Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: [156] carbon, carbon i jeszcze raz carbon

  1. #1
    mrutyś
    Gość

    Domyślnie [156] carbon, carbon i jeszcze raz carbon

    Jako że mam AR 156 sport pack i środek jest z niby carbonu wpadłem na pomysł aby zrobic AR trochę na bardziej agresywnie
    myślałem długo i wymyśliłem ze może by maskę z carbonu zapodać. Tylko nie bardzo wiem jak :roll: :roll: :roll:
    myślałem o jakiejś okleinie w profesjonalnej firmie albo malowaniu. ale interesuje mnie taki efekt jak poniżej na focie. Może ktoś wie gdzie i jakim kosztem można by było takie coś zrobić. I jakie jest wasze zdanie na ten temat w ogóle... nie wiem czy to nie trąciło by trochę takim agrotuningiem, ale pomysł dojrzewa i może coś z niego wyjdzie

  2. #2
    siwy144
    Gość

    Domyślnie

    jak masz dawać naklejki to lepiej zostaw ja Rozumiem jak byś robił maske z carbonu by obniżyć mase pojazdu ale nakleja to tak nie bardzo

  3. #3
    Paweł156
    Gość

    Domyślnie

    jak juz robic to nie imitacje tylko oryginał, Robak chyba chciał tez kiedys kupic taką maske al koszty był ponad 3000zł z tego co pamietam.
    Jesli jednak bardzo byś chciał miec maske a'la carbon najprościej bedzie ją wykleić folią, tylko nie byle jaką, zeby Ci potem lakier nie zszedł przy demontażu tylko markową folią Avery, 3m, mactac, oce WYLEWANĄ i musi to zrobić ktoś kto potrafi wyklejać folie wylewaną inaczej bedziesz miał spartoloną robote. Wiem bo mam z tym do czynienia na codzień, gdybys potrzebował pomocy daj znac.

  4. #4
    ViP Romeo Avatar robak#21
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Chorzów
    Auto
    coś tam wrzeszczy...
    Postów
    881

    Domyślnie

    Witam tak dokładnie cena troche mnie zbiła i zaprzestałem ,ale mam nowe namiary 8) i duzo taniej kontakt dzieki B.pawełek

    "Witam,

    Oferta na maskę Alfa Romeo 156 (148cm x 112cm):

    całkowiecie z włókna węglowego: 1 850zł
    włókno węglowe (zewnętrzna warstwa) + włókno szklane: 1 150zł
    włókno szklane (podstawowy kolor): 850zł

    W załączniku przesyłam zdjęcia naszych niektórych produktów. Boczki z włókna węglowego do rajdowej Hondy civic Type R i maska Renault Clio z włókna szklanego.

    Czy potrzebujesz coś jeszcze z włókna?"


    GTL Compozits
    e-mail: gtlcompozits@o2.pl
    tel: 606 26 23 31
    gg: 10631982

    taniej nie znalazłem :?

    :arrow:

    Pozdrawiam
    [*]


  5. #5
    mrutyś
    Gość

    Domyślnie

    Adam to chyba nie jest wygurowana cena. Ale jak oni to robią na ta metalowa kładą takie coś czy wymieniają całą maskę na nową.
    Bo jak na tą metalową klapę oryginalną to kleją, czarują, modlą się nad tym to dla mnie bez różnicy byle by ładnie wyglądało i po myciu oczywiście ręcznym nie wyglądało jak odpust tzn wyblakłe...

    a może jak byśmy tak razem się wybrali tam to by taniej policzyli

  6. #6
    ViP Romeo Avatar robak#21
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Chorzów
    Auto
    coś tam wrzeszczy...
    Postów
    881

    Domyślnie

    Cytat Napisał mrutyna
    Adam to chyba nie jest wygurowana cena. Ale jak oni to robią na ta metalowa kładą takie coś czy wymieniają całą maskę na nową.
    Bo jak na tą metalową klapę oryginalną to kleją, czarują, modlą się nad tym to dla mnie bez różnicy byle by ładnie wyglądało i po myciu oczywiście ręcznym nie wyglądało jak odpust tzn wyblakłe...

    a może jak byśmy tak razem się wybrali tam to by taniej policzyli
    tak tak mysle za cena jak najbardziej ok tamta cena była zaporowa to bodaj bylo AGT jak sie nie myle nie pamietam ,ale tu nie dzwonilem i nie wiem jak dokładnie to robia najlepiej zadzwon ,dodam jeszcze te pozostale 2 fotki moze ci to pomoże mniej wiecej jak to wyglada mozesz sie zapytac jak to wyglada przy wiekszej ilosci wiem ze b.pawelek tez cos chcial

    :arrow:
    maska z włókna szklanego

    :arrow:
    boczki z włókna węglowego


    Pozdrawiam
    [*]


Podobne wątki

  1. [156] carbon w 156
    Utworzone przez Pio84 w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 163
    Ostatni post / autor: 31-07-2015, 16:51
  2. [159] Ala 159 carbon pakiet
    Utworzone przez Alfalover w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 09-04-2013, 19:03
  3. [145] okleina carbon
    Utworzone przez tomkolp w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-03-2010, 16:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory