Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Car Audio - Warszawa

  1. #1
    kocurr
    Gość

    Domyślnie Car Audio - Warszawa

    Witam,
    Poszukuje dobrego warsztatu car audio w którym za rozsądne pieniądze zamontują nowe radio, adapter w AR 159,
    a może nawet jakieś głośniki.
    Wcześniej robiłem to w Media Centrum przy Chłodnej 37 (www.caraudiovideo.com.pl), ale 200 pln za samo podpięcie kostek i włożenie do kieszeni (poprzednie radio jest już wyjęte...) to przegięcie, bo znając życie z montażem adaptera do sterowania z kierownicy, przeprowadzeniem kabla usb, itd, itd. Zapłacę 400 pln co mi nie odpowiada.

    Dzięki za pomoc...

    Pozdrawiam !

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar Krusz
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Warszawa / Lancaster UK
    Auto
    156 1.8TS '02
    Postów
    1,517

    Domyślnie

    Jeśli chodzi tylko o wpięcie kostek - zrób to sam A jak potrzebujesz pomocy to pisz na PW, bo ta operacja to u mnie na porządku dziennym...

  3. #3
    Użytkownik Znawca Avatar wheelerwasp02
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6TS 120KM
    Postów
    1,544

    Domyślnie

    Z mojego doświadczenia wynika że jeśli nie kupujesz u nich sprzętu tylko chcesz montaż to wtedy dają takie zaporowe ceny bo im się to nie opłaca..

    Ty kupujesz sprzęt taniej na allegro, tak samo adapter, ramki montażowe itp itd.. a jakbyś to wszystko kupił w zakładzie to on ma na tym sporą marżę.. do tego daje mniejszą robocizne i on jest happy wtedy.. a tak to nie ma co się dziwić że taką cenę dają..

    Jak montowałem u siebie 2DIN w zakładzie na al. krakowskiej.. przy centrum mebli Bodzio.. nie pamiętam nazwy..

    To obejrzeli powiedzieli że zrobią ok itp.. ale że ramka montażowa u nich z całym zestawem kosztuje 600zł.. no to ja wchodzę w telefonie do neta.. wpisuje nazwę i model i ramka montażowa.. i patrzę zestaw 160zł.. odwracam się do sprzedawcy i pytam a ile montaż.. to mówi że 150zł.. no to wtedy mu powiedziałem że ok ale przyniosę swój zestaw montażowy.. no to już widziałem przez zaciśnięte zęby nie chciał zmienić ceny.. ale przy montażu potem cały czas ku*wami rzucał że ramka, ramce nie równa że jego zawsze pasują idealnie a że ta ode mnie niby nie..

    Ale suma sumarum naciął mnie jeszcze 50zł na jakieś kable potrzebne do JVC.. więc wyszedł na 200zł.. a tak miałby jeszcze pare stówek marży na ramce..

    A teraz już nauczyłem się i montuje wszystko co mogę/potrafię sam oszczędność duża a jaka satysfakcja
    Pozdrawiam Kuba



    Pomogłem kliknij "Podziękuj"

Podobne wątki

  1. Car audio - co i jak?
    Utworzone przez Jejek w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-08-2015, 13:38
  2. Car audio - Warszawa
    Utworzone przez satal w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25-03-2013, 14:02
  3. Dobry serwis car audio Warszawa
    Utworzone przez andy1980 w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 06-06-2011, 20:32
  4. Elektronik/ Specjalista od sprzetu AUDIO - Warszawa
    Utworzone przez hump.O w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-05-2011, 20:11
  5. [159] Audio w 159
    Utworzone przez szyrud1696 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-01-2011, 11:56

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory