Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Temat: 159 z Żyrakowa

  1. #1
    qrczak
    Gość

    Domyślnie 159 z Żyrakowa

    Witajcie,

    Przymierzam się do zakupu 159' tki czy może ktoś z Was miał styczność z autkiem z ogłoszenia poniżej, oglądał albo wie cos o nim

    http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-C16952832.html

    B
    ędę wdzięczny za pomoc...

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez qrczak ; 14-06-2011 o 15:32

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar 156X
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    była 156SW JTD jest 159SW 1,9 JTD 8V 2008r.
    Postów
    1,063

    Domyślnie

    hmmm bardzo bardzo niska cena i dziwny tył i 1,9 benzyna?? coś nie bardzo jak dla mnie...

  3. #3
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomek_KRK
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159
    Postów
    2,706

    Domyślnie

    Przede wszystkim - przebieg w porównaniu z ceną coś nie bardzo... albo jedno, albo drugie zdecydowanie za niskie.
    Popatrz na zdjęcie: http://photos01.otomoto.pl/photos/or...16952832_6.jpg
    Kierownica dolny lewy róg - widoczne wytarcie skóry. Przy 41 tysiącach? NIEMOŻLIWE. Takie wytarcia zaczynają wychodzić przy przebiegach rzędu 150 tysięcy i więcej.
    Oferta dealera - same piękne samochody, bezwypadkowe, w ogóle gość nie specjalizuje się w rozbitkach.
    Moim zdaniem szkoda czasu i pieniędzy na oglądanie tego czegoś.
    WWW.AUTKA.PL - kompleksowa obsługa samochodów

  4. #4
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Postów
    140

    Domyślnie

    Nie należy skreślać wozu tylko z powodu przetarcia na kierownicy. Mogę pokazać Wam Peugeota 206 bratowej - polski salon, benzyna, przebieg niecałe 100kkm. W środku wygląda jakby miał pół miliona, bratowa kompletnie o niego nie dba, ma pazury na pół metra, zdążyła rozwalić już kierownicę, drążek zmiany biegów i fotel. W moim samochodzie poprzednia właścicielka przebiła obcasem gumowy dywanik na wylot. Takie rzeczy się zdarzają.

  5. #5
    qrczak
    Gość

    Domyślnie

    W przebieg to ja nie wierzę, Pan nierozmowny przez telefon. Oczywiście samochód jest idealny i takie tam, poprosiłem kolegę z Dębicy żeby podjechał obejrzeć. Samochód ma ponoć jakiś problem z elektryką, wywala błędy i ogólnie to nie wygląda za dobrze. Dzięki za odpowiedzi. Rozważam jeszcze diesla czy może ktoś z Was był już albo słyszał o oględzinach tego egzemplarza http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-C18321569.html Generalnie jest to ode mnie dość daleko i nie chciałbym sobie zrobić kosztownej wycieczki, gość z komisu twierdzi że na jego oko samochód miał jakąś niewielką przygodę przodem, malowana maska i zderzak. Pod spodem ponoć patrzył i wygląda OK. Ale jeżeli ktoś z Was akurat słyszał coś o tym z drugiego punktu widzenia (tzn. kupującego), będę stokrotnie wdzięczny za cynk zanim zrobię sobie 500 km wycieczki w jedną stronę..

  6. #6
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomek_KRK
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159
    Postów
    2,706

    Domyślnie

    Qrczak - powiedz mi - chcesz sobie kupić jeżdżący problem, prawda? Bo widzę, że dokonujesz selekcji ogłoszeń w taki sposób, że naprawdę się wpakujesz na minę.

    ---------- Post added at 22:33 ---------- Previous post was at 22:31 ----------

    Cytat Napisał scudettokrk Zobacz post
    Nie należy skreślać wozu tylko z powodu przetarcia na kierownicy. Mogę pokazać Wam Peugeota 206 bratowej - polski salon, benzyna, przebieg niecałe 100kkm. W środku wygląda jakby miał pół miliona, bratowa kompletnie o niego nie dba, ma pazury na pół metra, zdążyła rozwalić już kierownicę, drążek zmiany biegów i fotel. W moim samochodzie poprzednia właścicielka przebiła obcasem gumowy dywanik na wylot. Takie rzeczy się zdarzają.
    Oczywiście - ale jest różnica pomiędzy rozdarciem kierownicy pazurem, a takim wytarciem skóry, jak na zdjęciu. Tego nie zrobisz długim paznokciem. To jest skóra wytarta dłonią, więc jedynym wytłumaczeniem, jakie można znaleźć to to, że autem jeździł robotnik budowlany i nie do końca dokładnie mył dłonie po mieszaniu nimi zaprawy.
    WWW.AUTKA.PL - kompleksowa obsługa samochodów

  7. #7
    qrczak
    Gość

    Domyślnie

    Qrczak - powiedz mi - chcesz sobie kupić jeżdżący problem, prawda? Bo widzę, że dokonujesz selekcji ogłoszeń w taki sposób, że naprawdę się wpakujesz na minę.

    a konkretniej... bo nie bardzo rozumiem, nie patrze na opisy bezwypadkowych bo po prostu takich nie ma, budżet mam ograniczony i tak muszę wesprzeć się niewielkim kredytem, więc patrze na to co jest w zasięgu. Możesz napisać co z tą drugą jest nie tak...

  8. #8
    Użytkownik Romeo Avatar Franek Strzelba
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Audi A6 Avant 3.0 TDI V6
    Postów
    1,183

    Domyślnie

    "Z tą drugą jest nie tak", że ogłoszenie jest nieaktywne.
    AR 147 1.9 JTD 8V (2004)
    AR 159 1.9 JTDm 16V (2007)
    Audi A6 Avant 3.0 TDI V6 (2012)

  9. #9
    qrczak
    Gość

    Domyślnie

    Faktycznie, jest nie aktywne ale będzie wznowione, po prostu się skończyło..

    W między czasie znalazłem jeszcze to http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-pol...C18612737.html, kierownica chyba jest obszyta na nowo, bo oglądałem już kilka używek i wszystkie generalnie wskazują na to że ten element zużywa się mocno.

  10. #10
    Użytkownik Romeo Avatar Franek Strzelba
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Audi A6 Avant 3.0 TDI V6
    Postów
    1,183

    Domyślnie

    Cytat Napisał qrczak Zobacz post
    Między czasie znalazłem jeszcze to http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-pol...C18612737.html
    To auto było już oceniane na forum. Opcja SZUKAJ i jedziesz!
    AR 147 1.9 JTD 8V (2004)
    AR 159 1.9 JTDm 16V (2007)
    Audi A6 Avant 3.0 TDI V6 (2012)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory