Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 97

Temat: Nadkola przód

  1. #51
    Użytkownik Romeo Avatar gar_krk
    Dołączył
    09 2012
    Auto
    159 / MiTo
    Postów
    642

    Domyślnie

    2 lata temu wymienilem na tani zamiennik i zero problemow. Nawet pasowal idealnie.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 8V 163KM | 345Nm
    Alfa Romeo MiTo 1.4 TB 155km

  2. #52
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar krzyhkrk
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Wieliczka/Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDM
    Postów
    34

    Domyślnie

    Dwa miesiące temu wymieniałem nadkole prawy przód, kupiłem zamiennik za 30zł plus wysyłka, dziwne ale pasowało bez najmniejszego problemu a cena 300zł za nowy oryginał to trochę przesada

  3. #53
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2014
    Mieszka w
    Turek/Poznań
    Auto
    159 2.4 JTDm Qtronic 2008r.
    Postów
    6

    Domyślnie

    No cóż używanego oryginału nie mogę nigdzie dostać więc kupię zamiennik, lepsze to niż woda na filtrze powietrza macie może nazwę sprzedawcy - warto wiedzieć które nadkola dobrze pasują.

  4. #54
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Hesus88
    Dołączył
    07 2014
    Mieszka w
    Praga( ta czeska)
    Auto
    Daewoo Nubira II była, Alfa 159 1.9 JTDm16v jest
    Postów
    315

    Domyślnie

    małe odświeżenie - jakiej firmy nadkola zakładacie ? co myślicieo tym: http://allegro.pl/alfa-romeo-159-200...982980979.html

  5. #55
    Użytkownik Świeżak Avatar Damianosl
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    Giulietta QV Rosso Competizione
    Postów
    164

    Domyślnie

    Dołączam się do pytania. Proszę o wskazanie sprawdzonego sprzedawcy :-)

  6. #56
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar PePeline
    Dołączył
    07 2015
    Mieszka w
    Rembertuff
    Auto
    159 SW
    Postów
    115

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wodzu Zobacz post
    Proszę bardzo. teraz się tak zastanawiam i myślę, że kiedyś nadkole zostało naderwane i żeby nie targało dalej to je przycięliZałącznik 28080

    kurcze mam identycznie! a temat pozostał niezakończony. Tak ma być, czy to skutek wyrwania nadkola?

  7. #57
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 16V
    Postów
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hesus88 Zobacz post
    małe odświeżenie - jakiej firmy nadkola zakładacie ? co myślicieo tym: http://allegro.pl/alfa-romeo-159-200...982980979.html
    Maja też osłony pod silnik : http://allegro.pl/oslona-silnika-alf...551468468.html

  8. #58
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Azalgo
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T
    Postów
    676

    Domyślnie

    Taka osłone zakladalem, tzn. mechanik i psioczył, ze slabo pasuje. Ale zyje i robi robote.


    Wysłane z iPhone 6s za pomocą Tapatalk

  9. #59
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar SimonG
    Dołączył
    07 2015
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    W211 T 320CDI
    Postów
    281

    Domyślnie

    Mnie dziwi to, że we wcześniejszych postach zdecydowana większość zaraz po założeniu nadkoli, odcinała wystający skrawek od przedniej strony. On jest chyba po to ( z prawej strony), żeby nam syf nie leciał na obudowę filtra powietrza. U siebie też mam ten kawałek delikatnie nadłamany i zastanawiam się czy kupić zamiennik czy może dołożyć tam kawałek jakiegoś bardziej elastycznego tworzywa na nity. Wiele osób pisało, że od jazdy po dziurach i tak prędzej czy później ten wystający kawałek plastiku zginie.

  10. #60
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2015
    Mieszka w
    Nowy Targ, Kraków
    Auto
    Brera 2.2
    Postów
    47

    Domyślnie

    Panie i Panowie, pomóżcie proszę bo już nie wiem co z tym zrobić Jak mi zakładali zderzak po renowacji lamp, to nadkole dokręcili tak, że połowy już nie ma.. Tak więc wziąłem się ochoczo za szukanie nowego i tu się pojawił problem. Nigdzie nie mogę znaleźć jakiegoś zamiennika co by kosztował mniej niż oryginalne po 250zł do brery, przeszukałem chyba każdy sklep internetowy, allegra i wszystko. Zacząłem się nawet zastanawiać czy może ze 159 nie podejdzie (bo tych akurat nie brakuje), ale wyczytałem na forum, że delikatnie się różni i może nie pasować. Co sądzicie o tym? Rzeczywiście może być problem, żeby spasować ze 159 do brery? Nadkole prawy przód. Chyba, że ktoś wie gdzie znajdę jakiś zamiennik, bo 250zł za nadkole to trochę słabawo.. Brerka z 2006 roku

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory