Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Temat: destruction derby

  1. #1
    pikero
    Gość

    Domyślnie destruction derby

    kto w niedziele ma ochote jechać na destruction derby???? do mojego kolegi do szczecinka więc tak mam wolne jedno miejsce i ewentualnie jak byłaby możliwość to zorganizowałoby się drugie autko

  2. #2
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    Marcin chyba bedzie też chciał leciec....
    Piotrek a mi Marek nontoper nawija i się pyta czy walimy na Chociwelską na rozpoczecie sezonu tuningowego .. bo chce sie poscigac hehe ;p a noi wspomniał co bys się do niego odezwał na gadulca

  3. #3
    Rosik
    Gość

    Domyślnie

    eee myślałem że dam radę, ale przyszło zapłacić rachunek za prund i finansowo nie dam rady

  4. #4
    pikero
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał KUBAS
    Marcin chyba bedzie też chciał leciec....
    Piotrek a mi Marek nontoper nawija i się pyta czy walimy na Chociwelską na rozpoczecie sezonu tuningowego .. bo chce sie poscigac hehe ;p a noi wspomniał co bys się do niego odezwał na gadulca
    Marka to wciągne wlotem i wywale wydechem akurat się zmieści hehehe olac ten tuning schow jedziemy na prawdziwą meską impreskę

  5. #5
    pikero
    Gość

    Domyślnie

    więc tak jutro godzina 9:00 spotykamy się w zdrojach na parkingu lidla ja juz nie mam wolnych miejsc ale czekamy na inne auto badz auta polecam ta impreske naprawde warto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    aha zapomnialem dodac ze bedzie tvn turbo i opt jezeli ktos ma stare auto moze wziasc udzial w tej impresce

  6. #6
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    Ja kuzwa zaspałem ;/ ......

  7. #7
    pikero
    Gość

    Domyślnie

    żałuj na maksa bo rewelacja była to był mój najlepszy dzień w tym roku :mrgreen:

  8. #8
    Rosik
    Gość

    Domyślnie

    pikero dawaj jakies filmy\linki do filmow!

  9. #9
    pikero
    Gość

    Domyślnie

    spoko własnie kopiuje troszke tego jest

  10. #10
    Rosik
    Gość

    Domyślnie

    heh właśnie na Raporcie TVN Turbo leciał krótki spot o tym że było destruction derby i że niezła jatka była to chyba o was było 8)

Podobne wątki

  1. Niedziela 25.09.11 Destruction derby w Sosnowcu.
    Utworzone przez A_S_K w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 26-09-2011, 00:58

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory