Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Temat: felga 15' nie pasuje

  1. #11
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurzyk Zobacz post
    Witam,
    Rozmawiałem z gumolepem dzisiaj i powiedział mi coś tajemniczego, że stalówki w rozmiarze 15" mogą być za małe do 156. Niby może tarcza albo zacisk się nie mieścić bo zależnie od silnika i mocy różnej wielkości tarcze lub zaciski są. Jeśli tak jest to czy moja piękność z silnikiem 2.0 JTS zalicza się do tej grupy?
    Chciałem potwierdzić lub obalić ten mit. Czy jesteście w stanie mi pomóc? Nie kalkuluje mi się zakładanie większych felg z zimówkami.
    Po pierwsze najpierw użyj opcji "szukaj" bo za zakładanie nowych tematów odnośnie zagadnień już istniejących można dostać punkty karne a i nic dobrego to nie wnosi. A po drugie zmień warsztat wulkanizacyjny bo ten ktoś pojęcia o alfach nie ma...

  2. #12
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0 JTS 2004r
    Postów
    67

    Domyślnie

    Wielkie dzięki za odpowiedź. Najchętniej założyłbym jakieś alufelgi ale właśnie nie większe niż 15". Szkoda zawieszenia w zimie. Trzeba to przeboleć i spokojnie czekać na wiosnę, żeby znowu letnie laczki założyć

  3. #13
    Użytkownik Znawca Avatar czesany
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Maziarnia k. Niska, Momoty Górne
    Auto
    Była AR 156SW 1.8, jest 159 SW 1,9
    Postów
    1,183

    Domyślnie

    2.0 i 2.5 miały takie same tarcze i bez problemu wchodza 15 alu. Moze ktos majstrował przy zaciskach i jakies tam dystanse wstawił. Moze ET jest złe??
    Ale Rozrabia
    156 1.8 TS SW 2000r LPG Stag
    Blue cosmo

Podobne wątki

  1. Co to za felga??
    Utworzone przez kajtek205 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-04-2014, 16:47
  2. [GTV] Czy obudowa pompy wspomagania pasuje od Volkswagena pasuje też do Alfy?
    Utworzone przez aniol_jojo w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12-03-2009, 15:06

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory