Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Temat: Panowie, Panie , Mili PAństwo ...ja w sprawie awantury

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Postów
    43

    Domyślnie Panowie, Panie , Mili PAństwo ...ja w sprawie awantury

    Na wstępie proszę Admina jeśli jest taka możliwość o zablokowanie tego posta by nie można było go rozwijać i potraktować jako tekst do poczytania !!!

    a teraz treść właściwa !


    Drodzy koledzy i koleżanki. Jesteśmy już dorośli, a mimo wszystko wyczuwam niepoważne zachowania. Zanim powstaną kolejne posty mające na celu dalszą awanturę proszę Was o zastanowienie się nad bardzo prozaiczną sprawą. Będzie kolejny Zlot ogólnopolski. I JAK WTEDY BEZ KRĘPACJI SPOJŻYMY SOBIE PROSTO W OCZY ??? Przestańmy toczyć niepotrzebne batalie i przekażmy sobie znak pokoju.

    Teraz mój punkt widzenia.
    (czyli ocena subiektywna) Łódzkie skrzydło alfaholików jest dość prężną formacją . Nawiązały się tu znajomości i nawet przyjaźnie..... ba może nawet będziemy kiedyś na ślubie wszyscy wiedzą kogo :-) z kim. Dziwi mnie że kogoś zabolało że chcieliśmy wykorzystać nasze grono do reaktywacji kluby Ti Amo. Co do oddzielnego forum osobiście uważałem że Centralna Polska nam wystarczy, ale wola większości była tak by stworzyć mini forum dla łodziaków. Argumenty są różne. W sumie to co obchodzi całą Polskę że Siekier chce np. ze mną wypić browara w knajpie i pogadać o dupie Maryni. Zamysł forum był taki by służyć przyziemnym sprawom Łodziaków. Nie mamy aspiracji zalać całą Polskę i robić nikomu konkurencji. Dziwi mnie też że tyle to wywołało emoicji a przytym potok niepotrzebnych słów.

    A teraz moja prośba.

    Dajmy sobie wszyscy siana i bierzemy gumkę myszkę i wymazujemy wszystkie złe rzeczy z pamięci. Spotykamy się na Ogólnopolskim Zlocie i o niczym nie pamiętamy. Ja tam będę i jak usłyszę chociaz jedno słowo na ten temat to osobiście przywalę :-)
    WWW.TMIN.PL - WARSZTAT ELEKTROMECHANICZNY i DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA *** CB-RADIO , ALARMY , AKCESORIA ORAZ CZĘŚCI ZAMIENNE ***

  2. #2
    Paweł156
    Gość

    Domyślnie

    Drogi TMiN jestesmy jak najbardziej otwarci na wszystkich co zresztą widac na naszych zlotach, pomimo niedociągnieć organizacyjnych zawsze jest przyjacielska atmosfera, zreszta sam wiesz. Współpraca miedzy Tiamo i Alfaholikami bedzie i jest (na najblizszy zlot do Wegier jedzie z nami przeciez Moninika i Jarek), a mam nadzieje ze na naszym forum bedziecie sie dalej preznie udzielac tak jak było do tej pory, zreszta znamy sie nie od dzis a z kilkoma osobami z Łodzi znamy sie osobiscie i fajnie sie juz bawilismy na Zlocie w Bielsku

  3. #3
    obserwator737
    Gość

    Domyślnie

    bardzo jesteście też otwarci na osoby wyrażające swoje zdanie... np na temat oszpecania samochodów... co za hipokryzja...

  4. #4
    Paweł156
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał obserwator737
    bardzo jesteście też otwarci na osoby wyrażające swoje zdanie... np na temat oszpecania samochodów... co za hipokryzja...
    to sie nazywa tolerancja i szacunek dla pracy naszych forumowiczów, u nas niekt nie jest szykanowany i obrazany za to co robi ze swoim autem, bo to jego prawo

  5. #5
    obserwator737
    Gość

    Domyślnie

    nie przypominam sobie abym kogoś szykanował...

    wypowiedzenie swojego zdania na temat tego co ktoś zrobił z Alfy Romeo spowodowało dość specyficzny odzew ze strony paru osób ku uciesze co poniektórych moderatorów...

    chcesz link ?? więcej osób się tam wypowiadało w podobnym tonie - ciekawe że tak bardzo jednak zabolała moja opinia...

    do tego stopnia że nawet na TiAmo jakiś półmózg się rejestruje aby powypisywać trochę bredni i jeszcze wspomina mój nick... szkoda tylko że półmózg nie potrafi się przedstawić prawdziwym nickiem...


    btw , jak tam panowie moderatorzy idzie sprawdzanie IP pana kowalskiego :?:




    a o tolerancji i szacunku to racz nie wspominać - pedał , gej , cwel , frajer , gejowskie GT -
    chcesz zgadnąć gdzie czytałem takie miłe słowa ?? Alfiści...

  6. #6
    AR_33
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał obserwator737
    bardzo jesteście też otwarci na osoby wyrażające swoje zdanie... np na temat oszpecania samochodów... co za hipokryzja...
    Proponuję Pana obserwator737, wytypować na łącznika pomiędzy Alfaholikami i Ti amo i udaną współpracę mamy murowaną DD

    Marcin nie podkładaj ognia pod coś co jeszcze płonie

  7. #7
    obserwator737
    Gość

    Domyślnie

    no... płonie... słyszałem co nieco o ostatnich wypowiedziach pewnego moderatora...


    EDIT - gość , nie bądź tchórzem , przedstaw się

  8. #8
    ViP Romeo
    Dołączył
    06 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 75 2.0 TS 148KM, 1988r, Talbot Matra Rancho, 125p '71, 126p '85 Łada 2103
    Postów
    2,996

    Domyślnie

    Dojrzałe fora mają to do siebie, że wymagają zalogowania, aby dać możliwość wypowiedzenia się, chociażby po to żeby moc chronić się przed trollingiem...


    Hmmm myślę, że Ti-Amo bedzie tu bardziej forum społecznościowym lokalnym więc alfaholikom nie wadzi zupełnie, przynajmneij w zakresie konkurencji skali

    eh też nie będę się wypowiadał na temat komentowania wyglądu, oceny estetyki itd bo zaraz wychodzi na to, że można owszem komentować, ale tylko klaskać (jak na forum rubika?) a swoja dorga jeżeli ktoś prezentuje swoje wytwory, sorki są o tyle piękne i wyjątkowe o ile nei wszystkim się podobają prawda? to może założmy dział pochwal moją Bellę i bedzie luz? (z przymrużeniem oka)

  9. #9
    AR_33
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał obserwator737
    słyszałem co nieco o ostatnich wypowiedziach pewnego moderatora...
    A ja czytałem co pisali tzw. koledzy na forum Ti Amo
    Z tą różnicą, że ten Moderator potrafił przeprosić, a "prawdziwi Alfisti" nie :roll:

  10. #10
    Kate
    Gość

    Domyślnie

    TMiN, podoba mi się Twoja postawa i miło że to napisałeś, jednak jak widać nie każdy podziela Twoje zdanie.

    Jeśli dobrze rozumiem, to forum nie jest przymusowe i nikt tutaj nikogo za nogę nie trzyma, jeśli się komuś nie podoba.

    Marcins737... miałam do Ciebie i Twojej wiedzy na temat AR duży szacunek, jednak bardzo często zdarzało Ci się rzucać niewybrednymi komentarzami, które - określę to delikatnie - były na granicy kultury. Zapewne zaraz napiszesz mi, bym dała Ci przykład, a ja na to odpowiadam z góry - nie mam takiego zamiaru. Nikt Tobie się nie każe z nikim jednać na siłę. Nie chcesz? Nie musisz! Nie musisz także tutaj przebywać skoro to forum jest takie BE. Jednak może są osoby które nie mają takiego podejścia do tej sprawy jak Ty. Rzucając takimi komentarzami jak powyżej, zabierasz im możliwość normalnego funkcjonowania na tym forum. Ok. Może ktoś Cię tutaj skrzywdził i masz żal, ale nie psuj relacji innych!

    Jak dla mnie.... EOT!

    Pozdro dla wszystkich prawdziwych Alfistów!

Podobne wątki

  1. Witam Panie i Panowie ;)
    Utworzone przez Alfreda93 w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-06-2015, 09:38
  2. Witam Panie i Panowie
    Utworzone przez młody156 w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-01-2014, 10:31
  3. Witam Panie i Panowie
    Utworzone przez szym_sco w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-11-2013, 14:41
  4. Panowie i Panie !! :)
    Utworzone przez Pawel8513 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-10-2012, 19:57
  5. 145 osądźcie panowie i panie
    Utworzone przez darolino gtv w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 23-10-2010, 22:15

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory