Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: gdzie jest kulka

  1. #1
    pikero
    Gość

    Domyślnie gdzie jest kulka

    uwaga kto kolwiek widział kto kolwiek wie ... gdzie jest KULKA zaginęła ... a może to ktoś z was się pod nią podszywał z drugiego kompa i już mu się znudziło... rosik przyznaj się to byłeś ty ... odkryłem to dziś będąc u ciebie w domu widziałem sukienki i buty na obcasie w twojej garderobie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  2. #2
    Rosik
    Gość

    Domyślnie

    to nie dla mnie! to dla Alfy :mrgreen:
    A Kulka gdzieś się skuliła i nie daje znaku życia ;//
    Marcin, Ty jej po sąsiedzku nie widziałeś?

  3. #3
    Użytkownik Embrion Avatar Mario 145
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Alfa Romeo 145 1.4 TS
    Postów
    11

    Domyślnie

    A ja powiem tyle: Kulka wyjechała ale wróci tylko nie wiadomo czy będzie o tym fakcie chciała poinformować wszystkich.
    P :roll: zdr
    z Włoch

  4. #4
    marcin80
    Gość

    Domyślnie

    A jak wruci to pewnie nas zdradzi z jakimś szmelcwagenem a co gorsza może i z kupą niemieckiego złomu zwaną dalej szmecedesem 8)
    A tak wogóle to co Kulka puścila focha że nawet się nie pochwaliła że wyjeżdza :?:
    A może pojechała na wakacje i żeby nie brać takiej nieokrzesanej zgrai jak my zrobiła to po cichaczu

  5. #5
    Rosik
    Gość

    Domyślnie

    Kulka z niemcem? NEVER!!!! :mrgreen:
    Kulko wracaj szybko, miejsce na spocie jak zawsze czeka!

  6. #6
    Kulka
    Gość

    Domyślnie

    <komputerowiec> Już piszę :mrgreen:
    Wielki mi Panowie zrobiliście surprise tym tematem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    Samo mi się śmiało, kiedy zobaczyłam dywagacje na temat mojej nieobecności :mrgreen: Mario145 ma rację - byłam wyjechana - służbowo, potem prywatnie - a teraz jestem wrócona wielkomiejskiej szarzyźnie i roboczemu kieratowi : Ale nic to, dla mnie niedługo zaczyna się czas długiej laby, więc jakoś się przemęczę .
    Marcinowi80 należy się łomot <patykiem> za te szmelcedesy. I za focha też :mrgreen: Kiedy będę wybierała się na wakacje, puszczę mu na priv zapytanie o zezwolenie :wink: :mrgreen:
    Pikero - wielkie dzięki za temat :wink: - to znak, że nie cały człowiek umrze, a nawet jeśli, to przynajmniej będą go szukać , a Rosikowi za wiarę w człowieka i Alfę (no i za te sukienki i obcasy, które ma dla swojej w szafie :mrgreen: )
    Teraz się już chyba nie wymigam od spota - szybko zabieram się więc za sklejenie przedniego zderzaka, który udało mi się urwać na szczecińskim krawężniku
    Pozdrawiam wszystkich 8)

Podobne wątki

  1. Gdzie co jest?
    Utworzone przez Ayrton91 w dziale 147
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 23-08-2015, 08:17
  2. Gdzie jest ?
    Utworzone przez mateos22 w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-03-2014, 11:21
  3. Dziwna kulka w zbiorniku, kuleczka na szczęście ?
    Utworzone przez Ozzzi w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-04-2013, 14:49
  4. Gdzie jest wyłącznik ESP?
    Utworzone przez Piots w dziale 147
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 13-11-2010, 23:02
  5. Gdzie jest 75?
    Utworzone przez alfacholik92 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 19-03-2009, 18:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory