Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Temat: Szwędacz

  1. #1
    Kulka
    Gość

    Domyślnie Szwędacz

    Temat o tym.... że jak się ma alfę, to się człowiek szwęda. Pojechane w miejsca, w które trzeba, załatwione, co było do załatwienia... i przychodzi czas na przejażdżkę. Jako że jesteśmy z tej samej okolicy, jestem ciekawa na jakich drogach/trasach spalacie swoje oktany, co jest na końcu drogi, albo kogo/co można tam spatkać?
    Dacie z siebie wyciągnąć takie zwierzenia?
    Pozdr. :roll:

  2. #2
    pikero
    Gość

    Domyślnie

    pewnie - więc tak scigam się zawsze na wojska przy bylym kosmosie w kierunku sprzymierzonych na taczaka i 26 kwietnia tam jest najlepiej a i czasami na piastow i mieszka i na niepodległości jeżeli chodzi o szybką jazdę po zakrętach to wybieram zawsze drogę do polic przez siedlice adrenalina - rozwala .... a tak na spokojnie to jeżdżę gdzie mnie koła poniosą ....

  3. #3
    Rosik
    Gość

    Domyślnie

    gdziekolwiek jadę u mnie jest prosta zasada: jak drogi są w miarę puste - tak że się miło jeździ a nie stoi w korkach - to zamiast jechać z punktu A do punktu B, jadę z punktu A do punktu C, przez punkt X, zahaczając przez punkty Y i Z, przejeżdzam w pobliżu punktu D, rozpędzam się przy punkcie E i testuję hamulce na punkcie F i w koncu podjeżdżam z powrotem pod punkt A i jadę do punktu B

    a jeśli chodzi o ulice to można mnie spotkać często w moich okolicach (Warszewo) i wszędzie tam gdzie ulice są w miarę gładkie

  4. #4
    Kulka
    Gość

    Domyślnie

    Nienawidzę placu sprzymierzonych :twisted: Jedyny czas dla tego miejsca to późny wieczór/noc - w innym wypadku - niefajne miejsce! A taczaka (moja trasa :mrgreen: ) kojarzyć mi się będzie z pościgiem cywilnego samochodu z niespodzianką w środku :wink: (bez przesady, nie taki ze mnie kozak, ale się zdarzyło :wink: ) i z pięknym, acz drogim zdjęciem z foto, kiedy ustawiono nowość na krzyżówce z derdowskiego Ale koła, póki okrągłe, niosą dalej
    Pozdr. 8)

  5. #5
    plu5
    Gość

    Domyślnie

    taaaak.. Taczaka.. mhh moje rewiry.. A jesli juz mowa o jeżdżeniu bez celu.. to lubie szwedac sie (szybko) piastów od pl kosciuszki - mieszka 1 strone makro - to bardzo fajny odcinek - i dalej Europejska w strone gumieniec - drerdowskiego - taczaka lub 26 kwietnia - powiedzmy caly czas prosto i prosto az do granic miasta na prawobrzeżu Tak przy okazji.. mozna by kiedys poszwedac sie kilkoma alfami... co myslicie? pozdro

  6. #6
    adamo
    Gość

    Domyślnie

    Szybkie przejadzki kierunek Stargard.... piekna drozka... :wink: nowo wyremontowana miodowa dla zakretow...
    Preferuje styl jazdy kolegi Rosik'a...

  7. #7
    ufty
    Gość

    Domyślnie

    Codzienna jazda do pracy Goleniow-Szczecin rano i potem do domu Szczecin-Goleniow po 15tej. Jazda raz przez wioski raz ekspresowka

  8. #8
    marcin80
    Gość

    Domyślnie

    Mnie można spotkać na trasie od mickiewicza przez poniatowskiego,26 kwietna,pl.kościuszki,brama portowa,most długi az do ronda w zdrojach i dalej w kierunku płoni i wielgowa a potem spowrotem tą samą trasą na pogodno,a jak mało to poznańską do podjuch na widok tam mała przerwa i dalej poznanska rondo studenckie czy jak ono sie nazywa, europejska i dalej na pogodno a jak jeszcze mało to gdzie koła poniosą

  9. #9
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    plu5 dzis o 18.00 będziemy obmyslac plan szwędania się hehe po miescie...
    ja niestety ale w gryfinie niemam gdzie się szwedac..wszystkie drogi to na pamiec znam ... ja mam wiecej paliwa i totalne zanudzenie to wtedy się ruszam na szcecin.... a tram to gdzie juz mnie oczy poniosa ..

  10. #10
    Rosik
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał KUBAS
    a tram to gdzie juz mnie oczy poniosa ..
    wydało się! KUBAS na co dzień jeździ tramwajem! :mrgreen:

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory