Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Prywatna pomoc?

  1. #1
    Awagandro
    Gość

    Domyślnie Prywatna pomoc?

    Witam, potrzebuje pomocy lub porady gdzie do warsztatu sie odac z moim problemem.
    Cos mi piszczy za kolami jak skrecam kierownica. Takie dziwne piski jakby uszczelki sie wycieraly czy co (nieznam sie)

    Dzis bede w centrum za 1h gdzies, moglbym podjechac i sie umowic ?

  2. #2
    lukaswisniewski
    Gość

    Domyślnie

    witaj

    zobacz tam:
    TOM-CAR & PEM
    Warsztat mieści się przy:
    ul. Z.Chmielewskiego 23 70-023 Szczecin
    tam sie na alfach znają

    pozdrawiam

  3. #3
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    ja raczej nie bo za daleko mam ...
    ja moge Ci polecic warsztat wsumie to serwis fiata i alfa romeo, nie pamiętam dokładnie gdzie to jest ale jakbys leciał od strony ronda na Ku Słoncu w strone Makro na Południowej to na pierwszych swiatłach na Europejskiej skręcasz w prawo i jakies 100metrów po prawej masz ten serwis.. ja tam zawsze robiłem i naprawde są fachowi..

    Pozdarawiam

  4. #4
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    javascript:em('lukaswisniewski, ') hmm ja bym ich okurat nie polecał zbytnio ;//
    dlaczego wiem dobrze i co niektórzy też wiedzą..ale może okurat ja miałem takiego pecha ze długo trzymali mi auto na warsztacie bo nie potrafili dojsc do usterki albo zamiast odkręcic sruby aby muc zdemontowac próg to go wyrwali... :?

  5. #5
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Cytat Napisał Awagandro
    Cos mi piszczy za kolami jak skrecam kierownica. Takie dziwne piski jakby uszczelki sie wycieraly czy co (nieznam sie)
    Jak podczas stania w miejscu to nie musisz szukac serwisu specjalizujacego sie w Alfach. Wystarczy mechanik (przez normalne M, a nie jakis typ ktory na wszystko wola uszczelka pod glowica do wymiany), to bedzie wina albo ukladu wspomagania albo samego paska klinowego. Dla mechanika, ktory wie jak dzialaja te uklady - a w wielkiej filozofii tam nie ma- to nie powinnien byc zaden problem stwierdzic. Gorzej juz z wymiana, bo mechanik ktory czesto to robil rozkreci to szybciej, jesli bedzie potrzeba. I teoretycznie policzy mniej, bo szybciej to zrobi...

Podobne wątki

  1. Bella z ogłoszenia: Alfa 159 pakiet TI zadbana os.prywatna
    Utworzone przez CoolPhone w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 18-10-2014, 10:01
  2. Pomoc przy kupnie auta Alfa 147 - Zapłacę za pomoc - Rzeszów
    Utworzone przez MarekR w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-07-2014, 07:27
  3. POMOC, 156, 2.4 jtd, praca silnika, POMOC
    Utworzone przez Gwynbleidd w dziale 156
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 25-06-2012, 23:50

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory