Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Witam

  1. #1
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    03 2012
    Auto
    AR 159 2.4 JTDm
    Postów
    12

    Domyślnie Witam

    Witajcie!!!

    Właśnie uświadomiłem sobie, że jestem na forum już kilka miesięcy, a nawet się nie przywitałem.
    Pora nadrobić zaległości.


    Mam na imię Michał i na co dzień można mnie spotkać w Zielonce (powiat Wołomiński) oraz w Wawie.


    Jestem posiadaczem Alfy 159 2.4 JTDm z 2006 roku, tej samej, która wystąpiła w Zakupie kontrolowanym.

    Poniżej wrzucam krótką historię autka, aby rozwiać wszelkie nieścisłości związane z tym egzemplarzem.

    Znam ten samochód od kiedy przekroczył naszą granicę, byłem świadkiem jego naprawy i uruchomienia. Mankamentem tego autka jest to, że wstawiliśmy pół silnika od nowszej wersji razem ze sterownikiem w którym jest info o przebiegu. Przez to na zegarach w tym momencie jest 150 tys km, a FES pokazuje niecałe 80 tyś. Przez nasza uczciwość nie kombinowaliliśmy z przekręceniem licznika i podczas każdego sprawdzania auta ten kwiatek wychodził, dodając jeszcze tępych serwisantów w serwisach fiata, których wiedza powala i wciskają kit każdemu, auto stało się niesprzedajne.
    Ja nim jeżdżę od 3 miesięcy, bo musiałem sprzedać ukochaną BMW E38 (cudowne autko z silnikiem 3.5 V8, musiałem się go pozbyć bo po pierwsze kryzys paliwowy, a po drugie samochód miał przelatane 506 tyś km).
    Teraz wrzuciłem dla świętego spokoju głowice i kolektor ssący po lifcie i autko śmiga idealnie, nawet spalanie spadło po kolejnym rozkręceniu silnika hehe. Mam nadzieje, ze Alfa przekona mnie do siebie, bo to moje pierwsze autko nie niemieckie.

    Pozdrawiam i do zobaczenia


    Ps.
    Można mnie też spotkać na czarnym Suzuki Bandit 650.

  2. #2
    Alfik156
    Gość

    Domyślnie

    Witamy witamy

  3. #3
    Użytkownik Znawca Avatar Zmianowy
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Audi Q3 21
    Postów
    1,693

    Domyślnie

    Witaj

Podobne wątki

  1. Witam alfafamilię, witam leszno :)
    Utworzone przez egi w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-06-2015, 22:19
  2. Witam, witam i o zdrowie pytam... :-)
    Utworzone przez bionix w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-04-2015, 23:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory