Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: AR GT 3.2 - czy fabryczne spręzyny są w tym modelu krotsze niż w pozostałych GT?

  1. #1
    2_D
    Gość

    Domyślnie AR GT 3.2 - czy fabryczne spręzyny są w tym modelu krotsze niż w pozostałych GT?

    Pytam ponieważ zmieniłem amortyzatory na bilstein B6 i zostawiłem fabryczne sprężyny gdyż
    Bilstein wg przedstawiciela nie oferuje w zestawie spreżyn do amortyzatorów B6 do GT V6...
    Chciałbym nowe sprężyny. Nie chce obniżać czy jeszcze bardziej utwardzać zawieszenia.
    Pzdr

  2. #2
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    BMW E61 545i żony, E61 530xD do orania pola :)
    Postów
    3,191

    Domyślnie

    Tak są, wersja GT V6 ma zawieszenie przeszczepione z wersji 156 GTA. Tak przy okazji do tego zawieszenia powinieneś mieć B8 włożone.
    10.2008-16.11.2012r. 156 3,0 V6 24V Q2 278KM@312Nm - pozostały piękne wspomnienia

    Porting głowic, budowa silników do motorsportu, budowa układów wydechowych, kolektorów ssących ITB, indywidualnych części do motorsportu

    Zapraszam => https://www.facebook.com/Ku%C5%9Bmie...37265/?fref=ts

  3. #3
    2_D
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał GrzesiekK. Zobacz post
    Tak są, wersja GT V6 ma zawieszenie przeszczepione z wersji 156 GTA. Tak przy okazji do tego zawieszenia powinieneś mieć B8 włożone.
    A czy mógłbys rozwinąć temat...? tzn Jakiej długości są w 156 GTA? czy patrząc np tutaj http://www.rallyshop.v10.pl/sprezyny...o,gt,p743.html gdzie jest napisane, że te Eibach są 25/20 to znaczy ze są obnizone jeszcze w stosunku do tego co jest w standardzie w GT V6?
    Orientujesz się gdzie kupię standardowe sprężyny tzn takie jakie są przewidziane do mojego auta?

    Oraz dlaczego powinienem mieć B8 zamiast B6 ? Na B6 jeździ się świetnie... Twardo ale wciąż do zaakceptowania przez moje 4 litery i kręgosłup. Właściwości jezdne - biorąc poprawkę na moje umiejętności kierowcy - także OK

  4. #4
    2_D
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał GrzesiekK. Zobacz post
    Tak przy okazji do tego zawieszenia powinieneś mieć B8 włożone.
    Śmieszne... stwierdzasz coś autorytatywnie, a jak proszę o rozwiniecie tematu to nie potrafisz odpowiedzieć

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Qki
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Zamość, Lublin
    Auto
    AR 156 2.4 JTD 20V
    Postów
    974

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2_D Zobacz post
    A czy mógłbys rozwinąć temat...? tzn Jakiej długości są w 156 GTA? czy patrząc np tutaj http://www.rallyshop.v10.pl/sprezyny...o,gt,p743.html gdzie jest napisane, że te Eibach są 25/20 to znaczy ze są obnizone jeszcze w stosunku do tego co jest w standardzie w GT V6?
    Orientujesz się gdzie kupię standardowe sprężyny tzn takie jakie są przewidziane do mojego auta?

    Oraz dlaczego powinienem mieć B8 zamiast B6 ? Na B6 jeździ się świetnie... Twardo ale wciąż do zaakceptowania przez moje 4 litery i kręgosłup. Właściwości jezdne - biorąc poprawkę na moje umiejętności kierowcy - także OK
    B6 i B8 to ta sama twardość, różnica w wysokości.
    B6 do -30 mm, B8 do mniej niż -30 mm.


  6. #6
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    BMW E61 545i żony, E61 530xD do orania pola :)
    Postów
    3,191

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2_D Zobacz post
    Śmieszne... stwierdzasz coś autorytatywnie, a jak proszę o rozwiniecie tematu to nie potrafisz odpowiedzieć
    A żeś qrwa zabłysnął, uważasz że nie mam co robić z życiu tylko siedzieć i odpisywać na każdy post na forum na zawołanie, bo jaśnie wielmożny waść pan priv napisał?
    10.2008-16.11.2012r. 156 3,0 V6 24V Q2 278KM@312Nm - pozostały piękne wspomnienia

    Porting głowic, budowa silników do motorsportu, budowa układów wydechowych, kolektorów ssących ITB, indywidualnych części do motorsportu

    Zapraszam => https://www.facebook.com/Ku%C5%9Bmie...37265/?fref=ts

  7. #7
    2_D
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał GrzesiekK. Zobacz post
    A żeś qrwa zabłysnął, uważasz że nie mam co robić z życiu tylko siedzieć i odpisywać na każdy post na forum na zawołanie, bo jaśnie wielmożny waść pan priv napisał?
    Wesołych Świąt Wielkanocnych ziomeczku.
    Pzdr

Podobne wątki

  1. Wykladzina od modelu sprzed fl do modelu po fl??
    Utworzone przez Wielki Q w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 03-03-2011, 17:07
  2. [Relacja] Wyniki pozostałych konkurencji 08.2009
    Utworzone przez AR_33 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16-09-2009, 19:12
  3. Wyniki pozostałych konkurencji
    Utworzone przez AR_33 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 14-09-2008, 15:50

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory