Witam wszystkich serdecznie
Na poczatek z gory przepraszam za wszystkie faux pas jakie moge uczynic - to moj pierwszy raz na forum a ze pisze prosto z pracy to pol fonty sa niedostepne
Od kilku dni jestem szczesliwym posiadaczem AR 147 JTD 85kW. Krolowa prowadzi sie niesamowicie i wszystko gra gdyby nie jeden szkopul - lubie sluchac radia w trakcie jazdy - moj model jest wyposazony w kombajn w postaci GPS + radio CD + telefon. Problemem jest fakt ze ni cholery nie moge posluchac radia FM w trakcie jazdy - glosniki dzialaja, glos rowniez jest wlaczony - idzie to sprawdzic przelaczajac sie na fale MW badz LW - tam wszystko gra i buczy. Podpialem startera do telefonu (myslalem ze to moze antena jest do bani) - chodzi idealnie, normalnie wybiera numery i sie laczy (przetestowane). Nie dziala mi natomiast nawigacja (mapy sa npp zdezaktualizowane) - choc pokazuje mi moja pozycje (dlugosc i szerokosc geograficzna). Aha, zeby bylo zabawnie to radio wylapuje stacje (pokazuje mi sie nazwa stacji w RDS'ie) - natomiast zmusic aby zagralo na glosnikach to przerasta moje mozliwosci
Z gory dziekuje za rady/porady/wskazowki
Pzdr