Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 50

Temat: Alfy Romeo polecane przez Alfaholicy.net

  1. #1
    ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC
    Postów
    1,221

    Domyślnie Alfy Romeo polecane przez Alfaholicy.net

    Postanowiliśmy pomóc naszym zasłuzonym użytkownikom tworząc nowy temat z ogłoszeniami aut, które są znane na naszym forum, by w prostszy sposób trafiły do rąk nowych właścicieli.

    Cały regulamin znajdziecie w Bazarze pod tym linkiem:
    http://www.forum.alfaholicy.org/topi...609.htm#103187

    A na wszelkie pytania odpowiemy właśnie w tym temacie. Przy okazji możecie się wypowiedzieć jak wam się podoba ten pomysł.

    Czekam na pierwsze ogłoszenia!
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

    2002 Opel Zafira OPC


    1999 Volvo V70

  2. #2
    tomkap
    Gość

    Domyślnie

    Pomysł bardzo przedni. Bo skąd najlepsze samochody jak nie od Alfacholików.Poza tym wszelkie dolegliwości udokumentowane na forum.Osobiście gdybym szukał drugiego samochodu to właśnie w pierwszej kolejności z takiej rubryki.

  3. #3
    Przemek K
    Gość

    Domyślnie

    Pomysł fajny, ale w wymaganiach widzę, że trzeba mieć minimum 100 postów, aby dodać ogłoszenie. Ja mam dużo poniżej, ale byłem na zlocie, przymierzam się do kolejnego, a postów mam mało, bo więcej czytam niż piszę. Niesprawiedliwość

  4. #4
    obserwator737
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobryt
    ZASADY DODAWANIA OGŁOSZEŃ W TYM TEMACIE

    - ogłoszenie może przysłać jedynie użytkownik forum Alfaholicy.net mający co najmniej 100 postów
    - auto musi być technicznie sprawne, bez wypadkowe


    moje GT nigdy tu się nie znajdzie , ktoś kilka dni temu wjechał jej w tył więc nie jest bezwypadkowa ...spoko , jak przyjdzie czas sprzeda się i bez forum Alfaholicy




    a tak serio to lepiej to jakoś doprecyzować bo auto po stłuczce i fachowej naprawie to nie
    to samo co po mocnym wypadku i naruszeniu konstrukcji

  5. #5
    mrutyś
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał obserwator737
    moje GT nigdy tu się nie znajdzie , ktoś kilka dni temu wjechał jej w tył więc nie jest bezwypadkowa ...spoko , jak przyjdzie czas sprzeda się i bez forum Alfaholicy
    Ale też zależy co jest wypadkiem, bo może tak jak obserwator napisał wyżej samochód, któremu wjechano w tył to nie samochód powypadkowy a raczej po kolizji.

  6. #6
    Paweł156
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał obserwator737
    moje GT nigdy tu się nie znajdzie , ktoś kilka dni temu wjechał jej w tył więc nie jest bezwypadkowa ...spoko , jak przyjdzie czas sprzeda się i bez forum Alfaholicy
    przykra sprawa
    pewnie sie sprzeda, bo auto masz dopieszczone na maksa z tego co sie czyta

  7. #7
    obserwator737
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paweł156
    pewnie sie sprzeda, bo auto masz dopieszczone na maksa z tego co sie czyta
    dziękuję , rzeczywiście tak mawiają :wink:

    ...a tak wracając do tematu to warto określić precyzyjnie co znaczy bezwypadkowy ...póki co nie sprzedaję , dobrze mi się nią jeździ (choć niektórzy twierdzą że za wolno itd - zapewniam że problem można mieć nawet stojąc w korku lub tocząc się - patrz foto wyżej) ...a i postów jakby mniej - proponuję abyście stosowali rozwiązanie indywidualnej decyzji osoby/osób uprawnionych czy zamieszczacie ogłoszenie czy też nie

  8. #8
    adasco
    Gość

    Domyślnie

    a ja bym proponowal polecac auta tylko i wylacznie obadane osobiscie, np na spotach, zlotach. Bo co z tego, ze ktoryz z nas napisze, ze ma na sprzedaz auto idealne? Na slowo? A tam akurat beda tarcze ze szrotu, silnik po rozrzadzie u pana henia i tak dalej.... A user po sprzedazy auta bedzie mial forum w d. i zwisnie mu to, ze np. dostanie bana czy sobie psy na nim powieszacie.

  9. #9
    Tiga
    Gość

    Domyślnie

    Świetny pomysł, na dniach będę mieć na sprzedaż Alfe Romeo 145 1.4 TS Junior w kolorze Alfarosso. Auto jest od rodowitej włoszki Paoli i jest w bardzo dobrym stanie :wink: Jednak wszystko w swoim czasie.

    Pozdrawiam Tiga

  10. #10
    Użytkownik Romeo Avatar alfasound_mania
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 155 1.8 8V;Alfa Romeo GT 1.9 JTD;Alfa Romeo 145 1.9 JTD
    Postów
    864

    Domyślnie

    Chce sprzedać swoją 155 autko miało wypadek ale gwarantuje Wam nie zabiera jej to wartości zderzak i maska były zmienione silniczek jest jak złoto , pozostaje zawiecha do wymiany jest już zjechana nie robie tego bo chce sprzedac tak jak jest lub zrobie ale wtedy cena będzie wyższa osobiście uważam że to kupujący powinien decydować czy chce autko czy nie a przynależność do alfoholików niech będzie gwarancją szczerości i obowiązkiem rzetelności dla sprzedającego . z niektóymi podpunktami się po prostu nie zgadzam
    Alfa Romeo 155 1.8 8v 1993r.
    Alfa Romeo 166 3.0 V6 2000r.
    Alfa Romeo 145 1.9 JTD 1999r.

Podobne wątki

  1. Kalisz - polecane serwisy Alfy
    Utworzone przez Bassotronic w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-05-2015, 21:13
  2. [159] Zakup Alfy od fimy na fakturę vat wykupioną przez nią po leasingu
    Utworzone przez maroz w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20-03-2015, 17:29
  3. [159] Przed zakupem Alfy przez laika
    Utworzone przez wlooodek w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-04-2013, 17:01
  4. [Brera] Czy 3.2 JTS jest opracowany przez Alfa Romeo?
    Utworzone przez Michele87ar w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 19-02-2011, 22:38

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory