Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Temat: Gdzie przed zakupem alfy udać się w Łodzi?

  1. #1
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    jest: 159 sw 1.9 jtdm 8v by TTC ( 170ps@ 358NM ) HIGH, były: 156 SW V6, 156 SW 2.0 TS
    Postów
    236

    Domyślnie Gdzie przed zakupem alfy udać się w Łodzi?

    Witam,

    w przyszłą sobotę, tj. 14 kwietnia na 12 w południe jadę do Łodzi po samochód (156 v6). Jestem już umówiony ze sprzedającym, mam świadomość niektórych bolączek auta, które mam zamiar zakupić ( choćby niemal całościowo nowy lakier w skutek otarć - ale to mnie nie przeraża jeśli zrobiono go dobrze- wolę taki niż po dużym dzwonie ). Sprzedawca pozwolił mi auto sobie sprawdzić gdziekolwiek chcę, podłączyć pod kompa itd.

    No i właśnie... gdzie w Łodzi można dobrze sprawdzić przed zakupem alfę? Jadę po nią z Krakowa i mam zamiar powrócić tym autem do siebie. Komputer akurat problemem nie jest, bo będę miał ze sobą i jakieś wyznanie też mam by wszystko poprzez niego sobie posprawdzać. Miernik porządny też miał będę (niby auto malowane, ale chcę wiedzieć czy np. kielichy nie mają szpachli czy coś). Historię ASO we wtorek odbieram od znajomego. Chodzi zatem o oglądnięcie podwozia, jego stanu, luzów zawieszenia itd... Wiem, że pakiet startowy do auta jest na poziomie 2 tysięcy ale jeśli nie okaże się np. zardzewiałe czy też przekoszone a skrzynia i silnik będą ok to go wezmę.

    Słucham zatem porad

  2. #2
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    piotrkow
    Auto
    CharlesNapOB
    Postów
    23

    Domyślnie Porada:)

    Cytat Napisał Sudi Zobacz post
    Witam,

    w przyszłą sobotę, tj. 14 kwietnia na 12 w południe jadę do Łodzi po samochód (156 v6). Jestem już umówiony ze sprzedającym, mam świadomość niektórych bolączek auta, które mam zamiar zakupić ( choćby niemal całościowo nowy lakier w skutek otarć - ale to mnie nie przeraża jeśli zrobiono go dobrze- wolę taki niż po dużym dzwonie ). Sprzedawca pozwolił mi auto sobie sprawdzić gdziekolwiek chcę, podłączyć pod kompa itd.

    No i właśnie... gdzie w Łodzi można dobrze sprawdzić przed zakupem alfę? Jadę po nią z Krakowa i mam zamiar powrócić tym autem do siebie. Komputer akurat problemem nie jest, bo będę miał ze sobą i jakieś wyznanie też mam by wszystko poprzez niego sobie posprawdzać. Miernik porządny też miał będę (niby auto malowane, ale chcę wiedzieć czy np. kielichy nie mają szpachli czy coś). Historię ASO we wtorek odbieram od znajomego. Chodzi zatem o oglądnięcie podwozia, jego stanu, luzów zawieszenia itd... Wiem, że pakiet startowy do auta jest na poziomie 2 tysięcy ale jeśli nie okaże się np. zardzewiałe czy też przekoszone a skrzynia i silnik będą ok to go wezmę.

    Słucham zatem porad
    Witam,wprawdzie nigdy jeszcze tam nie byłem bo nie miałem potrzeby ale sporo czytałem i to dobrych rzeczy o tmin.pl ale chyba trzeba się z nimi wcześniej umówić ,ja moją kupowałem też w łodzi ale miałem prywatnego fachowca. Powodzenia w zakupie.

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Szczepan
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Łódź, Polska
    Auto
    była: Alfa Romeo 147 jest: BMW 740i
    Postów
    975

    Domyślnie

    Tylko TMIN.PL... Lepszych fachowców od Alfy w Łodzi nie ma
    I fakt... zapisy są na tydzień do przodu


    Moje maleństwo - kliknij na zdjęcie!

    Pomogłem? - kliknij PODZIĘKUJ ZA POST!

  4. #4
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    jest: 159 sw 1.9 jtdm 8v by TTC ( 170ps@ 358NM ) HIGH, były: 156 SW V6, 156 SW 2.0 TS
    Postów
    236

    Domyślnie

    Dzięki Mam nadzieję, ze jak się skontaktuje z nimi we wtorek to w sobotę ogarną sprawę. Nieco się jedynie martwię, gdyż prawdopodobnie znajomy, którym miałem jechać mi odpadnie i będę zdany na PKP, lecz może się nie pogubię w tym mieście jakoś strasznie.

    Dzięki i wesołego!

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Skierniewice
    Auto
    Była Alfa Romeo 156 2.5 V6 2000r., jest Giulietta QV, jest Stelvio 280 KM
    Postów
    360

    Domyślnie

    Mozesz jeszcze podjechac do Alfa Team http://www.alfateam.pl/

  6. #6
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Jak chcesz podjechać na bruzdową to jest na wylocie z Łodzi. Jak już dotrzesz do końca asfaltu to jedziesz jeszcze dalej i w prawo
    Chłopaki teraz zajmują się autami wszelkiej maści i chyba coraz mniej skupiają się na fachowej robocie ale ogólnie na rzeczy znają się myślę całkiem dobrze.

  7. #7
    Użytkownik Romeo Avatar Mandziel
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Zgierz
    Auto
    147 & 166
    Postów
    658

    Domyślnie

    Polecam http://www.alfateam.pl/ miło i profesjonalnie.

  8. #8
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    jest: 159 sw 1.9 jtdm 8v by TTC ( 170ps@ 358NM ) HIGH, były: 156 SW V6, 156 SW 2.0 TS
    Postów
    236

    Domyślnie

    Dzięki wszystkim! Bilety na pkp już zarezerwowane (w jedną stronę), mam nadzieję, że w sobotę wrócę nowym nabytkiem. Jeśli nie będzie przekoszone i technicznie będzie ok w najważniejszych kwestiach, to go wezmę, gdyż drobne niedomagania mogę ogarnąć... a wolę takie niż pseudo igłę

  9. #9
    ViP Romeo
    Dołączył
    06 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 75 2.0 TS 148KM, 1988r, Talbot Matra Rancho, 125p '71, 126p '85 Łada 2103
    Postów
    2,996

    Domyślnie

    szkdoa zenikt Ci nie powiedział ze TMiN w sobote nie pracuja....
    ProMoto-Expert Sklep z częściami do aut 502709007 zapraszam

    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo...naukowego.html

    Sprzedam AR 33, 1.7 92 MKIII kontakt priv

  10. #10
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    jest: 159 sw 1.9 jtdm 8v by TTC ( 170ps@ 358NM ) HIGH, były: 156 SW V6, 156 SW 2.0 TS
    Postów
    236

    Domyślnie

    Amigas- to już sam zdążyłem ustalić ale liczą się chęci Najwyżej skończę w Alfa Teamie lub na zwykłej diagnostyce, byle oglądnąć podwozie. Jadę z dwoma fanami BMW, więc krytyki nie będzie brakowało przy zakupie... ale to bardzo dobrze, bo pewnie znacznie szybciej wytkną wszystko co jest ponad program niż ja, nieco ucieszony, że znalazłem auto jakiego szukałem- choć staram się jak mogę patrzeć na siłę najchłodniej jak umiem na sprawę.

Podobne wątki

  1. Gdzie sprawdzic samochod przed zakupem w Zamosciu
    Utworzone przez Rafalko w dziale Lubuskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-12-2015, 14:38
  2. Gdzie sprawdzić auto przed zakupem w OLKUSZU
    Utworzone przez Dusior w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-09-2013, 08:11
  3. Gdzie sprawdzić w Krakowie auto przed zakupem?
    Utworzone przez mateuszoj w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-08-2012, 21:00
  4. Częstochowa - gdzie sprawdzić auto przed zakupem
    Utworzone przez piotreg w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-09-2010, 22:41
  5. [Wrocław] Gdzie na przegląd przed zakupem?
    Utworzone przez slip83 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 31-03-2009, 09:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory