Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39

Temat: [Temat organizacyjny] Ile osób na forum pochodzi z Lublina,

  1. #1
    Scoozi
    Gość

    Domyślnie [Temat organizacyjny] Ile osób na forum pochodzi z Lublina,

    Siedzimy, klikamy znami się i nie znamy, bardzo poprawia znajomość, spotkanie w 4 gałki oczne, mam dwóch przyjaciół z lublina z którymi widuje się prawie codziennie, oni mają AR 155 z silnikami 18, a ja śmigam moim maleństwem, ale może jest nas więcej, można wtedy spotkać się większą ekipą i zapoznać się "real".
    Pozdrawiam...

  2. #2
    ANGEL
    Gość

    Domyślnie

    hehe Scoozi chodzi Ci po prostu o maly zlocik Alf. Dobry pomysl bo juz mam dosyc jak co dwa tygodnie fani AUDI spotykaja sie u nas pod zamkiem.. Dosyc PANCER-WAGONOW

  3. #3
    Scoozi
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki wielkie za podpowiedź, napewno skożystam....

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2005
    Mieszka w
    Piaseczno
    Auto
    niestety inny
    Postów
    67

    Domyślnie

    Cytat Napisał ANGEL
    spotykaja sie u nas pod zamkiem..
    Angel rzuć jakiś w miarę sensowny czas na spotkanie
    to będzie można "pogadać"...
    A tak na poważnie, jakiś lokalny spot byłby jak najbardziej na miejscu. Rzuć hasło na PW do wszystkich z lubelskiego. Niestety nie wszyscy na bieżąco sprawdzają wiadomości (ja do nich należę :mrgreen: ) tak więc fajnie było by mieć info jakiś czas wcześniej..
    Pozdrawiamy

  5. #5
    Scoozi
    Gość

    Domyślnie

    Paweł a jaki termin Ci odpowiada, my z Angelem i Olszim prawie codziennie jesteśmy gdzieś na mieście...

  6. #6
    cinek2006
    Gość

    Domyślnie

    z chęcią bym się dołączył ale moje ar złapało poważne zapalenie stawów, i do maja nie chciał bym jej leczyć gdyż planuję bardzo duży remont. Jednak w miarę możliwości i wolnego czasu przypuszcam że okolice Lublina dojadę .
    Pozdrowionka z URZĘDOWA k/Kraśnika.

  7. #7
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Stefan116
    Dołączył
    03 2006
    Mieszka w
    Puławy - Pysznica
    Auto
    GT 1300 Junior 1974r.
    Postów
    832

    Domyślnie

    Puławy to jakieś 35min autem od Lublina (Alfinką rekordzik 15 :twisted: )
    Aktualnie jestem za granica planowany powrót około maja 2007 i jak juz bede to w lublinie pisze sie na każdy spocik :wink: Własciwie więcej czasu spędzam w Lublinie niż w domu w puławach -studia polibuda :wink: A koledzy czasem cos noca koło ulicy Inżynierskiej sie może kręca???

  8. #8
    ANGEL
    Gość

    Domyślnie

    Inzynierska odpada.. Sorki nie ta liga ( podworkowa, wiejska)...

    Sorki ale ludzie ktorzy przyjezdzaja na ul. Inzynierska sa bez wyobrazni, logiki po prostu PLEPS...
    Za dlugo sie bawie w takie rzeczy jak tuning w swoim miescie zeby zadawac sie z tym otoczeniem z Inzynierskiej.

    podam przyklad... np. Palenie gumy gdy auto jest przywiazane lina stalowa do latarni... Gdzie tu sens i logika ?? ??

  9. #9
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Stefan116
    Dołączył
    03 2006
    Mieszka w
    Puławy - Pysznica
    Auto
    GT 1300 Junior 1974r.
    Postów
    832

    Domyślnie

    no i tu musze sie z Toba całkowicie zgodzić tam jest ostra wiocha (dlatego dałem ten uśmiech )
    a gdzie mozna najlepiej sie sprawdzic jeśli chodzi o nocne wjaże w lublinie?
    Jak jest z wynajęciem toru kartingowego?
    Ja osobiście uwielbiam zakręty i dlatego noca często śmigałem trasą Puławy Nałęczów
    Czy w lublinie jest jakaś fajna miejscówka na takie zabawy? jeśli tak to daj opd na pw :wink:
    A jeśli chodzi o tor kartibgowy to mozna by tam jakis zlocik machnąć bo torm mi sie podoba kiedyś cuoresportivo.pl było tam sa zdjęcia na necie i fajną zabawe chłopaki mieli

  10. #10
    Scoozi
    Gość

    Domyślnie

    Na torze kartingowym często w niedziele są kręciołki... a jeśli chodzi o lublin, jest dużo fajnych miejsc, żeby się spotkać, wystarczy się dogadać, kiedy, i o której, ile można w tym samym składzie wozić się po mieście...??
    Przykład, parking pod galerią olimp, zamknięty i bezpieczny, nówka asfalt, obok 2 pasy prostej aż do elizówki, a jak ktoś chce palić gume, ukłon w strone Angela, to i latarnia się znajdzie ;P a tak na serio jest naprawde sporo miejsc, co sobote naprzykład chłopaki z 200sx są pod elizówką i kręcą drifty wokoło rąda i po ślimaku, i tak można opowiadać bez końca....

Podobne wątki

  1. [Temat organizacyjny] Gorzów Wielkopolski - spot
    Utworzone przez bobryt w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-01-2009, 15:33
  2. [Temat organizacyjny] Spocik podkarpacie?
    Utworzone przez kubatron w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 26-10-2008, 23:27
  3. [Temat organizacyjny] Spotkanie przy grilu Śląsk
    Utworzone przez Gopcio w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-02-2008, 21:25
  4. [Temat organizacyjny] Zdjęcia z zlotu 09-10.09.2006.
    Utworzone przez siwy144 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-09-2006, 17:41
  5. [Temat organizacyjny] bydgoszcz ...
    Utworzone przez KUBAS w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-04-2006, 13:14

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory