Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: w jakich wartościach macie pokazane spalanie chwilowe ?

  1. #1
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Leszno
    Auto
    Gulietta 1,4 T MA 170 KM
    Postów
    1,008

    Domyślnie w jakich wartościach macie pokazane spalanie chwilowe ?

    Kiedyś podpytywałem na forum o możliwości ingerencji w wyświetlacz / oprogramowanie /
    komputera. Ci którzy czytali pewnie pamiętają że w mojej wersji autka wyświetlacz dołożyłem
    wraz z paroma innymi bajerami / auto zupełna golizna /.Wartości spalania chwilowego jak i
    średniego były z kosmosu po 25 , 20........no właśnie czego .
    Jak się okazuje moja podziałka / co zauważyłem ze wstydem miesiąc temu wymieniając prawie pół samochodu /..to km/l , czyli ile przejadę kilometrów na litrze paliwa a nie jak
    np. miałem w 147 ile spala litrów na 100 kilometrów.I w tym przypadku wartość 25 km/l to piękny wynik !!!!!.Jak Wy macie w swoich autkach, w ustawieniach infocenter nie zauważyłem
    przeskalowania tej podziałki...może się mylę.Podpowiedzcie proszę

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar SEBEK
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    EŁK
    Auto
    Black 159 1.9 JTDm 150 KM 2007 r.
    Postów
    855

    Domyślnie

    U mnie pokazuje l/100km można też podejżeć ile da się jeszcze przejechać kilometrów na całym paliwie, ktore pozostało w baku. Dla Ciebie wychodzi spalanie 4l/100km - nie żebym zazdrościł ale tyle to mi nawet na trasie nie pokazuje a już napewno nie spala tyle w rzeczywistości.

  3. #3
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Leszno
    Auto
    Gulietta 1,4 T MA 170 KM
    Postów
    1,008

    Domyślnie

    Cytat Napisał SEBEK Zobacz post
    U mnie pokazuje l/100km można też podejżeć ile da się jeszcze przejechać kilometrów na całym paliwie, ktore pozostało w baku. Dla Ciebie wychodzi spalanie 4l/100km - nie żebym zazdrościł ale tyle to mi nawet na trasie nie pokazuje a już napewno nie spala tyle w rzeczywistości.
    No nie...tak dobrze nie ma..spalanie chwilowe na 5 biegu przy 80 km / h ...to tyle pokazuje muszę sprawdzić czy jest możliwość zmiany podziałki na l/100km

  4. #4
    kowal
    Gość

    Domyślnie

    W każdym komputerze alfy po lifcie wnętrza jest możliwość zmiany l/km i km/l w ustawieniach się zmienia tj jak stopnie C,F

  5. #5
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Leszno
    Auto
    Gulietta 1,4 T MA 170 KM
    Postów
    1,008

    Domyślnie

    Właśnie wróciłem z autka....Ok...Panowie , temat uważam za zamknięty.Wstyd się przyznać / ale do tego też należy mieć odwagę / ..kilka postów , bicie piany,śledzenie schematów, wielkie dywagacje... wystarczyło wejść w ustawienia infocenter / a najpierw stwierdzić jaka jest podziałka !!!/... i jest w units możliwość wyboru l/100km .SORRY za zamieszanie .łeb już siwieje ale na naukę nigdy za późno
    / mam wykształcenie elektroniczne ../więc rzeczy najprostsze przychodzą najtrudniej.

Podobne wątki

  1. [159] Wysokie chwilowe spalanie. podczas jazdy bez wciśniętego gazu
    Utworzone przez richi102 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 17-02-2018, 13:03
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 15-05-2014, 21:31
  3. [159] Komputer pokładowy / spalanie chwilowe
    Utworzone przez AirAjti w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 18-10-2012, 08:11
  4. [159] Spalanie chwilowe
    Utworzone przez karlos47 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-09-2012, 12:42
  5. Pytania młodego o ICS - spalanie chwilowe
    Utworzone przez sqadak w dziale 166
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 27-09-2009, 10:00

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory