Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Grupa Łódzka jako zarzewie konfliktów!

  1. #1
    adasco
    Gość

    Domyślnie Grupa Łódzka jako zarzewie konfliktów!

    Od dłuzszego juz czasu trwa batalia grupy łodzkiej z czescia władz Alfaholików. Poczatków owej awantury upatruje w aferze wokół odejscia Marcinsa737, ktory jako jeden z nielicznych pisal otwarcie to, co mysli. Byc moze czasem zbyt dosadnie, ale przynajmniej szczerze. Pozniej wybuchl, rozdmuchany przez moderatora AR33 oraz Piotriixa, spor o reklame malego, lokalnego (ale za to w pelni oficjalnego) klubu na tym forum. Nie wiem, co chlopakami kierowalo, byc moze obawiali sie konkurencji, utraty wladz.... czy jeszcze czegos innego - ale faktem sie stalo, iz tematy dotyczace klubu TiAmo zostaly usuniete, nawet z regionalnego dzialu. W nastepstwie tych poczynan forum Alfaholikow opuscil Scrat, a dzial "Łódź i okolice" pozostal bez moderatora. Przeprowadzilismy regionalny plebiscyt - i desygnowalismy na nowego moderatora niejakiego Siekiera - czlowieka godnego zaufania i czesto zagladajacego na forum. I nasza prosba o uczynienie go moderatorem napotkala kolejny opor.... zgadnijcie czyj? Znow AR33 i Piotriix. W zwiazku z czym, na forum TiAmo zaproponowalem calkowite usuniecie dzialu łódzkiego z forum Alfaholikow, by nie zasmiecac go naszymi wypocinami - a w dodatku bez mozliwosci wspominania o TiAmo dzial ten nieco stracil sens.... Innymi slowy - skoro nas niektorzy modzi nie chca, to niech kasuja i spadaja. Po prostu. Wybaczcie mocne slowa, ale nawet ja mam ograniczonma cierpliwosc.
    Chcielismy wspolpracowac, tworzac jedna wielka rodzine. Niestety, cenzurujac informacje o TiAmo moderatorzy alfaholikow skutecznie nam to uniemozliwili - no i w znacznym stopniu zniechecili. Mozemy jedynie zalowac, ze nawet nie udalo sie sporobowac.... ale coz, widocznie ambicje niektorych Waszych kolegow biora gore nad zdrowym rozsadkiem.
    Kopie tego postu umieszczam tez na forum TiAmo, poniewaz nie wiem, na jak dlugo zostanie on tu, na Alfaholicy.


    Dodam jeszcze, ze kazdy milosnik Alfy Romeo jest mile widziany na forum TiAmo - gdzie nie ma cenzury, mozna podawac linki do innych klubow i stron - a nawet jest to pożądane.... I oczywiscie - klub i forum sa otwarte dla wszystkich....

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar Garos
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Opel Astra III 1.7CDTI Caravan
    Postów
    858

    Domyślnie

    Adasco bardzo dobrze napisałeś.

    Cytat Napisał adasco
    Dodam jeszcze, ze kazdy milosnik Alfy Romeo jest mile widziany na forum TiAmo - gdzie nie ma cenzury, mozna podawac linki do innych klubow i stron - a nawet jest to pożądane.... I oczywiscie - klub i forum sa otwarte dla wszystkich....
    dokładnie i nie ważne skąd jesteś czy z Łodzi,czy W-wy,czy innego miasta-jesteście mile widziani
    ZAPRASZAMY do Ti Amo Alfa Club


    ... a to moja historia AR : 155 2.0 TS, 164 3.0 V6, 166 2.4 JTD

  3. #3
    AR_33
    Gość

    Domyślnie

    Dla pełnego wizerunku, parę wypowiedzi "kolegów" z Ti Amo:

    http://ti-amo.net.pl/forum/index.php...&forum=6&id=21

  4. #4
    adasco
    Gość

    Domyślnie

    Wszystkich chetnych zapraszamy na forum TiAmo do dyskusji na ten oraz inne tematy.
    Chetnie poznamy Wasze zdanie na tematy ostatnich zajsc oraz poczynan moich oraz klubu TiAmo. Udzielimy rowniez niezbednych wyjasnien.

  5. #5
    ViP Maniak resoraków Avatar Rufik
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    wigry 3/AR166 1,4 tdi
    Postów
    822

    Domyślnie

    czesc
    nie rozumię poco robic nowe forum skoro te jest jak najbardziej fajne i pełne fajnych ludzi a jak poczytałem pare wypowiedzi z linku ktury zamiescił ar33 jestem naprawdze w szoku wydaje mi sie ze komus kto lubi byc na czele ! <krzyczy> tu brakuje WŁADZY i tyle co mam do powiedzenia na ten temat

    .
    mnie nie przekonaliscie chłopaki
    [IMG][/IMG]Lubia chlyb ze tustym

  6. #6
    adasco
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał AR_33
    Dla pełnego wizerunku, parę wypowiedzi "kolegów" z Ti Amo:

    http://ti-amo.net.pl/forum/index.php...&forum=6&id=21
    Dla pełnego wizerunku, prosze, abys publicznie powtorzyl slowa, ktore skierowales na VIP do Garosa... Oj, zdziwiliby sie niektorzy, oj zdziwili, ilez to jadu tkwi w Panu AR33....
    Ale nie zamiescisz.... nie masz na tyle odwagi cywilnej.
    Za to ja mam - i o polnocy wkleje odpowiedni cytat, jesli sam tego nie zrobisz. Nie moze byc tak, ze robisz z siebie ofiare, a ze mnie - potwora.

  7. #7
    Gość

    Domyślnie

    Ze względu na to, że wpisy w tym temacie nie prowadzą do niczego konstruktywnego zostaje on zamknięty.
    Jeśli grupa łódzka chce "wieszać psy" na Klubie Alfaholików, to może to z powodzeniem czynić na własnym forum, którego adres znajduje się w Ogłoszeniu w dziale Centralna Polska. Każdy zainteresowany będzie tam mógł przeczytać zarzuty wobec Alfaholików. Innymi słowy uważamy iż nadużyciem jest używanie forum Alfaholików w celu propagowania treści mających na celu jego osłabienie.

    Administracja forum.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory