Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Temat: Nawigacja - "MAP NOT AVAILABLE"

  1. #1
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar grzegorz041983
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Grudziądz
    Auto
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD
    Postów
    241

    Domyślnie Nawigacja - "MAP NOT AVAILABLE"

    Witam posiadam navi + i jest po angielsku.Niestety nie mam map, czytałem na forum i sciągnąlem z chomikuj ale nie czyta mi tego. pokazuje sie komunikat "MAP NOT AVAILABLE" ma ktos z Was płytkę która działa , proszę o pomoc!!!

  2. #2
    Mandus
    Gość

    Domyślnie

    Jeżeli ściągnąłeś te 4 pliki z Chomika do rozpakowania - to będzie działać - tylko pewnie wypaliłeś płytkę z 1 plikiem po rozpakowaniu (ja tak zrobiłem i też nie czytała). Rozklikaj ten plik i wtedy nagraj na płytkę to co pod nim jest (czyli nie ten 1 plik tylko wiele katalogów i plików). Wszystko wtedy ładnie działa

  3. #3
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar grzegorz041983
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Grudziądz
    Auto
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD
    Postów
    241

    Domyślnie

    wielkie dzieki sprubuje

    ---------- Post added at 21:09 ---------- Previous post was at 21:08 ----------

    a w jakim formacie nagrac płyte?

    ---------- Post added at 21:11 ---------- Previous post was at 21:09 ----------

    ma byc dvd czy cd? i czy moge to wypalic programem dowolnym?

  4. #4
    Mandus
    Gość

    Domyślnie

    Ha - najlepiej Nero - w innym samochodzie jak wypalałem w laptopie to nie czytała płytki, dopiero na kompie stacjonarnym w Nero ładnie płytka wypaliła się. Płytka oczywiście CD nagrana niedużą prędkością. Powodzenia.

  5. #5
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar grzegorz041983
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Grudziądz
    Auto
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD
    Postów
    241

    Domyślnie

    Dzięki MANDUS za odpowiedz pozdro!!!

  6. #6
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar grzegorz041983
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Grudziądz
    Auto
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD
    Postów
    241

    Domyślnie

    no i wypaliłem na cd i tez dupa!!!Dodam ze mam alfe gt z 2005 i mam nav +.Płyty z muzą dobrze czyta.Moze napisze jak to zrobiłem (bo moze cos zle ): po sciągnięciu tych 4 plików z chomika rozpakowałem je win rarem do jednego folderu.Ten plik to "cd5 poland".Nastepnie kliknąlem na niego prawym myszy i wybrałem opcje "nagraj obraz na płyte".Wypaliłem ja z najwolniejsza predkoscia w nero.Czy wszystko zrobiłem tak jak trzeba czy nie? prosze o pomoc.Pozdrawiam

  7. #7
    Mandus
    Gość

    Domyślnie

    Hm - jak dobrze rozumiem, to źle zrobiłeś - bo wypaliłeś jeden plik. Jak dobrze pamiętam, musisz rozklikać ten plik (otworzyć go jakby) i przenieś na płytkę CD to co jest pod nim - jego zawartość - nie będzie to jeden plik, tylko dużo katalogów i plików.

    Inaczej: Płytka po wypaleniu ma mieć wiele katalogów i plików (nie jeden plik nagrany - ja wiem, że on zajmuje jakieś 580MB - ale to nie ma znaczenia, po prostu nawigacja go nie otwiera i dlatego nie czyta płytki). A płytkę nie musisz nagrywać w najwolniejszym trybie - spokojnie 16x wystarczy.

    Próbój i daj znać. Musi chodzić!

  8. #8
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar grzegorz041983
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Grudziądz
    Auto
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD
    Postów
    241

    Domyślnie

    ale chodzi oto ze ja nie moge rozklikac tego pliku!!!jak mam go otworzyc , czym?i jak juz otworze to przeciez wszystkich na raz nie wypali nero.pozdro

  9. #9
    Użytkownik Romeo Avatar kt0sfajny
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Luxembourg | Rzeszów
    Auto
    Byla Alfa Romeo 156 TS
    Postów
    1,125

    Domyślnie

    ten plik cd5 poland musisz rozpakowac
    i potem odpalasz nero i dajesz nagraj dane na cd wybierasz folder cd5 poland zaznaczasz wszystko i wypalasz ;] powodzenia
    gdzie kucharek szesc tam jest co poklepac| jeszcze tu wroce | jezdze alfa bo mnie stac;P


  10. #10
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar grzegorz041983
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Grudziądz
    Auto
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD
    Postów
    241

    Domyślnie

    własnie tak zrobiłem jak napisałes!!!wkładam do navi i pokazuje mi komunikat cd error!!!w czym moze tkwic problem.(plyta napewno dobrze wypalona tak jak trzeba) ???

Podobne wątki

  1. [159] Katalog felg pasujących na zaciski Brembo: "duże" 2.4, 3.2, "małe" 1.9 polift)
    Utworzone przez Ciacho13 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 78
    Ostatni post / autor: 15-07-2020, 11:04
  2. [MiTo] "Mała" Nawigacja w Blue&Me Mito
    Utworzone przez kris990 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-06-2015, 17:15
  3. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-12-2014, 20:10
  4. [159] "Przygasająca" nawigacja.
    Utworzone przez mklimko w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 26-03-2012, 14:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory