Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Temat: Ulotka

  1. #1
    ViP Znawca Avatar dareme89
    Dołączył
    02 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    166 '04 2.4 20V
    Postów
    1,770

    Domyślnie Ulotka

    Witam. Dzisiaj ktos mi wlozyl ulotke Alfaholicy za wycieraczke przy lo9 w Szczecinie na placu mariackim A wiec chce oznajmic ze juz jakis czas jestem na tym forum, po porstu ktos z was nie wiedzial ze ta Alfa to moj samochod ( czarna 146). A tak z ciekawosci ktory z was to zrobilm? Aha widzialem jeszcze dzisiaj bardzo aldna 164 chyba kolor ciemny zielony kolo 16 na Niepodleglosci. pozdrawiam

  2. #2
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    to musisz sobie zamowic ramke, albo naklejke, zebys znowu spamu nie dostal :mrgreen:

  3. #3
    marcin80
    Gość

    Domyślnie

    Nic dziwnego że nikt niezna twojej Belli jak sie nie pokazujesz na spotach, znajac zycie to i Kulce ktos wkoncu włoży ulotke bo tego auta praktycznie nikt nie widział. Pryjedz na spocik to wtedy sie zapytasz osobiście kto to

  4. #4
    Rosik
    Gość

    Domyślnie

    Hehehe jak widzicie nie próżnuję 8) 8) 8) Nicka masz na ulotce

  5. #5
    ViP Znawca Avatar dareme89
    Dołączył
    02 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    166 '04 2.4 20V
    Postów
    1,770

    Domyślnie

    Witam w takim razie Rosik teraz mature mam dlatego nie bylo mnie ostatnio, jak bylo spotkanie na krematorium. Po maturze mysle ze spokojnie bede wpadal na spotkania Ramek nie bede zamawial bo tablice mam bezposrendio do zderzaka przeykrecone. A naklejke zamowie

  6. #6
    Kulka
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcin80
    znajac zycie to i Kulce ktos wkoncu włoży ulotke bo tego auta praktycznie nikt nie widział.
    Jak to prawie nikt ??? Przecież Ty je widziałeś :mrgreen: :!:

    A Rosik ma obiecane w innym temacie piwo tudzież sok marchwiowy, o ile uda Mu się namierzyć i zaulotkowac moją Alfę :wink:

  7. #7
    marcin80
    Gość

    Domyślnie

    Uważaj Kulka bo ja zaulotkuję twoje wozidełko - przyczaję sie przy ryneczku i jak tylko odejdziesz od Alfy ulotka wyląduje za wycieraczką a przy okazji przekręcę do Rosika i Kubasa to też przyjadą i zaznaczą swoją obecność przy Twoim wozidełku

  8. #8
    Kulka
    Gość

    Domyślnie

    Deputat na piwko należy się temu, czyj nick będzie na ulotce - i mam nadzieję, że nie będzie to SPP Szczecin

  9. #9
    marcin80
    Gość

    Domyślnie

    A jak będą trzy ulotki ????? albo więcej to co wtedy?? Będziesz musiala kupić skrzynkę piwa ale coś za coś.

  10. #10
    Rosik
    Gość

    Domyślnie

    Albo kilogram marchewek i sokowirówkę :wink:

Podobne wątki

  1. Ulotka od alfaholika ;)
    Utworzone przez Chips89 w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-11-2014, 15:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory