Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Amortyzator Tylny Alfa 156 2.0 97r

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta Avatar dropas
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Koszalin - Alesund NO
    Auto
    Alfa 156 2.0 TS 97r Toyota Avensis Facelift T27 2013
    Postów
    66

    Domyślnie Amortyzator Tylny Alfa 156 2.0 97r

    Witam was przyjaciele mam pytanko dotyczace nr katalogowego tylnego amorka mianowicie dzwonilem do serwisu i panowie po nr nadwozia ZAR93200001005810 podali mi nr katalogowy amorka ktore posiadam mianowicie 60680817 niby wszystko jasne ale na zadnej stronce czy to bilstein czy sachs nie ma takiego amorka sa inne o innych nr. Pytanie brzmi czyzby sie walneli w serwisie? sprawdzalem nawet na eperze ale w nim on wystepuje a u producentow ani widu ani slychu a reszte typu amorki przod sprezyny znajduje bez problemu. Mozecie mi powiedziec skad w takim razie zamowic amorki na tyl jak nigdzie one nie wystepuje? Czekam na wasze sugestie co z tym fantem zrobic.Mam wersje standart tzn distinctive jesli to pomoze pozdrawiam.

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar zaviaseq
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Fiat Croma 1.9
    Postów
    1,621

    Domyślnie

    idziesz do sklepu i mówisz że chcesz amor do alfy 156 i znajdą. jest tylko jeden rodzaj ale kilka firm. poszukaj na alledrogo.

  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar borsukmax
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    piotrków trybunalski
    Auto
    ALFA ROMEO 156 1.8 106KW TS
    Postów
    531

    Domyślnie

    pamiętaj o odbojach,tylko dobrych bo moje straszne dźwięki wydaja,lepiej droższe dobrej firmy

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta Avatar dropas
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Koszalin - Alesund NO
    Auto
    Alfa 156 2.0 TS 97r Toyota Avensis Facelift T27 2013
    Postów
    66

    Domyślnie

    Nie no mam zamiar wymienic wszystkie 4 amorki 4 sprezyny wszystkie odboje poduszki amorkow wsio jesli znajde tylne amorki ktorych po nr katalogowych nie moge nigdzie namierzyc

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta Avatar dropas
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Koszalin - Alesund NO
    Auto
    Alfa 156 2.0 TS 97r Toyota Avensis Facelift T27 2013
    Postów
    66

    Domyślnie

    Odswiezajac temat wszystko udalo mi sie skapletowac niestety ani bilstein ani sachs nie posiadal do mojej wersji amorkow i jako jedyni to kyba mysle ze wybor nie bedzie zly ale najsmieszniejsze z tego wszystkiego jest to ze moja wersja jest nietypowa poniewaz autoryzowany serwis alfy w poznaniu jako jedyny posiadal poduszki amortyzatorow do mojej wersji bo produkcja owych odbojow skonczyla sie w 2008 r i nie mozna juz ich zamowic nawet z wloch bynajmniej tak mi powiedzieli w 4 innych serwisach i tylko jeden posiadal ostatnie 2 szt ktore juz zakupilem az dziwne ze na pozor niewinna czesc moze sprawic tyle problemow bo moj ojciec mial sport packa i kupil do swojej odboje w normalnym sklepie za 100 pare zlotych a w serwisie wolaja jedyne 280 zl a tuz ci ciekawostka moze tez dlatego ze mam auto z poczatku produkcji 3 pazdziernik 1997 pozdrawiam wszytkich i obyscie nie mieli takich przygod jak ja

  6. #6
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Dębica
    Auto
    159SW 2.4 QTronic
    Postów
    307

    Domyślnie

    Bella to moje pierwsze auto i stąd takie pytanie:
    Kiedy należy wymienić sprężyny? Pytam, bo na przeglądzie wyszło, że amorki z przodu słabe.
    Czy razem z nimi należy wymienić sprężyny?

Podobne wątki

  1. Wypadł mi amortyzator tylny - help!!!
    Utworzone przez maciek.b52 w dziale 166
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 12-08-2015, 06:48
  2. [146] Amortyzator alfa romeo 146 boxer
    Utworzone przez rooxorek w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 19-06-2010, 08:53

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory