Strona 1 z 78 123456789101151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 773

Temat: O L K U S Z !! to tu

  1. #1
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar drobiazdzek
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    KOL..../ SO.....
    Auto
    auto na ropa
    Postów
    359

    Exclamation OLKUSZ - miasto i powiat - robimy spota!!!

    może ktoś już ruszył ten temat ( nie dotarłem) ale proponuje abyśmy się tu bliżej poznali ku wzajemnej korzyści i radości.

    Ja jestem Tomasz, mieszkam i żyję w Olkuszu, niedawno nabyłem AR 166, no i chcialbym utrzymywać kontakty z ludźmi pozytywnie zakręconymi...

    Jeśli jest nas tu sporo, to może uda sie coś wspólnie zorganizować (spoty, grille itp.)
    Ostatnio edytowane przez drobiazdzek ; 18-08-2010 o 08:29

  2. #2
    lukih
    Gość

    Domyślnie

    Ja jestem z Olkusza, ale aktualnie mieszkam w Krakowie. Często jednak bywam w srebrnym grodzie. Granatowa 145 - jak zobaczysz mrugaj
    Puki co to zapraszam na spociki do krakowa. Daleko nie masz, a każdy kilometr w Twojej belli to napewno nie lada frajda Jeśli coś w Olkuszu wyklaruje to też chętnie zawitam na spotkanko.
    Pozdrawiam, Łukasz

  3. #3
    rocco
    Gość

    Domyślnie

    166 pozdrawia... z Olkusza
    dodatkowo 2 alfy 166 w KOL maja panowie Gaj.. z Auto Gaz Gajer,
    jeśli będziesz szukał jakiegos mechanika to mogę polecić ci Sławka, (obok basenu , za wiaduktem) tez jeździ tylko alfa
    Ostatnio edytowane przez rocco ; 24-01-2010 o 21:20

  4. #4
    lucas12053
    Gość

    Domyślnie

    Czesc Panowie
    Juz w olkuszu nie mieszkam od 6 lat ,ale tez daleko mnie nie wywiało bo pod sławków i w sumie prawie codzienie w olkusuz jestem
    także machać srebne AR 146 ;] i srebnej 156 kombi ;]
    można kiedyś sie spotkac i pogadac
    i dobrze wiedziec ze w okolicy sa jacys mechanicy znający sie na alfie , bo tak to zawsze jezdze do Katowic do warsztatu na ul. Chromika.

  5. #5
    lukih
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał lucas12053 Zobacz post
    i dobrze wiedziec ze w okolicy sa jacys mechanicy znający sie na alfie , bo tak to zawsze jezdze do Katowic do warsztatu na ul. Chromika.
    Ja także zdecydowanie polecam Sławka! Bezinteresownie pomógł mi uruchomić Alfinę po awarii. Naprawdę zna się na rzeczy!

  6. #6
    lucas12053
    Gość

    Domyślnie

    To Koledzy jak macie kontakt z tym Sławkiem to zapytajcie ile by wzioł za wymiane kołyski w AR 146 ;] , kołyska juz zakupiona ;] jak mrozy sie skoncza to bede sie przymierzał do przeszczepu

  7. #7
    lukih
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał lucas12053 Zobacz post
    To Koledzy jak macie kontakt z tym Sławkiem to zapytajcie ile by wzioł za wymiane kołyski w AR 146 ;] , kołyska juz zakupiona ;] jak mrozy sie skoncza to bede sie przymierzał do przeszczepu
    Wysyłam Ci na priva numer do niego

  8. #8
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar drobiazdzek
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    KOL..../ SO.....
    Auto
    auto na ropa
    Postów
    359

    Domyślnie

    Cytat Napisał rocco Zobacz post
    166 pozdrawia... z Olkusza
    dodatkowo 2 alfy 166 w KOL maja panowie Gaj.. z Auto Gaz Gajer,
    jeśli będziesz szukał jakiegos mechanika to mogę polecić ci Sławka, (obok basenu , za wiaduktem) tez jeździ tylko alfa
    znam wszystkich doskonale od lat, ale ciebie nie kojarze ( na razie ) i dzieki za info, może kiedyś umówimy się na video?

  9. #9
    lucas12053
    Gość

    Domyślnie

    ja Panów od Gazu znam z czasów gdy zakładałem u nich gaz w Astrze ;] nie powiem ...zadowolony byłem

    ale powiedziałem sobie ze Alfie tego nie zrobie i gazu nie bedzie widziec

  10. #10
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar drobiazdzek
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    KOL..../ SO.....
    Auto
    auto na ropa
    Postów
    359

    Domyślnie

    Witam ponownie, tyle pięknych BELLI jeździ po Olkuszu i okolicach. Nie chce mi się wierzyć, że tak mało nas jest na forum. Ponownie wszystkich zapraszam do przedstawienia się i zrobienia coś razem. Przecież każdy znajdzie chwilkę aby się poznać bliżej.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory