Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Temat: Akcja Nowy Klubowicz

  1. #1
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie Akcja Nowy Klubowicz

    więc tak.....
    zaówazyłem na szczecinie kupe Alf jeżdzących, stojących ... latających :mrgreen: ...
    większosc zapewne z włascicieli tych autek nie ma pojecia o czyms takim jak strona klubowa i forum Alfa Romeo...
    więc dochodze do wniosku iż jest tu potrzebne nasze działanie...
    na stronie mamy już przygotowane ulotki.... http://www.alfaholicy.org...ulotki_ver3.doc
    potrzeban jest osoba która by troszku ich nadrukowała i rozdała potem reszcie klubowiczów aby Ci w przypadku napotkania jakiejs Alfy włozyli za wycieraczke ulotke...
    a potem tylko czekac czy będzie jakis odezw.... 8)
    a takie działanie napewno nam się przyda...a czemu już niedługo się dowiemy moze

    więc Panowie....i Panie kto jest chętny w pomocy ??

    Pozdrawiam

  2. #2
    Kulka
    Gość

    Domyślnie

    A może by tak zrobić projekt rzeczonej ulotki i wkleić go na forum - wtedy każdy, kto tu zagląda, będzie mógł go sobie ewentualnie ściągnąć i druknąć tyle sztuk, ile mu trzeba - sorry, to tylko taki projekt racjonalizatorski, który mógłby jakoś pomóc/usprawnić ops:
    BTW Kubas, rozbawiłeś mnie rocznikiem :mrgreen: Gdybym zrobiła tak ze swoim :roll: , przeszłabym chyba do działu - zabytkowe :wink:

  3. #3
    ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    Kulka przecież masz w poście Kubasa link do tych ulotek. osobiście ja se druknęłem na sztywnym papierze i już z 4 włożyłem za wycieraczki. niestety bez echa... ;//

    ULOTKI V.3
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

    2002 Opel Zafira OPC


    1999 Volvo V70

  4. #4
    Rosik
    Gość

    Domyślnie

    Ja bym bardzo chciał druknąć ale LINK NIE DZIALA

    EDIT: OLE! dzięki bobryt

  5. #5
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    Kulka a nio fakt hehehhe..ale to mój rocznik jest hehe :roll:
    dobra Bobryt zrób cos aby te ulotki byly dla nas dostępne bo jednak cos ten link nie działa....
    Pozdro

  6. #6
    Kulka
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobryt
    przecież masz w poście Kubasa link do tych ulotek
    Wszystko prawda, tylko druga prawda mówi o tym, że się nie otwiera , dlatego mówiłam o wklejeniu gotowca (który działa). Ale może jeszcze i ten link się otworzy.... Pozdr.

  7. #7
    ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    PPM i "zapisz jako..."

    ale skoro wam nie działa nie będe dyskutował

    alternatywny link:
    http://s004.wyslijto.pl/?file_id=31946707328049381857
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

    2002 Opel Zafira OPC


    1999 Volvo V70

  8. #8
    marcin80
    Gość

    Domyślnie

    No panowie dzisiaj przeproszę drukarkę i dam jej gruby papier bo to co się dzieje na szczecińskich ulicach woła o pomstę jest tyle alf a tylko garstka na forum i spotach, we wtorek w ciągu 2 godzinnej przejażdżki po mieście - głównie centrum (tak żeby pojeździć bez celu - bo inaczej głupoty chodzą po głowie) mijałem, wyprzedzałem i byłem wyprzedzany przez jakąś dwudziestkę belli i nikogo znajomego 75% z prowadzących nawet kontem oka nie spojrzy na inną. Zobaczymy jakie będą moje wyniki
    osobiście ja se druknęłem na sztywnym papierze i już z 4 włożyłem za wycieraczki. niestety bez echa...
    niemartw się bobryt jak coś się im popsuje to szybko będą na forum

  9. #9
    marcin80
    Gość

    Domyślnie

    coś po...m i pokazalo mnie jako gościa
    Cytat Napisał marcin80
    No panowie dzisiaj przeproszę drukarkę i dam jej gruby papier bo to co się dzieje na szczecińskich ulicach woła o pomstę jest tyle alf a tylko garstka na forum i spotach, we wtorek w ciągu 2 godzinnej przejażdżki po mieście - głównie centrum (tak żeby pojeździć bez celu - bo inaczej głupoty chodzą po głowie) mijałem, wyprzedzałem i byłem wyprzedzany przez jakąś dwudziestkę belli i nikogo znajomego 75% z prowadzących nawet kontem oka nie spojrzy na inną. Zobaczymy jakie będą moje wyniki
    osobiście ja se druknęłem na sztywnym papierze i już z 4 włożyłem za wycieraczki. niestety bez echa...
    niemartw się bobryt jak coś się im popsuje to szybko będą na forum

  10. #10
    ufty
    Gość

    Domyślnie

    W tamtym roku powkładałem te ulotki za wycieraczki kilku ALF w Goleniowie. Efekt taki, że nadal jestem jedynym klubowiczem z Goleniowa :cry:

Podobne wątki

  1. [159] Nowy klubowicz
    Utworzone przez mdymel w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 14-12-2012, 07:49
  2. [Giulietta] Klubowicz z Giuliettą bez sportpacka poszukiwana (Wwa)
    Utworzone przez Quadrifoglio156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-04-2012, 19:20
  3. Nowy klubowicz !!!!
    Utworzone przez adam1341 w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-03-2012, 14:58

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory