Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Nawigacja w MiTo pomocy!

  1. #1
    MJ1
    Gość

    Domyślnie Nawigacja w MiTo pomocy!

    Proszę o pomoc! Jestem nowym posiadaczem Miciaka i posiadam oryginalną nawigacje w wyposażeniu Alfy( to ta w zwykłym ekranie radia, nie kolorowa) Po wciśnięciu przycisku navi, Pani z systemu Blue&Me mówi "Proszę włożyć dysk USB z mapami". Wie ktoś może skąd mogę je wziąć? I czy wie ktoś może czy mogę słuchać muzyki bezpośrednio z telefonu przez bluetooth? Za wszelkie info z góry serdecznie dziękuje.

  2. #2
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    01-486 Warsaw PL / 95014 Cupertino CA
    Auto
    Dające Radość z Jazdy
    Postów
    628

    Domyślnie

    Powinieneś dostać z samochodem z tego co wiem

  3. #3
    Bacek
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał MJ1 Zobacz post
    Pani z systemu Blue&Me mówi "Proszę włożyć dysk USB z mapami". Wie ktoś może skąd mogę je wziąć? I czy wie ktoś może czy mogę słuchać muzyki bezpośrednio z telefonu przez bluetooth?
    Rozumiem że masz system blue&me nav? Jeśli nie dostałeś mapy z samochodem to możesz je kupić u producenta tu:
    http://www.navigation.com/is-bin/INT...gationMenu=YES&
    Albo po prostu zapytaj w ASO. Przy blue&me nie da się słuchać muzyki przez bluetooth.

    A ja mam inne pytanie odnośnie nawigacji. Mam TomTom dla blue&me z akcesoriów dla Giulietty. Chciałem to podłączyć do drugiego samochodu czyli MiTo które ma zwykłe blue&me ale połącznie nie dochodzi do skutku. Mieliście taki problem?

  4. #4
    adadzio
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bacek Zobacz post
    A ja mam inne pytanie odnośnie nawigacji. Mam TomTom dla blue&me z akcesoriów dla Giulietty. Chciałem to podłączyć do drugiego samochodu czyli MiTo które ma zwykłe blue&me ale połącznie nie dochodzi do skutku. Mieliście taki problem?
    Podobnież jest do Mito i do Giulietty: http://www.tomtom.com/pl_pl/products...efits:anchor_3
    więć powinna działać...
    a tak na marginesie: uchwyt w MITO wygląda inaczej niż w moim TOM-TOM do Julki, być może to tylko złudzenie.....

  5. #5
    Bacek
    Gość

    Domyślnie

    Dzisiaj usune wszystkie telefony skojarzone w mito i zobaczymy co bedzie. uchwyt nie wiem czy jest inny bo w mito nie mam tego gniazda na desce. Chce to polaczyc przez bluetooth i jesli bedzie dzialalo to dokupie uchwyt na przyssawke, jest w akcesoriach.

Podobne wątki

  1. [MiTo] Kolorowa fabryczna nawigacja do Mito
    Utworzone przez matek80 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 30-03-2018, 21:08
  2. [MiTo] Nawigacja w MiTO brak karty SD - prośba o pomoc
    Utworzone przez anika w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-02-2015, 21:34
  3. Mito - nawigacja
    Utworzone przez woocash w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-07-2013, 08:46
  4. Nawigacja- telefon Pomocy
    Utworzone przez adrianos166 w dziale 147
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 31-12-2012, 18:15
  5. [MiTo] MiTo nawigacja TOMTOM
    Utworzone przez lukaszpz w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-12-2012, 16:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory