Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Temat: Wejście Aux w radiu CD - Szczecin

  1. #1
    xshopper
    Gość

    Domyślnie Wejście Aux w radiu CD - Szczecin

    Witam,
    Na wstępie zaznaczę, że przeszukałem forum wpisując różne frazy do wyszukiwarki i znalazłem tylko odpowiedzi w jaki sposób można zainstalować wejście AUX w radiu CD...

    Zainstalowanie tego samemu to dla mnie wyższa szkoła jazdy. Nie chciałbym niczego zepsuć, dlatego interesuje mnie czy w Szczecinie znacie jakiś serwis który (tanio?? za ile....?) zainstalowałby mi wejście AUX do radia CD dzięki któremu mógłbym podłączyć odtwarzacz mp3... (Radio CD, Alfa 147)

    Z góry dzięki za pomoc.

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar Pietia
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Ze wsi za odrą, pod Opolem xD
    Auto
    Mia Bella AR 147 1,6TS 01r.
    Postów
    719

    Domyślnie

    Kupujesz coś takiego:
    http://allegro.pl/zlacze-aux-mini-iso-blaupunkt-becker-vdo-jack-3-5-i1728009400.html

    P
    odpinasz od tyłu w radio, kabel przeciągasz sobie do schowka i masz. Żadna w tym filozofia

  3. #3
    xshopper
    Gość

    Domyślnie

    No dobra....tylko teraz...jak to podpiąć od tyłu do radia?...rozumiem, że to radio trzeba wyjąć najpierw... (no bo jak inaczej dostać się do jego tyłu?) i jak to się robi...? Mam nadzieje, że wystarczy odkręcić śrubki i tyle...

    EDIT:
    W linku w którym podałeś jest informacji o tym sprzęcie: Uwaga: Radio musi posiadać opcję AUX, w przeciwnym razie urządzenie nie będzie działać.

    Obawiam się że moje radio nie ma opcji AUX...(jeśli ma to jak to sprawdzić?)
    Ostatnio edytowane przez xshopper ; 12-08-2011 o 20:42

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar Pietia
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Ze wsi za odrą, pod Opolem xD
    Auto
    Mia Bella AR 147 1,6TS 01r.
    Postów
    719

    Domyślnie

    I tu Cię zaskoczę nic nie trzeba rozkręcać na przednim paneli radia masz cztery dziurki. Wkładasz w każdą jakiś pręt (oczywiście jednocześnie) i wyciągasz radio.

    Z tyłu radia będziesz miał takie gniazda jak na schemacie niżej. Kostkę podpinasz do dolnego gniazda całkiem po lewej (według schematu). Powinno działać Jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi

    Schemat!

  5. #5
    xshopper
    Gość

    Domyślnie

    A gdzie to dolne gniazdko całkiem po lewej jest oznaczone na schemacie? który to symbol...
    Hmmm czyli w te 4 dziurki musze coś wsadzić żeby radio wyjąć...a jak w takim razie wsadzić je spowrotem? No i proszę o odpowiedź co z opcją AUX w radiu CD, którą to radio musi posiadać żeby to zadziałało...jak sprawdzić czy mam tą opcję?


    I jeśli ktoś zna jednak jakiś serwis, który mógłby to zrobić byłoby super
    Ostatnio edytowane przez xshopper ; 12-08-2011 o 21:13

  6. #6
    Użytkownik Romeo Avatar Pietia
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Ze wsi za odrą, pod Opolem xD
    Auto
    Mia Bella AR 147 1,6TS 01r.
    Postów
    719

    Domyślnie

    Cytat Napisał xshopper Zobacz post
    A gdzie to dolne gniazdko całkiem po lewej jest oznaczone na schemacie? który to symbol...
    W to dolne gniazdo wpinasz tą kostkę jak najbardziej w lewo jak się da. nie da się pomylić a z tego co schemat pokazuje tylko tak będzie pasowała Czyli po prostu dolne gniazdo lewa strona.



    Cytat Napisał xshopper Zobacz post
    Hmmm czyli w te 4 dziurki musze coś wsadzić żeby radio wyjąć...a jak w takim razie wsadzić je spowrotem?
    Jak już będziesz miał wyciągnięte radio, wyciągasz te cztery pręty. Wsadzasz radio z powrotem (bez prętów), radio trzyma się na takich metalowych zatrzaskach. wsadzając te pręty odchylasz te zatrzaski. Czyli wkładasz radio, dociskasz je i zatrzaski robią swoje i trzymają radio.

    Cytat Napisał xshopper Zobacz post
    No i proszę o odpowiedź co z opcją AUX w radiu CD, którą to radio musi posiadać żeby to zadziałało...jak sprawdzić czy mam tą opcję?
    Musi działać nie ma innej opcji. A w zasadzie jest opcja. Czasem w niektórych radiach trzeba zewrzeć dwa piny, niestety nie pamiętam które.
    W każdym razi tą kostkę podpinasz w miejsce w które podpina się zmieniarkę CD.
    Ja mam w to miejsce podpiętego XCarLinka, emulator zmieniarki, do którego możesz podpiąć pena lub wsadzić kartę SD z mp3. W moim radiu nie musiałem zwierać pinów, po prostu działa to bez tego. Jeśli się nie mylę to jeśli będzie trzeba spiąć te piny najprawdopodobniej może Ci nie działać odtwarzacz CD.

  7. #7
    Użytkownik Romeo Avatar cuoreventi
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Alfa 156 2.0 JTS 16v
    Postów
    4,198

    Domyślnie

    Cytat Napisał xshopper Zobacz post
    Nie chciałbym niczego zepsuć, dlatego interesuje mnie czy w Szczecinie znacie jakiś serwis który (tanio?? za ile....?) zainstalowałby mi wejście AUX do radia CD dzięki któremu mógłbym podłączyć odtwarzacz mp3... (Radio CD, Alfa 147)
    Uporałeś się z tym?
    Potrzebujesz dalej?

  8. #8
    xshopper
    Gość

    Domyślnie

    szczerze mówiąc nie....stwierdziłem, że pewnie coś spiepszę i sobie podarowałem :p wolałbym żeby zrobił to jakiś serwis...

    tak czy siak dzięki za zainteresowanie

  9. #9
    Użytkownik Romeo Avatar cuoreventi
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Alfa 156 2.0 JTS 16v
    Postów
    4,198

    Domyślnie

    No to jeśli dalej potrzebujesz wyjście AUX, to ja Ci mogę założyć.
    Btw, nie mieszkasz może na bukowym?

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez cuoreventi ; 26-09-2011 o 15:27

  10. #10
    xshopper
    Gość

    Domyślnie

    A wiedziałbyś jak zrobić, żeby kabel na mp3 wychodził na samym dole, w dolnej wnęce?
    Nie, nie jestem z bukowego, jestem z Gumieniec

Podobne wątki

  1. co to za wejście ?
    Utworzone przez takpoprostu w dziale 166
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 03-08-2015, 06:14
  2. [159] wejście USB/AUX
    Utworzone przez AlfRomeo w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20-05-2015, 09:22
  3. Wejście AUX w radiu CD.
    Utworzone przez michal.115 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-12-2014, 18:47
  4. Do czego jest to wejście w radiu?
    Utworzone przez lokaczbmw w dziale 147
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 03-12-2012, 16:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory