Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: [145] Części blacharskie oraz przegub

  1. #1
    oran
    Gość

    Domyślnie [145] Części blacharskie oraz przegub

    No właśnie, musze kupić przedni lewy błotnik/nadkole - ale niestety nie ma za dużo ich, nie mówiąc o dobraniu pod kolor... Ale znalazłem, i teraz pytanie moje sie dopiero zaczyna, otóż jest on w alfie po lifcie, nie wiem którym (były chyba dwa?) ale ze zdjęcia widze, że ma nowy grill - czy takie nadkole będzie pasować do boxera (co jest równoznaczne z tym, że przed liftem wersji ), czy nie zmieniło się może miejsce mocowań lub przetłoczenie nie idzie jakoś niżej czy coś (hehe)?

    Jeszcze jedno pytanko - gdzie moge kupić sam mieszek na przegub? Bo mi strzela przy pełnym skręcie i może tam zawleczka spadła tylko albo pękła, ale w każdym bądź razie osłona przegubu kaput jest też - znalazłem przeguby na allegro, w intercarsie itp. Ale też chciałbym w razie czego sam mieszek dostać, bo może jakoś się naprawi ten przegub póki co. Jakiś link byłby mile widziany

  2. #2
    SYSUNIAdq
    Gość

    Domyślnie

    kolego wyslij mi zdjecie twojego blotnika to ci powiem czy mam taki czy nie bo mam pare rzeczy do alf

  3. #3
    oran
    Gość

    Domyślnie

    Wgniecione już było jak ją kupiłem, niezmiernie to denerwuje, tu na fotce jest to dość mało widoczne, ale na żywo rzuca się to w oczy strasznie :/

    Na dodatek miałem małego dzwona z płotem z miesiąc temu i drzwi lekko wgniecione mam i klape inną (kolor ten sam ale są parchy na niej i ogólnie łuszczy się lakier, na mojej starej tego nie było ). Ale tymi sprawami się zajme później po przegubie i nadkolu (czyli jak pójde w wakacje do jakiejś roboty dopiero )

    ps. Zależy mi na tym kolorze bo kasy mam malutko (właściwie nic nie mam w tej chwili ) i nie ma szans, żebym to pomalował...

    ps.2 Klepać tego nie chce bo odkształciła się góra i maska wyglada przez to z tej strony na niedomkniętą...





  4. #4
    SYSUNIAdq
    Gość

    Domyślnie

    nie wiem czy bedzie z tym kolorem ;/ ale poszukam i dam odp

  5. #5
    Robal
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał SYSUNIAdq
    nie wiem czy bedzie z tym kolorem ;/ ale poszukam i dam odp
    Witam. Również byłbym zainteresowany lewym błotnikiem do 145 (kolor alfa rosso).
    Posiadasz może takowy?

  6. #6
    SYSUNIAdq
    Gość

    Domyślnie

    jutro wieczorem bede wszystko wiedzial poniewaz wszystkie czesci sa u mojego kolegi a niestety nie bylo mnie w dmu dzis i nie mialem jak do niego podjechac

  7. #7
    oran
    Gość

    Domyślnie

    Ja odkopuje swój temat gdyż, ponowić chciałem pytanie - czy błotnik przedni jest taki sam w 145 i 146, oraz czy mocowania w wersji przed liftem i po, nie różnią się czasem (w ogóle czy błotniki się różnią czymś?)?

Podobne wątki

  1. Części blacharskie 156
    Utworzone przez siwulec82 w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-2013, 17:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory