Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Bose podpięcie

  1. #1
    ozi
    Gość

    Domyślnie Bose podpięcie

    Witam chciałem zamówić sobie system bose do mojej alfy teraz mam seryjne zwykłe moje pytanie jest takie czy oprócz wiązki która idzie z radia do wzmacniacza muszę jeszcze coś mieć? chodzi mi o kable które idą do głośników na forum wyczytałem ze są inne

  2. #2
    Użytkownik Ogier Avatar AdiUssj
    Dołączył
    09 2010
    Auto
    Alfa Romeo 147 2.0
    Postów
    193

    Domyślnie

    Ja tez kompletuje sobie zestaw BOSE ale nie wiedzialem ze trzeba jakies nowe wiazki do glosnikow. Wie ktos jak to jest? I tak calej wiazki kabla z bagaznika do radia nie bede mial bo ucinaja je i potem trzeba sobie dopasowac.
    Pozdrawiam

  3. #3
    Łobuz
    Gość

    Domyślnie

    W BOSE jest wzmacniacz dodatkowy do którego ida kable od radia i z niego dopiero ida do glosników.

    Ja na waszym miejscu darował bym sobie dokłądanie BOSE. Sam mam i szału nie ma. Wrzuciłem do bagażnika skrzynie peyinga standardowy sub BOSE odłączyłem bo tylko śmiesznie charczał i tak narazie mam w przyszłosci wymioana głośników no i radia. BOSE nie polecam

  4. #4
    Użytkownik Ogier Avatar AdiUssj
    Dołączył
    09 2010
    Auto
    Alfa Romeo 147 2.0
    Postów
    193

    Domyślnie

    Ja jak na razie zmienilem sobie radio na Alpine CDA-117, kupilem dwa glosniki BOSE do przodu i wygluszam drzwi jutro. W tym tygodniu planuje sobie jeszcze kupic ten subwoofer ze wzmacniaczem do bagaznika i mam nadzieje ze jakos to bedzie gralo.

  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar motofan
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Słupsk
    Auto
    Było Alfa Romeo 156 2.0 T.SPARK 16V 1999r jest Renault Laguna II 1.8 Dynamic
    Postów
    1,257

    Domyślnie

    Nie wiecie Panowie czy w serii Alfa 156 sedan ma prowadzoną wiązkę od radia do wzmacniacza i sub do tyłu?
    spalanie 7.8l/100km
    ====================================
    pomoc w diagnostyce komputerowej Alf

  6. #6
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 74kW 2003r
    Postów
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Łobuz Zobacz post
    W BOSE jest wzmacniacz dodatkowy do którego ida kable od radia i z niego dopiero ida do glosników.
    Tak, ale to nie prawda, że trzeba kłaść nową instalację do głośników (bynajmniej w alfie 147). Wystarczy tylko rozłączyć kostkę prowadzącą od radia do głośników, która znajduje się w okolicach poduszki pasażera. A następnie w rozłączone styki wpiąć kabel bezpośrednio idący do wzmacniacza. Jedynym problemem jest zasilanie wzmacniacza, które trzeba poprowadzić oddzielnie. Wszystko opisanej jest w dziale zrób to sam, wystarczy poszukać.

    Odnośnie brzmienia to raczej subiektywna sprawa, jednym się podoba innym nie. Mnie osobiście wystarcza, choć słyszałem lepsze zestawy. Najlepiej proponuje poszukać jakiegoś forumowicza ze swojego miasta i poprosić o odsłuchanie jak nie jest się pewnym. Podpowiem tylko, że znacznie lepiej brzmią płyty oryginalne niż jakieś nagrywane na komputerze z mp3.

  7. #7
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    09 2011
    Auto
    147 1.6 TS
    Postów
    519

    Domyślnie

    Łobuz a ile chcesz za tego wzmaka ?

Podobne wątki

  1. Podpięcie pod komputer
    Utworzone przez dewos w dziale Lubelskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-06-2015, 17:49
  2. Podpięcie Alfy 159 pod ELM 327
    Utworzone przez skipas w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-03-2015, 20:52
  3. podpięcie pod komp
    Utworzone przez harald w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-10-2013, 10:13
  4. Podpięcie pod kompa
    Utworzone przez xmorus w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-09-2013, 22:25

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory