Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Prośba o pomoc w okolicach Krakowa

  1. #1
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Nigdy
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Okolice Oświęcimia
    Auto
    159 Sportwagon 2.4JTDm Q-Tronic
    Postów
    251

    Domyślnie Prośba o pomoc w okolicach Krakowa

    Witajcie!
    Od paru już lat przymierzam sie do kupna pięknej 159. W końcu sie zdecydowałem. Niestety znalezienie czegoś wartościowego na naszym rynku to nie lada sztuka.
    W okolicach Krakowa znalazłem sztukę która niemal w 100% spełnia moje wymagania. Wpisy w książce serwisowej oraz historia numeru vin potwierdzają przebieg samochodu (ok. 130 000 km).
    Panowie z komisu maja jednak dziwne procedury- wystawiają ubezpieczenie dopiero po zakupie wozu. Przez to auto sprawdzić można w ASO po przewiezieniu go lawetą. Taka operacja kosztuje 300zl.

    W związku z tym moje pytanie- czy ktoś mógłby ze mną odwiedzić ten komis aby sprawdzić (najlepiej z komputerem) ile ten samochód jest wart i czy warto inwestować w przegląd w ASO?

    Bardzo proszę o pomoc.

  2. #2
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar FredzioPL
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Jędrzejów
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm 16v Q-Distinctive SW
    Postów
    136

    Domyślnie

    W okolicach Krakowa jest kilanascie sztuk, z czego wszystkie na jednym placu.
    Odwiedz Autka.pl albo napisz do Tomek_KRK na pewno cos ci znajda chlopaki.

  3. #3
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Cytat Napisał FredzioPL Zobacz post
    W okolicach Krakowa jest kilanascie sztuk, z czego wszystkie na jednym placu.
    Odwiedz Autka.pl albo napisz do Tomek_KRK na pewno cos ci znajda chlopaki.
    ale on już znalazł to co go interesuje...
    Potrzeba jedynie sprawdzić co i jak, aczkolwiek na autka.pl zaglądnij obowiązkowo, może znajdziesz coś, co jeszcze bardziej przypadnie Ci do gustu
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  4. #4
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomek_KRK
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159
    Postów
    2,706

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nigdy Zobacz post
    Witajcie!
    Od paru już lat przymierzam sie do kupna pięknej 159. W końcu sie zdecydowałem. Niestety znalezienie czegoś wartościowego na naszym rynku to nie lada sztuka.
    W okolicach Krakowa znalazłem sztukę która niemal w 100% spełnia moje wymagania. Wpisy w książce serwisowej oraz historia numeru vin potwierdzają przebieg samochodu (ok. 130 000 km).
    Panowie z komisu maja jednak dziwne procedury- wystawiają ubezpieczenie dopiero po zakupie wozu. Przez to auto sprawdzić można w ASO po przewiezieniu go lawetą. Taka operacja kosztuje 300zl.

    W związku z tym moje pytanie- czy ktoś mógłby ze mną odwiedzić ten komis aby sprawdzić (najlepiej z komputerem) ile ten samochód jest wart i czy warto inwestować w przegląd w ASO?
    Jest to do zrealizowania. Odezwij się na PW, zobaczymy, co to ciekawego stoi w komisie... Myślę, że praktycznie całą procedurę oględzin można wykonać u nich na miejscu.
    WWW.AUTKA.PL - kompleksowa obsługa samochodów

  5. #5
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Nigdy
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Okolice Oświęcimia
    Auto
    159 Sportwagon 2.4JTDm Q-Tronic
    Postów
    251

    Domyślnie

    Witam ponownie.
    Dzięki za odpowiedzi, ale sprawa już załatwiona. Wziąłem ze sobą znajomego, który nieźle orientuje się w temacie włoskich samochodów. Zrobił wstępne oględziny (miernik lakieru, historia po VIN itp.) i stwierdził że auto jak najbardziej godne uwagi. Z właścicielem komisu umówiłem się na kwotę lawetowania 150zł, co było jeszcze akceptowalne. Zawieźliśmy Bellę do ASO w Krakowie i również u nich samochód okazał się być w nienagannym stanie- właściwie tylko klocki z tyłu do wymiany i obowiązkowo rozrząd (128kkm najechane). No i sporo poprawek lakierniczych do zrobienia, oraz kompleksowa myjnia wewnątrz, ale to detale.
    Tym właśnie sposobem stałem się szczęśliwym posiadaczem pięknej 159 (2.4JTDm w automacie, Sportwagon, wbudowana nawi, czorrrna jak noc)

    Panowie w komisie podchodzili do sprawy profesjonalnie- komplet dokumentów, całość po opłatach, jedynie recykling do zapłaty.

    Przeglądałem autka.pl, jednak nie znalazłem tam nic dla siebie (szczególnie zależało mi na jednostce 2.4 w automacie). Tak czy owak dzięki za chęci. Mam nadzieję że będę zadowolony

Podobne wątki

  1. Prośba o pomoc w okolicach Dąbrowy Górniczej.
    Utworzone przez Smori91 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-05-2014, 16:51
  2. Szrot lub zaufany sprzedawca blacharki do Alf w okolicach Krakowa
    Utworzone przez Huber w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-06-2013, 22:09
  3. Gdzie na komputer w okolicach Krakowa?
    Utworzone przez Tfaruk w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 25-10-2011, 19:18
  4. Szroty w okolicach Krakowa.
    Utworzone przez kshaq w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-09-2009, 14:15

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory