Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Elektryczna pompa paliwa 1.9 TD

  1. #1
    bajluk5
    Gość

    Domyślnie Elektryczna pompa paliwa 1.9 TD

    Witam. Posiadam Alfe 146 z silnikiem 1.9TD. Posiada ona elektryczna pompke paliwa w zbiorniku paliwa. Niestety po przekręceniu kluczyka nic nie slychac. We wtyczce od pompki rowniez brak zasilania. Podejrzewam przekażnik lecz nie wiem gdzie on sie znajduje. We wszystkie schematach jakie mam nie ma pompki w baku. Proszę o pomoc

  2. #2
    alfaromeo145
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał bajluk5 Zobacz post
    Witam. Posiadam Alfe 146 z silnikiem 1.9TD. Posiada ona elektryczna pompke paliwa w zbiorniku paliwa. Niestety po przekręceniu kluczyka nic nie slychac. We wtyczce od pompki rowniez brak zasilania. Podejrzewam przekażnik lecz nie wiem gdzie on sie znajduje. We wszystkie schematach jakie mam nie ma pompki w baku. Proszę o pomoc
    pompa paliwa jest załączana przez krótki moment w czasie grzania świec a po drugie przy minus 5-10 stopni ,,,tak więc daj jej spokój, ...pompa wtryskowa lukas???

  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar Dziaru
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    155 2,0TD / 155 2,0TS / 155 1,8TS 8V / 155 2,0 16V / 164 2,0 TS 8V
    Postów
    1,487

    Domyślnie

    Powiedz mi takie coś ? Samochód odpala czy nie ?

    Domniemywam że nie , zobacz czy masz sterowanie plusem na zawór przy pompie wtryskowej - ja miałem właśnie tak ze nie miałem sterowania i silnik kręcił ale nie odpalał ( okazało się ze to knefel pod siedzeniem kierowcy ) , ale to dopiero po czasie jak zmodyfikowałem instalacje .

  4. #4
    bajluk5
    Gość

    Domyślnie

    To jest pompa Bosh. Silnik odpala tylko ze po nocy przez chwile nie równo pracuje na ok 700 obr/min. Stąd podejrzenie na tą pompke elektryczna.

  5. #5
    bajluk5
    Gość

    Domyślnie

    A moze posiada ktos jakąs dokumentacje ze schematem ukladu zasilania z tą pompką elektryczna? W instrukcji ktorej posiadm nie ma tej pompki. A chciałbym sie upewnic czy z nią wszystko wporzadku i czy wogole dziala tak jak powinna.

  6. #6
    alfaromeo145
    Gość

    Domyślnie

    Poszukaj tematu przyśpieszacza zapłonu pompy wtryskowej dowiesz sie czemu i jak i po co to jest,,, a jak mało to pisz na priva,,




    Cytat Napisał bajluk5 Zobacz post
    to jest pompa bosh. Silnik odpala tylko ze po nocy przez chwile nie równo pracuje na ok 700 obr/min. Stąd podejrzenie na tą pompke elektryczna.

Podobne wątki

  1. Pompa paliwa
    Utworzone przez patryk0 w dziale 147
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-11-2011, 17:00
  2. [145] Pompa paliwa
    Utworzone przez monter w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 30-12-2008, 21:11
  3. Pompa paliwa ?
    Utworzone przez RAFAL26KRS w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 10-05-2007, 21:50

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory