Witam, co powiecie o tym egzemplarzu


http://otomoto.pl/alfa-romeo-147-now...C24801518.html

Ogladalem ja wczoraj, przejechalem sie. Nie ma stukow na dziurach slnik pracuje rowno itd. Sprzedajacy ma papiery na wymiane filtrow, oleju, rozrzadu jeszcze z Austrii z podaniem przebiegu przy wymianach poszczegolnych podzespolow, wiec ten przebieg na 99% wydaje sie byc pewny.
Szyby - jedna '05, pozostale '04

Jedyny mankament, wychwycony, to skrzypienie kiedy auto 'buja sie' na drodze (np. jakies wzgorki, koleiny) albo na postoju recznie nacisnie sie wowczas slychac skrzypienie, nie ma stukow na dziurach. Ale sprzedajacy o tym wie, ma tez na to rozwiazanie i mi to zrobi - mowil ze to brak jakiegos smarowania, nawet polanie woda na chwile (nie jako rozwiazanie problemu) to niweluje.
Zgadza sie na sprawdzenie auta w serwisie.
Srodek zadbany, skora nubuk, bez przetarc. W PL jezdzone glownie do pracy 3-4km w jedna strone.

Jestem praktycznie zdecydowany, auto mam zarezerwowane, ale chcialbym poznac Wasze zdanie.
Moje wahania to benzyna 1.6 i jej spalanie - w trakcie jazdy widzialem momentami 15-16l/100km . No i to skrzypienie.
Doradzcie prosze, auto wydaje sie byc z pewnej reki. Dodam jeszcze, ze o ile kazdy handlarz, z ktorego pytalem o cene, najpierw chcial uslyszec moja propozycje. Natomiast w przypadku tej benzynowej alfy, uslyszalem od razu cene ostateczna, ktora jestem gotow zaplacic.

na moja prosbe podal mi vin, prosze kogos o jego sprawdzenie - uzywam Mac'a Apple-owego, wiec na epr nie mam szans raczej ,
ZAR93700003279755