Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 97

Temat: Nadkola przód

  1. #71
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Marczy
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Ford S-Max 2.2 TDCi
    Postów
    341

    Domyślnie

    Lekko uszkodzone mam lewe przednie nadkole, jest jakiś produkt warty zainteresowania, zamiennik? Czy tylko OE nowa lub używana?
    Ford S-Max 2.2 16v TDCi '13
    FIAT Barchetta 1.8 16v VFD '00
    FIAT Punto 1.1 8v FIRE '99

  2. #72
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Z tego co wiem nie ma. Sam miałem uszkodzone, kupiłem zamiennik i jest do bani - nie pasowały otwory, nie pasuje kształt przy zderzaku - mam przerwę chyba z 1.5cm w połowie wysokości zderzaka. Będę kupował ori.
    Jeszcze jedno, były różnice w nadkolach nie wiem czy w zależności od rocznika czy jak, pewnie każde będzie pasować, ale np nowsze mają taki wystający element, jakby chlapacz z przodu, więc jak już dasz kasę za ori, to weź taki żeby wyglądał tak samo jak ten z drugiej strony.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #73
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Marczy
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Ford S-Max 2.2 TDCi
    Postów
    341

    Domyślnie

    Właśnie ten niby chlapacz przedni przed kołem mam uszkodzony :/
    Ford S-Max 2.2 16v TDCi '13
    FIAT Barchetta 1.8 16v VFD '00
    FIAT Punto 1.1 8v FIRE '99

  4. #74
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Nie spojrzałem wcześniej jakie masz auto - z tego co pamiętam jak sprawdzałem w ePerze, to w 2.0JTDM i 1.75TBi jest takie samo nadkole, a inne niż w pozostałych. Używka raczej nie do dostania - za młode auto (rozbitki ciągle się naprawia), i za mało aut z tym silnikiem ogólnie było wyprodukowanych (więc jeszcze trudniej trafić). Najtaniej widziałem na allegro ori/nowy za 299zł + wysyłka, w ASO wydaje mi się że było coś ok 450zł.

    Nie rozważałeś naprawy (o ile masz tylko popękane, albo przynajmniej masz oderwany element) - u mnie było gorzej bo brakowało tego chlapacza i kawałka ok 10x10cm, więc poszło na śmietnik.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #75
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Marczy
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Ford S-Max 2.2 TDCi
    Postów
    341

    Domyślnie

    Pół chlapacza mam oderwane :/ Nie rzuca się w oczy, ale mnie boli
    Ford S-Max 2.2 16v TDCi '13
    FIAT Barchetta 1.8 16v VFD '00
    FIAT Punto 1.1 8v FIRE '99

  6. #76
    Użytkownik Rowerzysta Avatar mamel
    Dołączył
    01 2015
    Auto
    AR 159 1.9 JTDM 8v
    Postów
    469

    Domyślnie

    Odświeżę trochę temat. Czy nadkole, które kupowaliście za 33zł to dokładnie to:
    http://allegro.pl/nadkole-nadala-prz...2.html#thumb/2
    ??? Upierniczyło mi się z prawej storny i widać obudowę filtra, więc muszę to szybko naprawić.
    Wesela, przyjęcia, bankiety, zabawy taneczne - oprawa muzyczna lubuskie, dolnośląskie - www.bluebinders.pl // www.facebook.com/bluebinders/

  7. #77
    Yarek
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wodzu Zobacz post
    Proszę bardzo. teraz się tak zastanawiam i myślę, że kiedyś nadkole zostało naderwane i żeby nie targało dalej to je przycięliZałącznik 28080
    Jestem nowy. Ta dziura w nadkolu prawym, to dojście do filtra powietrza - także to mam.

  8. #78
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    teraz AR 159, ex AR 156, ex AR 147
    Postów
    8

    Domyślnie

    Witam,

    Pytanie dodatkowe, czym montuje się te nadkola od strony zewnętrznej (krawędzi błotnika)? Ostatnio zaczęło mi coś lekko hałasować z przodu i okazuje się, że mam luźne to nadkole + ułamany ten dolny przedni kawałek - pewnie coś zahaczyłem i mogło się poluzować. A może ktoś wie ile tam powinno być śrub/zapinek/innych mocowań. Strona od kierowcy, silnik 2.0 JTDM, czyli podobno ten z poprawionymi nadkolami.

    Dzięki!

  9. #79
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar jacekz
    Dołączył
    05 2014
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 jtdm 8v
    Postów
    42

    Domyślnie

    Dwa lata temu kupowałem nadkole w autosklep24.pl za 40zł po rabatach. Po dwóch latach wygląda tak jak w dniu zakupu. Polecam

  10. #80
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar MisterDomin
    Dołączył
    03 2017
    Mieszka w
    Wałbrzych
    Auto
    Alfa 159 1.9 JTDm
    Postów
    42

    Domyślnie

    Szukam elementu nadkola zaznaczonego na zdjęciu na czerwono.
    Ktoś zna numer albo jakiś link gdzie moge to dostać?
    U mnie tego elementu brakuje, a przy wymianie paska wielorowkowego okazało się, że był w stanie fatalnym i podejrzewam, że winowajcą może być brak tego elementu nadkola i cała woda która leci w pasek Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nadkole.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	124.8 KB
ID:	233121

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory