Strona 1 z 6 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 54

Temat: Orszak weselny - Grudziądz - 01.09.2012 :)

  1. #1
    Użytkownik Romeo Avatar Mask
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Grudziądz
    Auto
    Lex IS200 SC
    Postów
    678

    Domyślnie Orszak weselny - Grudziądz - 01.09.2012 :)

    Mój, a w zasadzie Nasz (w domyśle mój i narzeczonej^^), wielki dzień zbliża się coraz większymi krokami
    01 września 2012, czyli już za niespełna 4 tygodnie, podpiszemy cyrograf i założymy sobie na rękę GPSa mówiąc sakramentalne TAK!
    Dzień ten będzie zapewne wyjątkowy i pamiętny, a Wy drodzy koledzy i koleżanki możecie sprawić, żeby był jeszcze lepszy
    I tutaj w związku z tym gorąca prośba do Was.
    Pięknie by było zobaczyć orszak weselny złożony z kilkunastu Belli, który odwiezie nas spod Kościoła na sale weselną Przyznam, że marzyłem o tym już kilka lat temu, jak miałem poprzednią Alfę. Musiałem kupić kolejną włoszkę i marzenia odżyły Dostojnie poruszający się konwój byłby niezapomnianą i wyjątkową pamiątką (całe życie przypominający o Alfaholiźmie na fotkach i filmie z imprezy hehe). Dodatkowo narzeczona wiele razy mi wspominała, że fajnie by coś takiego było mieć na ślubie, ale chcąc zrobić jej niespodziankę nie podejmowałem tematu Fajnie byłoby ją tym zaskoczyć

    Tak więc do rzeczy...

    Data imprezy: 01 września 2012 (sobota), 16:00 uroczystość w Kościele, więc myślę, że idealnie byłoby wpaść tak na 16:30 (chyba, że ktoś chciałby mnie obejrzeć w Kościele )
    Miejsce imprezy: Grudziądz, Kościół na os. Lotnisko, ul. Ikara 6.
    Trasa przejazdu: Z w/w Kościoła do sali weselnej w Świerkocinie (jakieś 6-8 km).

    Po wszystkim możecie kontynuować spota, ale niestety już bez mojego udziału
    Ze swojej strony obiecuję postawić wódkę weselną na jakimś spocie/zlocie Na bramę też się na pewno coś znajdzie

    Liczę przynajmniej na kilka miejscowych Belli i na to, że zjawi się Abidibi, a on zawsze coś dobrego wykombinuje i pewnie w pojedynkę też nie przyjedzie Możesz też dać jakieś info na SCAR, byłbym wdzięczny

    Z góry dzięki za jakikolwiek odzew!
    Pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta Avatar radexon
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Grudziądz
    Auto
    Alfa 156 GTA SW
    Postów
    290

    Domyślnie

    1 wrzesnia sie skłda ze moj kuzyn ma wesele tez.tak jak Ci ostatnio mówiłem na spocieale z checia wpadne niech tylko sie dowiem godzinie slubu kuzyna mojego co by sie nie nalozylo i wpadamy z ekipą
    Zawalimy parking koscielny na lotnisku a dodac trzeba ze duzy to on nie jest
    A sala weselna to ta po lewej stronie w Świerkocinie tak? bo za dziadów przyjdziemy o 24

    Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
    Ostatnio edytowane przez radexon ; 06-08-2012 o 08:16

  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar Abidibi1509
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD 150 KM, 147 FL 1.9 JTD 116 KM
    Postów
    2,376

    Domyślnie

    Abi melduje swoją obecność Alfaholicy ze wszystkich stron świata: Przybywajcie! Łączcie się!

  4. #4
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Fucel
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Grudziadz
    Auto
    Giulietta
    Postów
    411

    Domyślnie

    Ja również będę w 100%, już zaznaczyłem sobie w pracy dzień "X" żebym miał pewne wolne.

  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar Mask
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Grudziądz
    Auto
    Lex IS200 SC
    Postów
    678

    Domyślnie

    Super Liczę na Was i Wasze znajomości

  6. #6
    Użytkownik Romeo Avatar Abidibi1509
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD 150 KM, 147 FL 1.9 JTD 116 KM
    Postów
    2,376

    Domyślnie

    spróbuję zwerbować Mantisa, Semprefedele, Derebere, może jeszcze kogoś z Bydgoszczy

  7. #7
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar mantis30
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo MiTo
    Postów
    136

    Domyślnie

    Cytat Napisał Abidibi1509 Zobacz post
    spróbuję zwerbować Mantisa, Semprefedele, Derebere, może jeszcze kogoś z Bydgoszczy
    Ja obowiązkowo w tej karawanie uczestniczyć muszę! Bydgoszcz w większości wymięknie zapewne

  8. #8
    Użytkownik Romeo Avatar Mask
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Grudziądz
    Auto
    Lex IS200 SC
    Postów
    678

    Domyślnie

    Cytat Napisał mantis30 Zobacz post
    Ja obowiązkowo w tej karawanie uczestniczyć muszę! Bydgoszcz w większości wymięknie zapewne
    Bydgoszcz ma trochę dalej niestety, ale zdolności dyplomatyczne Abidibiego są nieocenione +_-

  9. #9
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar mantis30
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo MiTo
    Postów
    136

    Domyślnie

    W umiejętności Adriana wierzę, ale asertywność bydgoskich alfistów mnie przeraża, serio! W ostatnią niedzielę kolega Semprefedele organizował spocik i jako miejsce musiał zostać wybrany Fordon, bo dla niektórych dojazd do centrum był wysiłkiem ponad siły i/lub zasobność portfela/baku... :]
    Żeby nie było: sam groszem nie śmierdzę a i pewnie zmiana pracy mnie czeka, ale są pewne granice takiej "oszczędności".
    Ostatnio edytowane przez mantis30 ; 07-08-2012 o 22:13

  10. #10
    snake
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał mantis30 Zobacz post
    W ostatnią niedzielę kolega Semprefedele organizował spocik i jako miejsce musiał zostać wybrany Fordon, bo dla niektórych dojazd do centrum był wysiłkiem ponad siły i/lub zasobność portfela/baku... :]
    Żeby nie było: sam groszem nie śmierdzę a i pewnie zmiana pracy mnie czeka, ale są pewne granice takiej "oszczędności".
    1. Fordon wybrany został bo podobno było najwięcej osób z tej dzielnicy, ile razy fordon jeździ do centrum na spoty a centrum na obrzeża jakoś nie bardzo...więc raz jakieś można i tutaj
    2. Mantis trochę śmieszne jest twoje ocenianie i zaglądanie do cudzych portfeli. Idąc twoim tokiem myślenia napiszę: ciesz się że możesz jeździć Mito i śmigać na każdy zlot,spot nie patrząc na koszty...Ja się najeździłem po Polsce na różne spoty,zloty i teraz mam ważniejsze wydatki niż jeźdżenie poraz 50ty pod Tesco na spota gdzie pojawia się 5 aut, postać, pokopać oponę przez 10min, zapalić papierosa, pogadać ciąglę o tym samym i wrócić

Podobne wątki

  1. Orszak weselny :-)
    Utworzone przez zulek1986 w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 72
    Ostatni post / autor: 26-05-2015, 05:11
  2. Orszak weselny :) !
    Utworzone przez Kotlet w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 117
    Ostatni post / autor: 26-09-2014, 22:29
  3. orszak weselny
    Utworzone przez dobry w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-04-2014, 22:07
  4. Orszak weselny.....
    Utworzone przez KwachuGSE w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 63
    Ostatni post / autor: 27-08-2012, 08:46
  5. Orszak weselny!!
    Utworzone przez damian2709 w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 01-06-2012, 07:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory