Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Temat: Chińskie radio DVD

  1. #1
    tomkap
    Gość

    Domyślnie Chińskie radio DVD

    http://www.naviheaven.pl/index.php?p4,zw4038
    Jako że nie dogrzebałem sie do tematy założyłem nowy.Kupiłem właśnie Powyższe radyjko. Używane z allegro za 550zł i jestem zadowolony narazie.Radio zaskoczyło mnie dzwiękiem bo raczej obawiałem się że będzie słabej jakośći. Wcześniej miałem Sony X-plod z mega basami a to ma jescze więcej basów oraz sopranów niz tamto markowe. Po rdio jezdziłem osobiście i całą drogę testowałem.Wyświetlacz jest dotykowy bardzo dobrej jakości, nie widać pikseli co też mnie zaskoczyło. TV oczywiście nie działa bez anteny.
    Radio za to mocno się grzeje co zauważyłem jak zabierałem je do domu by oczy nacieszyć w zaciszu domowym Grzeje sie od spodu aż parzy, a z tyłu radiator jest tylko lekko ciepły.No i jeszcze jedna wada: Jak na wyświetlacz pada słońce to nic na nim nie widać.Pasuje za to do alfy jak ulał, a gostek mi sprzedał bo kupił golfa a i tam wali drążkiem od zmiany biegów po radiu.W takiej cenia jak kupiłem polecam każdemu kto nie boi się że sie zepsuje.

  2. #2
    ViP Romeo Avatar Lesio
    Dołączył
    02 2007
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Subaru Forester XT, Mini Countryman CS
    Postów
    1,917

    Domyślnie

    Funkcji to ma od z......ania i jak jeszcze będzie działało bez zarzutu to było warto. A jak z jakością wykonania.?

  3. #3
    obserwator737
    Gość

    Domyślnie Re: Chińskie radio DVD

    Cytat Napisał tomkap
    Radio za to mocno się grzeje co zauważyłem jak zabierałem je do domu by oczy nacieszyć w zaciszu domowym Grzeje sie od spodu aż parzy, a z tyłu radiator jest tylko lekko ciepły.No i jeszcze jedna wada: Jak na wyświetlacz pada słońce to nic na nim nie widać.
    fajne radio , opis bardzo mi się podoba

    ...no i tyle tych basów i sopranów - to rzeczywiście zaleta

  4. #4
    adasco
    Gość

    Domyślnie Re: Chińskie radio DVD

    Cytat Napisał obserwator737
    Cytat Napisał tomkap
    Radio za to mocno się grzeje co zauważyłem jak zabierałem je do domu by oczy nacieszyć w zaciszu domowym Grzeje sie od spodu aż parzy, a z tyłu radiator jest tylko lekko ciepły.No i jeszcze jedna wada: Jak na wyświetlacz pada słońce to nic na nim nie widać.
    fajne radio , opis bardzo mi się podoba

    ...no i tyle tych basów i sopranów - to rzeczywiście zaleta
    chlopie, tys nie widzial audiu w wehikule mej malzonki...
    oj, to to dopiero kaleczy! To, co pokazal kolega, to chinska ekstraklasa!
    A swoja droga - to mozliwosci rzeczywiscie ma szerokie i ciekawi mnie, jak gra?
    Moze skosni odrobili tym razem lekcje i zrobili cos porzadnie? Marcins, slyszales np. o firmie usher czy cayin? Tez chinskie, a gra na bardzo dobrym poziomie... moze i w car audiu pojawi sie producent na miare chinskiego hi-endu?

  5. #5
    tomkap
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lesio
    Funkcji to ma od z......ania i jak jeszcze będzie działało bez zarzutu to było warto. A jak z jakością wykonania.?
    Jakość chyba najlepsza nie jest i widac że to chiński produkt tak jak poznac można chiinskie skutery.Sam panel lśni. Plastik lakierowany błyszczącą farbą, którą można paznokciem zeskrabać na co teraz zwróciłem uwagę.Nie wiedziałem jak zdjąć panel mimo że przycisk jest i musiałem dzwonic do poprzedniego właściciela.Trzeba poprostu dobrze nadusić, a ja se bałem że coś połamię. Raz wcisnąłem ten przycisk to nie wyskoczył.Po kilku razach jednak nabrałem wprawy i jest dobrze.
    Myślę że jeśli chodzi o dzwięk i jakość obrazu to to jest bardzo dobre, zaś jakość wykonania nie za bardzo.Nowego bym nie kupił ale używane napewno warto jeśli ktoś chce żeby zamaist mp3 dla bajeru leciały sobie teledyski. Ja kupiłem z myśla o małym dziecku. Zamierzam dokupic jeszcze monitor na zagłówek i chyba trzeba będzie szyby przyciemnić.
    Wykorzystam pewnie jeszcze zestaw głośnomowiący i dokupię kamerę cofania o ile radyjko będzi dobrze się sprawować, bo nie ufam takim produktom.

  6. #6
    obserwator737
    Gość

    Domyślnie Re: Chińskie radio DVD

    Cytat Napisał adasco
    Moze skosni odrobili tym razem lekcje i zrobili cos porzadnie? Marcins, slyszales np. o firmie usher czy cayin? Tez chinskie, a gra na bardzo dobrym poziomie... moze i w car audiu pojawi sie producent na miare chinskiego hi-endu?
    póki co się nie pojawił

    dziwi mnie że są chętni do kupowania czegoś takiego za taką kasę... a dziwi mnie to dlatego że za 500 zł da się upolować prawdziwy high-end , coś co kosztowało w sklepie 4299zł i do dziś jest używane na zawodach car-audio przez ludzi ceniących jakość dźwięku ...takie coś:

    http://www.allegro.pl/item343865419_...nowy_7909.html
    http://www.allegro.pl/item343865419_...nowy_7909.html

    ...no ale ono ma pewnie mniej basów i sopranów ...i nie ma mp3 ...i filmu nie obejrzysz DD

    gdyby ktoś chciał dotknąc nieba w kwestii car audio - polecam to (uprzedzam tylko że cena jest kilkanaście tysięcy razy wyższa niż ta z aukcji - ale i tak okazyjna) :

    http://www.allegro.pl/item343545738_...let_nowy_.html

  7. #7
    tomkap
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał obserwator737
    dziwi mnie że są chętni do kupowania czegoś takiego za taką kasę... a dziwi mnie to dlatego że za 500 zł da się upolować prawdziwy high-end , coś co kosztowało w sklepie 4299zł i do dziś jest używane na zawodach car-audio przez ludzi ceniących jakość dźwięku ...takie coś:
    Może ty jesteś Dziwoląg, dlatego dziwisz się.Nie mart sie jednak za bardzo, bo każdego coś dziwi :mrgreen:

  8. #8
    obserwator737
    Gość

    Domyślnie

    myślę że masz rację... jestem "Dziwoląg" bo nigdy w życiu nie kupiłbym chińskiej tandety...

  9. #9
    AR_33
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał obserwator737
    myślę że masz rację... jestem "Dziwoląg" bo nigdy w życiu nie kupiłbym chińskiej tandety...
    Każy kupuje co lubi i na co go stać.

    Może ty jesteś Dziwoląg, dlatego dziwisz się.Nie mart sie jednak za bardzo, bo każdego coś dziwi
    tomkap, są pasjonaci dla których taki sprzęt jest profanacją, żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo do swojego zdania

  10. #10
    tomkap
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał obserwator737
    myślę że masz rację... jestem "Dziwoląg" bo nigdy w życiu nie kupiłbym chińskiej tandety...
    Zaryzykowałem bo nigdy chińskiej tandety nie miałem więc zobaczę co to warte. Tak jak pisałem dzwiek dla mnie jest lepszy niż z sony, które miałem i ponado dziecku bajkę w dalszej podróży mogę włączyć by się nie nudziło.Gdybym był zagorzałym audiofilem może kupłbym coś co proponowałeś.
    Radio do alfy kolorystycznie nie pasuje i jest raczej brzydkie:

Podobne wątki

  1. Chińskie opony 17 cali czy zabawa w używki
    Utworzone przez turtil w dziale 147
    Odpowiedzi: 73
    Ostatni post / autor: 08-11-2016, 18:30
  2. Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 05-04-2014, 07:27
  3. [146] Oryginalne radio. Radio zintegrowane ze schowkiem
    Utworzone przez Tomakt w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-09-2012, 21:56
  4. Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 10-04-2012, 16:13

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory