Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: Zróbmy coś dla innych... czyli IMPREA CHARYTATYWNA

  1. #1
    BYKrak
    Gość

    Domyślnie Zróbmy coś dla innych... czyli IMPREA CHARYTATYWNA

    Witam!
    Dawno mnie tu nie było, ale chciałbym zobaczyć ile osób będzie chętnych i zdeklarowanych na wolontariat.

    Jestem byłym Sekretarzem Stowarzyszenia Miłośników Kolei w Krakowie i wraz z moimi dawnymi członkami robiliśmy różne imprezy.
    Chciałbym zorganizować tym razem imprezę charytatywną dla podopiecznych jednej z podkrakowskich fundacji. Urząd miasta da się przekonać do różnych rzeczy w KRAKOWIE i myślę, że patronat prezydenta też da się załatwić w miarę wcześnie zaczynając organizację. Wszystkimi pismami i sprawami organizacyjnymi dodatkowo organizując koncert, zajął bym się z ramienia fundacji, na której rzecz miałaby się odbyć impreza.

    Najważniejsze pytanie do was koledzy i koleżanki Krakowa okolic i wszystkich zainteresowanych.
    Czy weźmiecie udział w imprezie ze swoimi Alfusiami jeśli wszystko się uda zorganizować, bo jeśli uda się coś rozpocząć, będzie trzeba się zintegrować (trochę osób do pomocy) no i oczywiście pokazać swoje "dziewczynki", które mają być centrum zainteresowania podczas koncertu.

    Czekam na odpowiedzi tylko sensowne, żebym na wiosnę nie został na lodzie.

    Pozdrawiam. Rafał Gabrych

  2. #2
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał BYKrak Zobacz post
    Witam!
    Dawno mnie tu nie było, ale chciałbym zobaczyć ile osób będzie chętnych i zdeklarowanych na wolontariat.

    Jestem byłym Sekretarzem Stowarzyszenia Miłośników Kolei w Krakowie i wraz z moimi dawnymi członkami robiliśmy różne imprezy.
    Chciałbym zorganizować tym razem imprezę charytatywną dla podopiecznych jednej z podkrakowskich fundacji. Urząd miasta da się przekonać do różnych rzeczy w KRAKOWIE i myślę, że patronat prezydenta też da się załatwić w miarę wcześnie zaczynając organizację. Wszystkimi pismami i sprawami organizacyjnymi dodatkowo organizując koncert, zajął bym się z ramienia fundacji, na której rzecz miałaby się odbyć impreza.

    Najważniejsze pytanie do was koledzy i koleżanki Krakowa okolic i wszystkich zainteresowanych.
    Czy weźmiecie udział w imprezie ze swoimi Alfusiami jeśli wszystko się uda zorganizować, bo jeśli uda się coś rozpocząć, będzie trzeba się zintegrować (trochę osób do pomocy) no i oczywiście pokazać swoje "dziewczynki", które mają być centrum zainteresowania podczas koncertu.

    Czekam na odpowiedzi tylko sensowne, żebym na wiosnę nie został na lodzie.

    Pozdrawiam. Rafał Gabrych
    czyli tak:
    nie wiemy kto do czego da się przekonać - ale w sumie nam to może wisieć
    nie wiemy jaka fundacja - ale to też nie bardzo ważne skoro fundacja dobra
    nie wiemy na czym miałby polegać udział naszych aut - to już troszkę ważniejsze ( bo chyba nie jazdy próbne dla zainteresoanych na fotelu kierowcy ? )
    nie wiemy jaki +/- termin








  3. #3
    Użytkownik Znawca Avatar PiterR
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Wadowice/Kraków
    Auto
    Była - AR147..
    Postów
    1,399

    Domyślnie

    no właśnie - podaj więcej info
    Today we are living our future memories..

  4. #4
    Użytkownik Znawca Avatar wiedzmaak
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Zabrze
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD M-Jet 16V------------------------ Alfa Romeo 159 2.0 JTDm 170 km
    Postów
    1,735

    Domyślnie

    Jesli impreza dla potrzebujących jestem za!
    Ale jeżeli Ala miałaby za to cierpieć - to już gorzej

  5. #5
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar KwachuGSE
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Góra Siewierska (Śląsk)
    Auto
    Byla 156 1.8 TS, 166 2.5 V6 !,jest Golf IV 1.9 TDI 155 PS 327 Nm i BMW 7 e38.
    Postów
    304

    Domyślnie

    Cytat Napisał wiedzmaak Zobacz post
    Jesli impreza dla potrzebujących jestem za!
    Ale jeżeli Ala miałaby za to cierpieć - to już gorzej
    Dokladnie tak Jakies konkrety?? jak tylko mozemy pomoc potrzebujacym to pewnie ze tak!

  6. #6
    BYKrak
    Gość

    Domyślnie

    Byłem sekretarzem Stowarzyszenia Miłośników Kolei w Krakowie i motoryzacja to moja druga największa pasja. Wiem, że pukając do wielu drzwi firm związanych z branżą możemy liczyc na wsparcie bo nie raz chodziłem po urzędach i firmach prosić się o sprzęt, miejsce darmowe, patronaty itp.
    Ja to widzę tak. Mogę spróbować iść znowu do prezydenta Krakowa poprosić o patronat, mam wtyczkę w dzienniku polskim jak się uda i w rmf musiałbym odszukać starego znajomego. W radiu Kraków raz byłem zaproszony na audycję poranną też mogę popytac o patronat. Tak to wygląda z mediami, muszę znowu jak dawniej pochodzić i popytać. Co do miejsca imprezy, myślałem o parkingu od strony Łąk nowohuckich przy Nowohuckim Centrum Kultury i z nimi załatwić scenę na koncert który miałby przy tym także być. Co do gwiazd koncertu to myślę zespoły muzyczne NCKu, chór Cystersów i miałem kontakt z Jackiem Wójcickim i zespołem rockowym AKURAT. Mogę popisać do kilku artystów. To wszystko jest do załatwienia. Można zrobić też imprezę na placu kolejowym przy dworcu bo w PKP PLK mam więcej znajomości i osób, od których nie raz coś dostałem, znam też dyrektora z MPK Kraków.

    Ogólnie chciałbym żeby to było połączenie koncertu z pokazem samochodów więc pasuje odświeżyć Alfusie, żeby robiły wrażenie. Jakieś gadżety od salonów samochodowych można by załatwić i wystawę nowych aut, PZMot myślę też można w to wkręcić, można pojeździć samochodami po mieście pod sklepy i różne instytucję i pozbierać pieniadze do puszek jako wolontariusze. Można też pobawić się w koncert na terenie muzeum lotnictwa i wykorzystać pas startowy, ale nie wiem kto tam rządzi i na jakie warunki pójdą. Wiem , że dużo przedstawicieli różnych firm i instytucji pomaga w organizowaniu takich imprez w zamian za reklamę swojej firmy.

    Zacząłem tutaj pisać bo dopóki my się nei zorganizujemy najpierw sami to nic nie załatwię. Więc jeśli do czegoś miałoby dojść proszę o kontakt na gg 5196954 i jeśli zbierzemy się to zorganizujemy spotkanie organizacyjne na które będę już miał jakieś konkrety i może uda mi się wyciągnąć i porozmawiać juz wtedy z Panią prezes fundacji.
    FUNDACJA HIPOTERAPIA na rzecz rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych. KRS 0000043097. Mojej Matki znajoma jest prezeską i ma pod opieką około 80 dzieci i wiem ze jej trudno jako osobi emało medialnej zdobyć pieniądze dlatego proszę was też o 1 % z podatku dla dzieciaków.

    PODSUMOWUJĄC. ZORGANIZUJMY SIĘ I ZRÓBMY WOLONTARIAT, zbierzmy kasę dla dzieciaków!
    P.S. Organizowałem już kolejowy dzień dziecka i pociąg dla WOŚP. W kupie siła!

    ---------- Post added at 12:45 ---------- Previous post was at 07:29 ----------

    A kolega Bocian to bardzo pesymistyczny, myśli chyba że jedna osoba wszystko załatwi, a reszta przyjdzie na gotowe. Przykro mi ale tak się nie da, nie załatwię nic jeśli nie będę miał pewności, że będzie z kim pracować.

  7. #7
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał BYKrak Zobacz post

    A kolega Bocian to bardzo pesymistyczny, myśli chyba że jedna osoba wszystko załatwi, a reszta przyjdzie na gotowe. Przykro mi ale tak się nie da, nie załatwię nic jeśli nie będę miał pewności, że będzie z kim pracować.
    a gdzieś ty chłopie mój pesymizm wyczytał ???
    ja tylko napisałem czego nie wiemy

    nie oczekuj zainteresowania czymś ( - no właśnie czym ??? ) o czym nie napisałeś nic konkretnego
    ja tylko wypisałem czego nie wiemy i tyle
    kaj tam pesymizm ?

    odpowiedz na moje zapytania
    dopisz jak można ci pomóc
    i co jeszcze można

    a nie szukaj mojego pesymizmu ( którego u mnie jak zawsze prawie nie ma )








  8. #8
    BYKrak
    Gość

    Domyślnie

    Jak można pomóc? Może źle napisałem to nie pesymizm ale małe pójście na łatwizne. W tej chwili potrzebuje deklaracji do pomocy jak się zrobi ciepło, nie chcę pozałatwiać większości spraw, a potem dowiedzieć się że zostanę bez was bo każdy nagle nie będzie chętny albo coś mu się nagle odwidzi. Nie wiem co ty chcesz jeszcze wiedzieć. Po prostu nie rozumiem, zadaj jakieś konkretne pytanie może wtedy coś wymyślę.

    Przy takich imprezach dużo rzeczy wychodzi w praniu, teraz chce deklaracje że w ogóle mam z kim współpracować, ale konkretni ludzie potrzebni Ci co naprawdę chcą pomóc.
    Jak zbierzemy troszkę osób, proponuję spotkanie na żywo, poznanie się i dokładne obgadanie co robimy, omówienie kilka wariantów i zaczynanie działań w szybszym tempie.

    W tej chwili zacząłem pisać do zespołów muzycznych i będę chodził po domach kultury jakie znam i załatwiał jakieś miejsce tak jak wspominałem wcześniej. Teraz czekam na odzew od was.

    ---------- Post added at 21:15 ---------- Previous post was at 20:30 ----------

    Nie chce się kłócić jakby ktoś moje słowa źle odebrał, wole się łączyć w grupy i zrobić coś razem. Taka mała prośba.

  9. #9
    BYKrak
    Gość

    Domyślnie

    No i gdzie są Ci chętni z przed wczoraj?? Ja imprezę i tak zorganizuję tylko najwyżej w innym wydaniu, nadal czekam na was koledzy i koleżanki

  10. #10
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar KwachuGSE
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Góra Siewierska (Śląsk)
    Auto
    Byla 156 1.8 TS, 166 2.5 V6 !,jest Golf IV 1.9 TDI 155 PS 327 Nm i BMW 7 e38.
    Postów
    304

    Domyślnie

    Ja jestem na 1000% !! jak jest okazja to trzeba pomagac chorym dzieciakom ! No Panie, Panowie zbierac sie ! Sam jest Honorowym dawca krwi i wiem ze pomoc zawsze jest potrzebna. A ze jestesmy na tym forum to trzeba sie zebrac .Alfaholicy to duzy klub i musimy sie zebrac. Pozdrawiam.
    "Osoby które potrzebują czterech kółek i przymocowanego do nich fotela kupują sobie BMW albo Vectrę, ale Ci którzy są świadomi, Ci którym zależy, Ci którzy chcą by układ kierowniczy mówił, a silnik zanosił się rykiem - Ci kupują Alfy" - J. Clarkson


Podobne wątki

  1. 11.06.14 Impreza charytatywna
    Utworzone przez siewcu w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-06-2014, 13:12
  2. [156] Wielu z nas to ma więc zróbmy to
    Utworzone przez kasbak w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-01-2009, 20:25

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory