj...

Podobne wątki

  1. Problem z lakierem
    Utworzone przez corneli1 w dziale 147
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-10-2015, 23:51
  2. [159] Problem z łuszczacym się lakierem !!
    Utworzone przez Predator92 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 05-10-2015, 19:30
  3. problem z lakierem na dachu
    Utworzone przez cargo241 w dziale 156
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 17-02-2015, 19:24
  4. [145] Problem z lakierem - miejscowo
    Utworzone przez Gregorov w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 22-09-2009, 20:28
  5. [146] problem z czerwonym lakierem
    Utworzone przez Abrial w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-07-2008, 13:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory